Ohw de mijne heeft het ook relaxed. Hij werkt 4 dagen in de week van 9:00 tot 14:00 en verdient 195 per uur.quote:Op maandag 8 juni 2009 22:23 schreef Happel het volgende:
Mijn Sim heeft het zo makkelijk. Hij verdiend al schrijvend en hackend zijn geld bij elkaar, heeft geen baas en heeft elke dag een prima humeur, tenzij er weer iets kapot gaat. Maar dat is weer te fixen.
Af en toe even de stad in om boodschappen te doen et voila. De rest van de week zit die weer opgesloten in zijn huis te hacken en te schrijven.
Eigenschappen zijn: Einzelgänger, boekenwurm, computernerd, bankhanger en afwezig.
relaxedquote:Op maandag 8 juni 2009 22:23 schreef Happel het volgende:
Mijn Sim heeft het zo makkelijk. Hij verdiend al schrijvend en hackend zijn geld bij elkaar, heeft geen baas en heeft elke dag een prima humeur, tenzij er weer iets kapot gaat. Maar dat is weer te fixen.
Af en toe even de stad in om boodschappen te doen et voila. De rest van de week zit die weer opgesloten in zijn huis te hacken en te schrijven.
Eigenschappen zijn: Einzelgänger, boekenwurm, computernerd, bankhanger en afwezig.
Ook wel relaxed, wat is hij dan?quote:Op maandag 8 juni 2009 22:25 schreef Moozzie het volgende:
[..]
Ohw de mijne heeft het ook relaxed. Hij werkt 4 dagen in de week van 9:00 tot 14:00 en verdient 195 per uur.
Doe mij maar zo'n baan
Dat is nog wat ik mis een namen generator. Want ik ben zeer slecht in verzinnen van namen.quote:Op maandag 8 juni 2009 22:28 schreef Maartel het volgende:
Die namen![]()
Wie noemt een gevangen vis nou Laura, of een teddybeer Selma
Agentquote:Op maandag 8 juni 2009 22:32 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ook wel relaxed, wat is hij dan?
Ik wist niet dat agenten zoveel krijgen.quote:
Tja, die namen van beestjes worden dus wel gegenereerd, maar vraag niet hoe..quote:Op maandag 8 juni 2009 22:32 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Dat is nog wat ik mis een namen generator. Want ik ben zeer slecht in verzinnen van namen.
Ik ook nietquote:Op maandag 8 juni 2009 22:48 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ik wist niet dat agenten zoveel krijgen.
Óf de tijd trager zetten onder opties zodat ze langer blijven leven, óf snel voortplantenquote:Op maandag 8 juni 2009 22:56 schreef Heider00sje het volgende:
- Ik heb problemen met het plaatsen van een gootsteen, hoe doe ik dat?
- Hoe kan ik er voor zorgen dat ik door kan spelen, voordat beide poppetjes zijn overleden?
- bij de gootsteen moet je opletten dat je een aanrecht kiest en geen "eiland". heb ik ook een kwartier mee zitten kutten.quote:Op maandag 8 juni 2009 22:56 schreef Heider00sje het volgende:
Wat worden de poppetjes snel oud zegBen nu pas twee dagen aan het spelen, en is al een opa en een oma
Ik heb ook wat probleempjes waar ik tegenaan loop:
- Ik heb problemen met het plaatsen van een gootsteen, hoe doe ik dat?
- Hoe kan ik er voor zorgen dat ik door kan spelen, voordat beide poppetjes zijn overleden?
- Hoe kan ik twee poppetjes sex met elkaar laten hebben?
M'n partner werd bejaard op de dag van het huwelijkquote:Op maandag 8 juni 2009 20:41 schreef Maartel het volgende:
[..]
Ik kwam er net achter dat mijn partner een stuk ouder is toen ie op z'n verjaardag ineens grijs haar kreeg![]()
Kun je met 'oja' ( "oja is geweldig, sims worden blij van oja") ook zwanger worden? Aangezien 'kindjes maken' een aparte optie is?
Ik ben nou bewust met een bejaarde dame die nadrukkelijk 'rijk' genoemd wordt..nog even trouwen voor ze het loodje legt.. geen idee of ik bij haar in moet trekken om alles over te kunnen nemen of dat ik hoe dan ook alles erf (wil eigenlijk niet gaan samenwonen omdat ik een huis vol sims heb)quote:Op maandag 8 juni 2009 23:10 schreef Eutow het volgende:
[..]
M'n partner werd bejaard op de dag van het huwelijk![]()
Gelijk weer het huis uitgetrapt.
Volgens mij kan je je levenswens veranderen met je levensgeluk oid.quote:Op maandag 8 juni 2009 23:02 schreef Mirjam het volgende:
kun je die ultieme carrierewens van je sim nog veranderen? ik heb nu een uurtje of 3 gespeeld, en wil liever een andere wens
maar vind het zo zonde om weer opnieuw te beginnen...
Ik ging ook met een rijke sim samenwonen.. maar toen was ie plotseling niet rijk meer..quote:Op maandag 8 juni 2009 23:13 schreef Maartel het volgende:
[..]
Ik ben nou bewust met een bejaarde dame die nadrukkelijk 'rijk' genoemd wordt..nog even trouwen voor ze het loodje legt.. geen idee of ik bij haar in moet trekken om alles over te kunnen nemen of dat ik hoe dan ook alles erf (wil eigenlijk niet gaan samenwonen omdat ik een huis vol sims heb)
ja terwijl m'n sim aan et zwemmen was..quote:Op maandag 8 juni 2009 23:52 schreef Moozzie het volgende:
Is er al bij 1 van jullie ingebroken?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en ook m'n eerste romance tussen m'n 2 buren gehad... (inc first kiss enzo, dus sim was mega happy)
maar even verder vond ts3 het dus nodig, uit het niets maar gewoon helemaal af te sluiten zonder waarschuwing en/of foutmelding(geen idee wanneer ik em voor et laatst heb opgeslagen
)
Hee, dat kon bij mij niet. Pas toen ze echt volwassen werd kon ik de tijd stilzetten....quote:Op maandag 8 juni 2009 20:47 schreef mschol het volgende:
[..]
ik heb 2x een jongvolwassene (aparte families) en kan wel de optie aging off aanvinken... ?
Ik heb het ook gedaan toen mijn sim jongvolwassene was. Schijnt dus wel te kunnen.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 01:15 schreef childintime het volgende:
[..]
Hee, dat kon bij mij niet. Pas toen ze echt volwassen werd kon ik de tijd stilzetten....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |