Wat is hier?quote:Op zaterdag 20 juni 2009 14:53 schreef Deezertje het volgende:
Was super lekker weer hier, geen regen, alleen maar zon...
Een uur minder? Heb je het nu over de voorbereidingstijd of de looptijd? Bij ons is de voorbereidingstijd van een wijk meestal tussen de 30 minuten (middagwijkje van 1 uur lopen) en de 90 minuten (enorme wijk met boerderijen en industrie, dik 3 uur lopen), dus daar kan nooit een uur vanaf.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 17:31 schreef silliegirl het volgende:
Wij hadden vandaag de eerste zaterdag onder het "nieuwe werken". Voor mij komt het er op neer dat ik dezelfde wijk doe als anders, maar dat er nu opeens een uur minder voor m'n wijk staat.Iemand moet me echt nog uitleggen hoe ik dat in GODSNAAM moet halen, want dat lukt dus never nooit niet.
Daarnaast zijn ook alle wijken opgeschoven qua tijd, begon ik normaal om 10:00 uur en was ik om 13:30 klaar, nu moet ik pas om 12:00 uur beginnen, maar ik zou dus om 14:30 klaar moeten zijn.... Dat redde ik dus niet.
WIj hebben daar zo'n map voor. We krijgen eigenlijk sinds deze week ofzo tijd voor HAH er bij. Ik krijg dan 20 minuten extra, maar ik heb het die keren er voor er gewoon bijgeteld hoor.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 20:36 schreef Plasterk het volgende:
Een aantal vraagjes:
Waar kan ik het aantal uren wat er voor een wijk staat inzien? Bij mijn teamcoach?
Krijg je meer tijd voor een wijk met HAH?
Hier niet. Dan zeggen ze, "ja, maar er was niet zoveel post", dus krijg je er alsnog geen minuut bij.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 20:36 schreef Plasterk het volgende:
Een aantal vraagjes:
Waar kan ik het aantal uren wat er voor een wijk staat inzien? Bij mijn teamcoach?
Krijg je meer tijd voor een wijk met HAH?
Maar je hoeft ook niet te nutten (of opdeel, ligt eraan hoe ze het bij jullie noemen). En dat nutten kost je vaak meer tijd dan dat je kwijt bent met HAH. Volgens mij krijg je voor HAH iets van zeven minuten per 100 stuks.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 23:38 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Hier niet. Dan zeggen ze, "ja, maar er was niet zoveel post", dus krijg je er alsnog geen minuut bij.
Het is wisselvallig... Dus kijk af-en-toe even naar boven en schat hoelang het duurt voor een bui voorbij is. Ik schuil meestal even die paar minuutjes. Met name felle buien zijn snel voorbij.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 14:12 schreef Jojoortje het volgende:
Lekker die winstuitkering![]()
En omg wat een weer vandaag. In het begin van de wijk helemaal natgeregend. In het midden van de wijk kon mijn jas gewoon uit en aan het eind van de wijk begon het weer te regenen
Post was wel henig tho.
bla bla...quote:Op donderdag 18 juni 2009 22:55 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Nee, bel op naar de klantenservice, dan zal hij ontslagen worden. Dit soort gedrag is onacceptabel in ons bedrijf!!
Neuh, wil zo snel mogelijk klaar zijn. Doe niet aan schuilenquote:Op zondag 21 juni 2009 01:04 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Het is wisselvallig... Dus kijk af-en-toe even naar boven en schat hoelang het duurt voor een bui voorbij is. Ik schuil meestal even die paar minuutjes. Met name felle buien zijn snel voorbij.
Nee, je regenpak aan- en uittrekken, da's lekker efficiënt. Met sommige buitjes is het al droog voordat je je regenpak hebt aangedaan. En als je in je regenpak blijft lopen zonder dat het regent, zweet je als een zieke hond (komt bij dat je regenpak waarschijnlijk ruikt als een natte hond, dus dat gaat wellicht mooi samen).quote:Op zondag 21 juni 2009 01:12 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Neuh, wil zo snel mogelijk klaar zijn. Doe niet aan schuilen
Helaas, nutten doen we er ook nog bij. We hebben iedere dag 5 voorbereidingen die moeten worden opgedeeld, al staat de post torenhoog en heb je 3 hah. Alleen op die dag met de oproepkaarten hadden we geen opdeel.quote:Op zondag 21 juni 2009 01:01 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Maar je hoeft ook niet te nutten (of opdeel, ligt eraan hoe ze het bij jullie noemen). En dat nutten kost je vaak meer tijd dan dat je kwijt bent met HAH. Volgens mij krijg je voor HAH iets van zeven minuten per 100 stuks.
Maar je teamcoach moet je kunnen laten zien hoeveel tijd er voor een wijk staat.
Ik had geen regenpak bij mequote:Op zondag 21 juni 2009 01:27 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Nee, je regenpak aan- en uittrekken, da's lekker efficiënt. Met sommige buitjes is het al droog voordat je je regenpak hebt aangedaan. En als je in je regenpak blijft lopen zonder dat het regent, zweet je als een zieke hond (komt bij dat je regenpak waarschijnlijk ruikt als een natte hond, dus dat gaat wellicht mooi samen).
Ik haat het als ik m'n regenpak aan moet doen. Het is te warm, het plakt, het zit voor geen meter en het ding stinkt (en als je hem in de was doet, is 'ie zo lek als een mandje). En de laatste tijd hebben we bijna alleen maar korte, felle buien, dus je post wordt zeiknat en als je HAH hebt, verandert dat na drie druppels al in een heel interessante prop papier maché. Soms ontkom je er niet aan om je regenpak aan te trekken, maar als het een kleine bui is, ga ik gewoon even een sigaretje roken tot het weer droog is.
Sta jij trouwens ook zo te hupsen om die broekspijpen over je schoen heen te trekken?
Zijn die tijden bij jullie dan gebaseerd op wijken zonder HAH? Bij ons is die HAH gewoon meegenomen. In principe is bijna elke wijk hier te lopen binnen tijd zonder HAH, 2 a 3 uitzonderingen daargelaten. Zelfs met HAH ben ik vaak op tijd of ietsjes erover. Hangt natuurlijk wel van het soort wijk en HAH af. Als je in een wijk met alleen maar tuinen loopt mag HAH nooit extra tijd kosten, of het moet heel erg zwaar zijn of voor extra zakken zorgen (Gamma/AH/Blokkker)quote:Op zaterdag 20 juni 2009 23:38 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Hier niet. Dan zeggen ze, "ja, maar er was niet zoveel post", dus krijg je er alsnog geen minuut bij.
Ah, sorry... ik had het over zaterdagen.quote:Op zondag 21 juni 2009 09:36 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Helaas, nutten doen we er ook nog bij. We hebben iedere dag 5 voorbereidingen die moeten worden opgedeeld, al staat de post torenhoog en heb je 3 hah. Alleen op die dag met de oproepkaarten hadden we geen opdeel.
Klopt wel hoor. Mijn voorbereidingstijd is gehalveerd (was een uur), nu dus 30 minuten, en ik heb een aantal adressen minder. Lees: het gaat om een flat, waar de 30 brievenbussen naast elkaar hingen, dus dat was nog geen 5 minuten werk. En omdat ik voor die flat een stukje moest fietsen (5 minuutjes als ik flink doortrapte) vanaf mijn eigenlijke wijk, hebben ze me daar ook nog maar 30 minuten op gekort.......quote:Op zaterdag 20 juni 2009 17:45 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Een uur minder? Heb je het nu over de voorbereidingstijd of de looptijd? Bij ons is de voorbereidingstijd van een wijk meestal tussen de 30 minuten (middagwijkje van 1 uur lopen) en de 90 minuten (enorme wijk met boerderijen en industrie, dik 3 uur lopen), dus daar kan nooit een uur vanaf.
Maar als je het over de looptijd hebt snap ik het ook niet, want het nieuwe werken (is hetzelfde als VBG Toekomst, toch?) heeft toch vooral betrekking op de voorbereiding?
Zeker met dat HAH op zaterdag (wat waarschijnlijk structureel wordt) zo je juist verwachten dat er looptijd bij komt. Je slaat veel minder adressen over, en dat er minder post is dan vroeger heeft niet zoveel invloed op de looptijd, loop je met 2 brieven en een folder sneller naar een brievenbus dan met 3 brieven (maar zonder folders)?
Dat TNT met een beleid bezig is dat er op gericht is de dure fulltimers de deur uit te werken mag bekend verondersteld worden, maar soms lijkt het wel dat ze gewoon van iedereen af willen. Postbodes (voltijd en deeltijd), zaterdagbestellers en postbezorgers, iedereen moet steeds meer werk doen in steeds kortere tijd, en als het even kan ook voor steeds minder geld.
Doordeweeks zijn de tijden gebaseerd op 1 soort hah (di t/m vr), op zaterdag zit het hah niet in de dienst. Er zijn in dat geval afspraken dat je er iets van 7 minuten per 100 afgiftepunten bij zou moeten krijgen, maar die krijgen we dus niet omdat er minder post is. Wat ze vergeten is dat ze daarvoor al compenseren door te nutten in de voorbereiding, en dat de mensen die alleen maar lopen op zaterdag nu wel degelijk langer bezig zijn met het hah, en er niets aan hebben dat de voorbereiding minder werk is. Ik loop in een nieuwbouwwijk die nog in aanbouw is, pas weer een straat bijgekomen, maar zelfs daar krijg ik geen extra tijd voor.quote:Op zondag 21 juni 2009 16:09 schreef TokenW het volgende:
[..]
Zijn die tijden bij jullie dan gebaseerd op wijken zonder HAH? Bij ons is die HAH gewoon meegenomen. In principe is bijna elke wijk hier te lopen binnen tijd zonder HAH, 2 a 3 uitzonderingen daargelaten. Zelfs met HAH ben ik vaak op tijd of ietsjes erover. Hangt natuurlijk wel van het soort wijk en HAH af. Als je in een wijk met alleen maar tuinen loopt mag HAH nooit extra tijd kosten, of het moet heel erg zwaar zijn of voor extra zakken zorgen (Gamma/AH/Blokkker)
Erg vreemd, ik krijg hier altijd de tijd die ik doorgeef. Nou scheelt het misschien dat ik meestal binnen tijd loop, maar ook als ik een half uur langer bezig ben, krijg ik netjes de tijd geschreven. Ook voor de voorbereiding wordt altijd netjes betaalt. Onze oude teamcoach die net weg is (slechtste teamcoach ooit, klooide wel met tijden, maar na een paar schreeuwpartijen geen problemen meer gehad), de nieuwe teamcoach is gelukkig vooralsnog wel correct met tijden.quote:Op zondag 21 juni 2009 22:23 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Doordeweeks zijn de tijden gebaseerd op 1 soort hah (di t/m vr), op zaterdag zit het hah niet in de dienst. Er zijn in dat geval afspraken dat je er iets van 7 minuten per 100 afgiftepunten bij zou moeten krijgen, maar die krijgen we dus niet omdat er minder post is. Wat ze vergeten is dat ze daarvoor al compenseren door te nutten in de voorbereiding, en dat de mensen die alleen maar lopen op zaterdag nu wel degelijk langer bezig zijn met het hah, en er niets aan hebben dat de voorbereiding minder werk is. Ik loop in een nieuwbouwwijk die nog in aanbouw is, pas weer een straat bijgekomen, maar zelfs daar krijg ik geen extra tijd voor.
De voorbereidingstijd gehalveerd? Is dat alleen bij jou zo, of ook bij de anderen? En is dat in het kader van dat Nieuwe Werken, met die postverdeler, enzo? Ik wil best geloven dat je daardoor je wijken sneller af hebt, maar 50% sneller is volgens mij echt onhaalbaar. Ik kan me niet voorstellen dat mensen dat halen, dus ik neem aan dat op jouw vestiging nu iedereen structureel over z'n tijd loopt? Mijn voorbereidingstijden zijn nu al behoorlijk krap, en de enige reden dat ik meestal toch op tijd klaar ben is dat mijn looptijd vrij ruim staat. Maar als daar dan ook het mes in gaat haal ik het nooit.quote:Op zondag 21 juni 2009 18:00 schreef silliegirl het volgende:
[..]
Klopt wel hoor. Mijn voorbereidingstijd is gehalveerd (was een uur), nu dus 30 minuten, en ik heb een aantal adressen minder. Lees: het gaat om een flat, waar de 30 brievenbussen naast elkaar hingen, dus dat was nog geen 5 minuten werk. En omdat ik voor die flat een stukje moest fietsen (5 minuutjes als ik flink doortrapte) vanaf mijn eigenlijke wijk, hebben ze me daar ook nog maar 30 minuten op gekort.......
Trouwens, over de tijdvergoeding van HAH, de vestingsmangager zei laatst dat we die voortaan wel vergoed gaan krijgen, ik geloof 5 minuten extra voor 100 stuks. Ik heb 400 adressen, dus dat zal dan 20 minuten extra zijn ofzo.
Ik had het over alle dagen waarop je hah zou kunnen hebben, dus wat ik zei ging ook over de zaterdagen.quote:Op zondag 21 juni 2009 17:48 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Ah, sorry... ik had het over zaterdagen.
Al komt het hier niet zoveel voor dat we moeten opdelen als er HAH is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |