Ja.. door Osama Simsalabim.quote:Op maandag 26 april 2010 14:12 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Het feit dat er 2 vliegtuigen een gebouw binnenvlogen, gelieerd aan een religie, heeft daar uiteraard niets aan bijgedragen
Net zoals de treinen in Madrid, de disco's op Indonesië enzovoorts.
Nee het is allemaal de schuld van Wilders
Het probleem is dat Israel haar bestaansrecht baseert op religie, waar in een modern acceptabel land de staat en kerk gescheiden zijn.quote:Op maandag 26 april 2010 14:14 schreef ToT het volgende:
Maar goed, al zou Wilders op Israël geilen, wat is het probleem dan?
Wellicht maar gezien zijn cv volgt hij een vrij standaard loopbaantraject voor 2e kamerlid. Daarom snap ik de uitspraak ook niet dat hij zomaar vanuit het niets zou komen, zijn cv is vergelijkbaar met ruim 90% (gok ik) van de politiciquote:Op maandag 26 april 2010 14:09 schreef Ticker het volgende:
[..]
Wisselwerking. Nederland moest wel zelf inzien dat Islam en Terror in een zin moeten.
Vandaar dat zijn interesse sinds 2001 ook vertienvoudigd is.
Nog zo'n onzinnige stelling. Dat staat dus ook weer NERGENS.quote:Op maandag 26 april 2010 14:17 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Het probleem is dat Israel haar bestaansrecht baseert op religie, waar in een modern acceptabel land de staat en kerk gescheiden zijn.
Wilders wil van Amsterdam 020-Gaza maken. Als je dat geen probleem vindt, dan ben je dit land onwaardig.
Waarom hebben we dan CHRISTEN-democraten aan de macht hier?quote:Op maandag 26 april 2010 14:17 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Het probleem is dat Israel haar bestaansrecht baseert op religie, waar in een modern acceptabel land de staat en kerk gescheiden zijn.
Wilders zal vast wat ideeën van Israël hier willen implementeren waarvan hij denkt dat ze goed zijn. Iedere politicus zal wel kijken naar hoe hun collega's het in andere landen doen. Ben je het met zijn overtuigingen eens, dan kun je op hem stemmen. Vind je zijn ideeën niet goed, dan stem je op een andere partij.quote:Wilders wil van Amsterdam 020-Gaza maken. Als je dat geen probleem vindt, dan ben je dit land onwaardig.
Maar ik zie een stage plek in bijvoorbeeld polen niet net zoveel impact geven als een langdurig verblijf in Israel. Als ik mensen spreek die daar zijn geweest is het land te beladen met geweld en politieke ideologie.. en het is exact dezelfde ideologie, de haat tegen de moslims, die hij heel toevallig deelt?quote:Op maandag 26 april 2010 14:17 schreef Chewie het volgende:
[..]
Wellicht maar gezien zijn cv volgt hij een vrij standaard loopbaantraject voor 2e kamerlid. Daarom snap ik de uitspraak ook niet dat hij zomaar vanuit het niets zou komen, zijn cv is vergelijkbaar met ruim 90% (gok ik) van de politici
De haat tegen de moslims zal zeker niets te maken hebben met bontkraagjes die hier de steden onvelig maken, met 9/11, met haatzaaiende imams, met moslims die weigeren ons de hand te schudden omdat we minderwaardig zouden zijn, Islamitische mannen die hun vrouw liever laten sterven dan dat ze haar door een mannelijke arts hier laten behandelen en de arts zelfs in elkaar rammen als ze het gore lef hebben om tóch het leven van de vrouw te proberen te redden enz.?quote:Op maandag 26 april 2010 14:22 schreef Ticker het volgende:
[..]
Maar ik zie een stage plek in bijvoorbeeld polen niet net zoveel impact geven als een langdurig verblijf in Israel. Als ik mensen spreek die daar zijn geweest is het land te beladen met geweld en politieke ideologie.. en het is exact dezelfde ideologie, de haat tegen de moslims, die hij heel toevallig deelt?
2 + 2 = 4quote:Op maandag 26 april 2010 14:17 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Nog zo'n onzinnige stelling. Dat staat dus ook weer NERGENS.
Als ik jouw eeh.... wat simpele manier van redeneren volg kunnen we beter alleen nog maar blanco stemmen.quote:Op maandag 26 april 2010 14:26 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
2 + 2 = 4
Wilders' enige politieke speerpunt is zijn kweeste om "moslims" te laten verdwijnen.
Wilders heeft Israelische belangen.
Het hele land Israel is gebaseerd op de verdeling van mensen op grond van religie.
Do the math motherfuckers.
See me care.quote:Op maandag 26 april 2010 14:28 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Als ik jouw eeh.... wat simpele manier van redeneren volg kunnen we beter alleen nog maar blanco stemmen.
VVD is verliefd op geld
De SP wil de lijken van Mao en Stalin weer tot leven wekken (HEIL COMMUNISMUS!!!)
Het CDA wil dat iedereen volgens de bijbel leeft
De PvdD is hondsdol
De PvdA heeft geen bestuur want iedereen is aan het werk
Nee en daarom is het maar al te mooi om zieltjes te winnen voor een andere agenda.quote:Op maandag 26 april 2010 14:26 schreef ToT het volgende:
Natuurlijk zijn dit allemaal extreme voorbeelden, maar het is echt niet zo dat alleen Israëliërs problemen met moslims hebben.
Een andere agenda die alleen maar bestaat bij de gratie van wat anti-semieten op fora zonder enig bewijs behalve dat iemand ergens vaak is geweest.quote:Op maandag 26 april 2010 14:30 schreef Ticker het volgende:
[..]
Nee en daarom is het maar al te mooi om zieltjes te winnen voor een andere agenda.
Een win/win situatie..
...toch?
Je probeert constant de aandacht te vestigen naar andere partijen.. Alsof we niets mogen zeggen over Wilders.quote:Op maandag 26 april 2010 14:28 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Als ik jouw eeh.... wat simpele manier van redeneren volg kunnen we beter alleen nog maar blanco stemmen.
VVD is verliefd op geld
De SP wil de lijken van Mao en Stalin weer tot leven wekken (HEIL COMMUNISMUS!!!)
Het CDA wil dat iedereen volgens de bijbel leeft
De PvdD is hondsdol
De PvdA heeft geen bestuur want iedereen is aan het werk
Oh er is niks mis met het tegen-wilders-zijn... zijn kopvodden-tax is een voorbeeld van onzinnigheid, net als de keuze van mensen voor zijn kieslijst.quote:Op maandag 26 april 2010 14:31 schreef Ticker het volgende:
[..]
Je probeert constant de aandacht te vestigen naar andere partijen.. Alsof we niets mogen zeggen over Wilders.
Dat is niet zo vreemd, gezien de tegenstand van Israel tegen de Conventie van Geneve, etc.quote:Op maandag 26 april 2010 14:33 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Oh er is niks mis met het tegen-wilders-zijn... zijn kopvodden-tax is een voorbeeld van onzinnigheid, net als de keuze van mensen voor zijn kieslijst.Daar staan me toch wat faalhazen op
Het punt is, voor elke partij is wel wat te zeggen maar men lijkt vooral massaal ziek te worden zodra ze het woord Israel erbij noemen.
¿Que?quote:Op maandag 26 april 2010 14:34 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Dat is niet zo vreemd, gezien de tegenstand van Israel tegen de Conventie van Geneve, etc.
Je mag tegenwoordig problemen niet meer bij hun naam noemen, dat is met wetten en regels heel mooi ingedekt. Daarnaast is een aantijging strafbaar, en zolang iets niet bewezen is, ben je dus bezig met samenzweringen... Maar ik kan je vertellen dat waar Israel mee bezig is, dat het een nieuwe oorlog ontketend.. dat is puur een kwestie van tijd. En de zaadjes zitten al globaal geplant. En daar is die bouw van die tempel op de plek waar nu een moskee staat, maar een kleine stap van.quote:Op maandag 26 april 2010 14:33 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Oh er is niks mis met het tegen-wilders-zijn... zijn kopvodden-tax is een voorbeeld van onzinnigheid, net als de keuze van mensen voor zijn kieslijst.Daar staan me toch wat faalhazen op
Het punt is, voor elke partij is wel wat te zeggen maar men lijkt vooral massaal ziek te worden zodra ze het woord Israel erbij noemen.
De Holocaust ontkennen is strafbaar ja, kritiek op Israël nietquote:Op maandag 26 april 2010 14:37 schreef Ticker het volgende:
[..]
Je mag tegenwoordig problemen niet meer bij hun naam noemen, dat is met wetten en regels heel mooi ingedekt. Daarnaast is een aantijging strafbaar, en zolang iets niet bewezen is, ben je dus bezig met samenzweringen... Maar ik kan je vertellen dat waar Israel mee bezig is, dat het een nieuwe oorlog ontketend.. dat is puur een kwestie van tijd. En de zaadjes zitten al globaal geplant.
Dat dus ja!quote:Op maandag 26 april 2010 14:38 schreef Amos_ het volgende:
[..]
De Holocaust ontkennen is strafbaar ja, kritiek op Israël niet
Het hele probleem met het zooitje daar is dat zowel Israel als de Palestijnen fout bezig zijn. Er is niet 1 hoofdschuldige in dat opzicht.
Dus kruip uit die Calimero-schulp en hou op over niets-mogen-zeggen. Dat is onzin.
Het gaat niet per see over jou Amor, de israelisch -anti-semitische- agenda is groot.quote:Op maandag 26 april 2010 14:38 schreef Amos_ het volgende:
[..]
De Holocaust ontkennen is strafbaar ja, kritiek op Israël niet
Het hele probleem met het zooitje daar is dat zowel Israel als de Palestijnen fout bezig zijn. Er is niet 1 hoofdschuldige in dat opzicht.
Dus kruip uit die Calimero-schulp en hou op over niets-mogen-zeggen. Dat is onzin.
quote:Op maandag 26 april 2010 14:40 schreef Amos_ het volgende:
Ja en nu de oogklepjes af Salvador. De palestijnen zijn ook geen lieverdjes![]()
Of is het normaal om een school te bezetten en vandaaruit Israel te bestoken? En dan achteraf te huilen over de burgerslachtoffers?
Oh dus alleen raketten tellen?quote:Op maandag 26 april 2010 14:45 schreef Salvad0R het volgende:
[..]! ! ! !
In de afgelopen 10 jaar hebben Palestijnse raketten afgevuurd op Israel 9 slachtoffers gemaakt.
In de afgelopen 10 jaar heeft Israel ongeveer 10 000 Palestijnen afgemaakt.
Gaat heen met je slachtoffer argument. Jij beschermt oppressie en tirannie.
Ah joh.. feiten... die zijn allemaal niet nodig bij vooroordelen!quote:Op maandag 26 april 2010 14:45 schreef Salvad0R het volgende:
[..]! ! ! !
In de afgelopen 10 jaar hebben Palestijnse raketten afgevuurd op Israel 9 slachtoffers gemaakt.
In de afgelopen 10 jaar heeft Israel ongeveer 10 000 Palestijnen afgemaakt.
Gaat heen met je slachtoffer argument. Jij beschermt oppressie en tirannie.
Dat blijkt wel weer uit dit topic inderdaad. Het begint al met vooroordelen als het gaat om iemand die graag in Israël is.quote:Op maandag 26 april 2010 14:47 schreef Ticker het volgende:
[..]
Ah joh.. feiten... die zijn allemaal niet nodig bij vooroordelen!
Ohja in wetenschappelijke termen is zoiets not done he.quote:Op maandag 26 april 2010 14:48 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Dat blijkt wel weer uit dit topic inderdaad. Het begint al met vooroordelen als het gaat om iemand die graag in Israël is.
Wil best even uitwijden over je opmerking over die school... Waarvanuit Israel beweert beschoten te zijn...quote:
Selectief quoten voor beginners, Salvador? Je vergeet namelijk iets...quote:Op maandag 26 april 2010 14:52 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Wil best even uitwijden over je opmerking over die school... Waarvanuit Israel beweert beschoten te zijn...
(Reuters) - Israeli shelling killed more than 40 Palestinians on Tuesday at a U.N. school where civilians had taken shelter, medical officials said
http://www.reuters.com/article/idUSTRE5053R720090106
Dat die lui zo ziek zijn om vanuit een school te beschieten...quote:after gunmen mortared their positions from inside al-Fakhora school in Jabalya refugee camp.
Elke onnodige dode is er een. Van beide kanten.quote:Maarja, die 40 burgers zijn natuurlijk "misbaar" in jouw ogen.
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread549858/pg1quote:I'm going to tell you about a group of people, who self censor the internet, by pretending to be normal internet users.
The Jewish Internet Defense Force
As you can see, their front page is full of news stories for their members comment on, but only ones that have to do with Arabs, problems in America, 911, and Israel.
The very first one today, they give people the direct link to Twitter's support ticket system, to request that Hamas's official twitter account be removed. Why?
Here is the JIDF Guide To YouTube
In it, they teach the new recruit the terms and conditions of YouTube, how to get around spamming while still posting so many comments, how to get YouTube to remove videos, and also how to get someone's entire channel and all their videos removed.
You will also find a list of the channels and videos that they have had removed to show the new recruits that their methods work.
Strangely, they also now seem to be going around and posting on new 9/11 movies statements such as this one, which I just found posted on the new Loose Change vs ABC News video that is one of the top posts at ATS at the moment. Link to the video HERE. The comment was written around 7:53am PST so you can find it later.
Here is what it said, seemingly out of nowhere:
Watch out folks, Dis-info junkies on here saying it's about jews or the zionist, just so through smoke and mirrors up and make it look like hateful people have anything to do with this. The US gov was behind 9-11 and ALL THOSE involved should be hung by the neck until dead, even any members of a Foreign Banks that funded anything that lead to 9-11.
Doesn't that just SCREAM propaganda? Look for similar comments the next time you come across a few 9/11 videos, you will find more.
More and more random comments on YouTube saying Jews didn't do 9/11, the US Gov did, lets kill them. Chilling eh?
They also have guides on how to get people and content banned from such sites as Wordpress, Blogger, 2 on Facebook, AND TEACH NEW RECRUITS HOW TO ALERT THE US GOVERNMENT ABOUT PEOPLE!
Serieus, wat is in godsnaam de link met Geert Wilders en een clubje joods-extremisten die het internet afstruinen?quote:About the JIDF
The Jewish Internet Defense Force (JIDF) is a private, independent, non-violent protest organization representing a collective of activists. We have operated under the name the "Jewish Internet Defense Force" since the massacre at the Mercaz HaRav Yeshiva in Jerusalem.
Ah, nu komt de aap uit de mouw.quote:Op maandag 26 april 2010 15:00 schreef TitusPullo het volgende:
En jij bent een irritant provinciaals keffertje dat van niets weet, maar toch negeer ik je niet.
Ja, dat zal het inderdaad zijn. Het zal vast niets te maken hebben met de onnozelheid die in jouw stelling doorspekt was.quote:Op maandag 26 april 2010 15:02 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Ah, nu komt de aap uit de mouw.
TitusPullo voelt zich persoonlijk aangevallen door mijn Mossad opmerking.
Dat je zo snel de link kwijt was met het feit dat ik zei dat je tegenwoordig moet uitkijken wat je zegt.. zo ehm.. een 10tal posts terug, geeft ook wel genoeg aan.quote:Op maandag 26 april 2010 15:02 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Serieus, wat is in godsnaam de link met Geert Wilders en een clubje joods-extremisten die het internet afstruinen?
According to Zeev Sternell, historian at the Hebrew University of Jerusalem, "Israel thought that it was a smart ploy to push the Islamists against the Palestinian Liberation Organisation (PLO)".quote:Op maandag 26 april 2010 15:03 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Ja, dat zal het inderdaad zijn. Het zal vast niets te maken hebben met de onnozelheid die in jouw stelling doorspekt was.
Ja oeh, een clubje geloofsfanatici die het internationale internet afstruinen, zonder dat ze ook maar enige authoriteit hebben, staat ook echt in verhouding met niks mogen zeggenquote:Op maandag 26 april 2010 15:03 schreef Ticker het volgende:
[..]
Dat je zo snel de link kwijt was met het feit dat ik zei dat je tegenwoordig moet uitkijken wat je zegt.. zo ehm.. een 10tal posts terug, geeft ook wel genoeg aan.![]()
Het zou mij niets verbazen als blijkt dat de websites waar die "haat actie" jegens Southpark vandaan kwam worden gerund door Israeli's, inderdaad.quote:Op maandag 26 april 2010 15:06 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Ja oeh, een clubje geloofsfanatici die het internationale internet afstruinen, zonder dat ze ook maar enige authoriteit hebben, staat ook echt in verhouding met niks mogen zeggen
Was de massale haat-actie tegen South Park ook van joodse origine? Jullie zijn de experts, zeg het maar![]()
Groeten,
Geert Wilders
Wat een figuur, hoeveel planken kan je mis blijven slaan zeg. Maargoed interessant om zoiets mee te nemen als ik je in de volgende discussie weer eens hoor brullen.quote:Op maandag 26 april 2010 15:06 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Ja oeh, een clubje geloofsfanatici die het internationale internet afstruinen, zonder dat ze ook maar enige authoriteit hebben, staat ook echt in verhouding met niks mogen zeggen
Was de massale haat-actie tegen South Park ook van joodse origine? Jullie zijn de experts, zeg het maar![]()
Groeten,
Geert Wilders
Het zal wellicht aan je wat mindere kennis van de Engelse taal liggen, maar hier staat enkel dat het als tegenreactie is ontstaan. Niet dat Israel de huisregels van Hamas heeft opgesteld hequote:Op maandag 26 april 2010 15:05 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
According to Zeev Sternell, historian at the Hebrew University of Jerusalem, "Israel thought that it was a smart ploy to push the Islamists against the Palestinian Liberation Organisation (PLO)".
Let us not forget that it was Israel, which in fact created Hamas.
Aldus Sternell, historicus aan de uni van Jeruzalem. Dusss.
Tegenactie tegen... Juist ja, de Palestinian Liberation Organization.quote:Op maandag 26 april 2010 15:09 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Het zal wellicht aan je wat mindere kennis van de Engelse taal liggen, maar hier staat enkel dat het als tegenreactie is ontstaan. Niet dat Israel de huisregels van Hamas heeft opgesteld he
Brullen?quote:Op maandag 26 april 2010 15:08 schreef Ticker het volgende:
[..]
Wat een figuur, hoeveel planken kan je mis blijven slaan zeg. Maargoed interessant om zoiets mee te nemen als ik je in de volgende discussie weer eens hoor brullen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |