Ik neem nu toch echt een pauze.Mijn studie is nu echt veel belangrijker dan een vrouw in mijn leven, hoe prettig een vrouw in mijn leven ook zou zijn.quote:Op zaterdag 6 juni 2009 02:43 schreef halfbearad het volgende:
[..]
Niemand heeft meer tijd. Alles moet zo snel nu.
Voor welke voetbalclub ben jij nou?quote:Op zaterdag 6 juni 2009 02:51 schreef TheZapster het volgende:
[..]
![]()
Ik geloof dat ik hier nieuw ben inderdaad
Och, ik denk dat ik gewoon een beetje gedesillusioneerd ben van de huidige vrouw die ik zie. Druk druk druk, geen tijd, altijd weg, altijd iemand die iets van haar wil. Af en toe wil ze knuffelen en dan vliegt ze de deur weer uit.quote:Op zaterdag 6 juni 2009 02:45 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Ik neem nu toch echt een pauze.Mijn studie is nu echt veel belangrijker dan een vrouw in mijn leven, hoe prettig een vrouw in mijn leven ook zou zijn.
Zodra ze de 30 naderen wordt dat minder volgens mij, die hormonen om kinderen te poepen gaan dan toch werken.quote:Op zaterdag 6 juni 2009 02:55 schreef halfbearad het volgende:
[..]
Och, ik denk dat ik gewoon een beetje gedesillusioneerd ben van de huidige vrouw die ik zie. Druk druk druk, geen tijd, altijd weg, altijd iemand die iets van haar wil. Af en toe wil ze knuffelen en dan vliegt ze de deur weer uit.
En de laatste voor vanavond, Lowlands of Pinkpop?quote:Op zaterdag 6 juni 2009 02:55 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Een echte man zou waarschijnlijk whisky zeggen maar ik ga toch voor bier
Lowlands!!quote:Op zaterdag 6 juni 2009 02:57 schreef Ofresca het volgende:
[..]
En de laatste voor vanavond, Lowlands of Pinkpop?
Wat een afknapper weerquote:Op zaterdag 6 juni 2009 02:59 schreef Ofresca het volgende:
[..]
Dan zie ik je daar.
Welterusten newbie en HB!
Het is ook laat. Ik ga nog even mn boek lezen en dan in slaap sukkelen. Morgen feest!quote:Op zaterdag 6 juni 2009 03:00 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Wat een afknapper weer
Begin je meer en meer te begrijpen HB![]()
Dank! En van hetzelfde.quote:Op zaterdag 6 juni 2009 03:03 schreef TheZapster het volgende:
Veel plezier met je boek en succes morgen!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |