Ik dacht dat Matt een wijf wasquote:Op zondag 7 juni 2009 19:13 schreef Innuendo het volgende:
Kennen jullie deze foto's? Waren voor mij nog nieuw.
[ afbeelding ]
De genialiteit spatte er toen al vanaf![]()
![]()
[ afbeelding ]
Dit gaat weer ten koste van mijn F5 knop.quote:Op maandag 8 juni 2009 11:14 schreef Felixa het volgende:
[..]
Die zal vast woensdagavond of zo pas komen...
En ook van mijn bloeddruk.quote:Op maandag 8 juni 2009 11:43 schreef Vrieskist het volgende:
[..]
Dit gaat weer ten koste van mijn F5 knop.
Je schijnt een pre-sale link te kunnen krijgen via de mailinglist van www.muse.mu. Pre-sale zou dan a.s. donderdag zijn als ik het goed begrepen heb.quote:Op maandag 8 juni 2009 16:58 schreef blackie007 het volgende:
Begrijp ik nu goed dat er al een presale in NL is? Ik begreep dat zaterdag de officiële verkoop pas van start ging?
Hij begint donderdag, 1700.quote:Op maandag 8 juni 2009 18:24 schreef ganzenherder het volgende:
Ik heb me vorige week ingeschreven voor die mail list, hopelijk krijg ik die link ook nog. Hoelaat begint zo'n pre-sale meestal/ongeveer?
Da's zwarte handel. Live Nation en Mojo volgen, niet die kaartenhandelaren.quote:Op maandag 8 juni 2009 21:50 schreef Survivalism het volgende:
Hoeveel gaan die kaartjes nou eigenlijk kosten?
Want in dit topic zie ik al prijzen als 40-50 euro rondgaan, maar ik heb ook al prijzen van rond de 90-100 gezien op het internet.
quote:Op maandag 8 juni 2009 21:50 schreef Survivalism het volgende:
Hoeveel gaan die kaartjes nou eigenlijk kosten?
Want in dit topic zie ik al prijzen als 40-50 euro rondgaan, maar ik heb ook al prijzen van rond de 90-100 gezien op het internet.
Je ziet toch veel mensen het niet snappen en op die zwarthandel sites uitkomen.quote:Op maandag 8 juni 2009 21:55 schreef Stofje het volgende:
[..]
Da's zwarte handel. Live Nation en Mojo volgen, niet die kaartenhandelaren.
Ticketmasterquote:Op maandag 8 juni 2009 21:56 schreef Leonos het volgende:
[..]
[..]
Je ziet toch veel mensen het niet snappen en op die zwarthandel sites uitkomen.
Vind ik wel een slechte bedoeling
Ja, is het absoluut. Het verstandigste is om niet Google te vertrouwen (door Muse - Rotterdam in te toetsen), maar de locatie van het evenement, in dit geval Ahoy. Daar staan altijd de juiste prijzen bij en ook de manier hoe je aan deze kaarten kan komen. Kaarten Googelen is erg gevaarlijk, blijkt maar weerquote:Op maandag 8 juni 2009 21:56 schreef Leonos het volgende:
[..]
[..]
Je ziet toch veel mensen het niet snappen en op die zwarthandel sites uitkomen.
Vind ik wel een slechte bedoeling
Prima plan. Ik kwam op Muse messageboard ook al wat links tegen waar iedereen loopt te schreeuwen dat er een pre-sale komt. Als de nieuwssites het straks overnemen, dan wordt het ipv een pre-sale gewoon lekker kaartjes kopen met de handelarenquote:Op dinsdag 9 juni 2009 00:03 schreef Apfelsaft het volgende:
Als degenen met de presale link nou naar de posters hier PMen, hebben alle fokkers de link maar de lurkers niet, dus meer kans op kaartjes
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |