abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 8 juni 2009 @ 22:16:17 #201
246495 Guess.
Gijs,Joost&Teun!!!
pi_69843455
Hoe bedoel je wanneer begin je te tellen? Voor je Lutale Fase? Dag vanaf de eisprong.
28-06-2010 Is ons mooie ventje geboren :-)
pi_69843491
LOL wat heb ik nu weer ontketend...
pi_69843843
quote:
Op maandag 8 juni 2009 22:16 schreef Guess. het volgende:
Hoe bedoel je wanneer begin je te tellen? Voor je Lutale Fase? Dag vanaf de eisprong.
OK, dan begrijp ik je. meestal telt men nl cyclusdagen vanaf de 1e dag van de laatste menstruatie, en zul je dus pas een positieve test kunnen hebben op de dag dat je anders ongeveer weer ongesteld zou worden (dag 29 bijvoorbeeld). maar als ik 't goed begrijp komt dat overeen met jouw 'dag 10'. dus: ja, denk ik.
  maandag 8 juni 2009 @ 22:28:05 #204
246495 Guess.
Gijs,Joost&Teun!!!
pi_69844081
Mijn cyclus heeft niet altijd dezelfde lengte maar mijn lutale fase is wel altijd 10 dgn dus vandaar dat ik het zo tel.
28-06-2010 Is ons mooie ventje geboren :-)
pi_69846914
quote:
Op maandag 8 juni 2009 20:14 schreef prinseszondererwt het volgende:
Oeh poezebeest, wat een mooie dag zal dat voor je zijn! Heel veel trouwplezier! Gaan jullie ook op huwelijksreis?
We gaan volgende week naar Berlijn toe, heb er heel veel zin in!

Thnx voor alle lieve berichtjes, ik ga morgen keihard genieten in mijn mooie jurk, hihi. Houd er helemaal niet van om in de belangstelling te staan en dat vind ik nog het spannendst

Happy: ik duim heel hard voor je dat de 'klachten' allemaal leiden naar twee streepjes! Hoop dat je snel de moed hebt om te testen want 9 maanden wachten op de is echt heel lang

Alle meiden die heel snel hun nod hebben, veel succes met de laatste wachtdaagjes ik duim voor jullie dat de wegblijven en er mooi twee streepjes komen. Ymme kan toch niet heel alleen naar z&g
pi_69847010
Ik tel altijd vanaf de eerste dag van mijn menstruatie, maar tel weer opnieuw vanaf de dag van eisprong, 10 dagen later is mijn nod dan meestal. Vind het makkelijker te weten dat ik op dag 5 zit dan op dag 25...
Puur psychologisch denk ik
pi_69848106
Meiden toch!!!! hahahaha

Poezebeest, heel veel plezier morgen! (doe je fotootje als je die hebt? ben zo benieuwd naar jou in prachtige bruidskleding... )

bedankt voor de lieve reacties meiden!

Hier is de ongesteldheid weer vertrokken, ben weer helemaal klaar mee!
en wat nog beter is, het klussen gaat ook weer vrij goed... zonder pijn zelfs!
  dinsdag 9 juni 2009 @ 07:07:53 #208
57497 happyme28
I'm so happy
pi_69850965
Goedemorgen! Hier slaan de twijfels toe vanmorgen wat spotting, oud bloed. Nu hoeft dat nog niet veel te zeggen, temp. was nog (erg) hoog, maar moed is me wel weer in de schoenen gezakt. Misschien dus toch nog gewoon morgen op NOD de

Spannende dag dus vandaag, gelukkig druk op het werk, dus dan is het snel eind van de dag.
  dinsdag 9 juni 2009 @ 07:27:24 #209
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_69851049
Oh, Poezebeest, ik ben vast te laat, maar ik wens jou en je lief echt de dag van jullie leven! Heel erg veel plezier en geniet ervan, want trouwen is werkelijk zo mooi

En Happy, wat spotting kan ook innesteling zijn, had ik ook.. Mijn hemel, ik heb die avond echt de ogen uit mijn kop gejankt omdat ik dacht dat innestelingsbloed niet bruin kon zijn, maar twee dagen later testte ik toch écht knetterpositief! Ik begrijp heel erg goed dat je een slag om de arm houdt om jezelf te beschermen, maar ik herken wat je omschrijft.. Wilde je toch even zeggen nog niet op te geven lieve Happy!
3!
  dinsdag 9 juni 2009 @ 08:07:52 #210
57497 happyme28
I'm so happy
pi_69851336
quote:
Op dinsdag 9 juni 2009 07:27 schreef Incantrix het volgende:
En Happy, wat spotting kan ook innesteling zijn, had ik ook.. Mijn hemel, ik heb die avond echt de ogen uit mijn kop gejankt omdat ik dacht dat innestelingsbloed niet bruin kon zijn, maar twee dagen later testte ik toch écht knetterpositief! Ik begrijp heel erg goed dat je een slag om de arm houdt om jezelf te beschermen, maar ik herken wat je omschrijft.. Wilde je toch even zeggen nog niet op te geven lieve Happy!

Thanks, ik had het inderdaad bij mijn vorige zwangerschap ook. Het lijkt nu gestopt, dus we gaan weer in de PUPO stand en wachten rustig af of het doorzet.
  dinsdag 9 juni 2009 @ 08:19:00 #211
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_69851438
Ha, de PUPO-stand it is! Ik duim héél erg hard hoor Ik zou je zó graag zien in Z&G
3!
pi_69851560
Poezebeest, heel veel plezier op je trouwdag!!!

Ik heb een foto maar ik weet niet of het gaat lukken, ik probeer het gewoon...
Kunnen jullie er iets op zien? Na 5 minuten was het echt zo'n schaduw van een streepje dat ik twijfelde of ik nou iets zag of niet, daarna is hij nog iets donkerder geworden... en ik hebben maar besloten dat we er nog niet in geloven tot er over een paar dagen een "echte" streep verschijnt... Wat vinden jullie?
  dinsdag 9 juni 2009 @ 08:39:40 #213
57497 happyme28
I'm so happy
pi_69851713
Nou Judes.... dat ziet er wel heeeeeeeeeel goed uit hoor. Volgens mij is hij hardstikke positief. Als je 'm over 2 dagen nog een keer doet, staat er een dikke streep.

*Happyme voorzichtig jompelt voor judes*
  dinsdag 9 juni 2009 @ 08:40:45 #214
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_69851730
JAHA! Dát is er één hoor! Mijn eerste test was ook ongeveer zo

Hoe licht ook, die test slaat echt voor geen meter uit wanneer er geen HCG in je lichaam zit

Whoohoo! Judes, mag ik je alvast -voorzichtig, zo je wilt- feliciteren?
3!
pi_69851735
Ik zal nog even uitleggen waarom ik nu al getest heb... Mijn NOD 17 juni heb ik bepaald door mijn langste cyclus ruim aan te houden, (36 dagen). Mijn luteale fase is vaak aan de korte kant, 8 - 13 dagen, wisselt nogal. Dus van mijn cyclus en dagen tellen kan ik eigenlijk niet uitgaan.
Ik zit nu op 9 dagen na de eisprong en ik heb al 5 dagen een constante temp van 37 's ochtends, in al mijn andere cycli ging dat heel erg op en neer na de eisprong, en het langste dat ik tot nu toe zo hoog had was 2 dagen achter elkaar. Ook heb ik nogal last van mijn voorgevel (zoals eerder aangegeven ) maar dat had ik de laatste paar keer pas toen ik al spotting had of ongesteld was. Oja, en afgelopen weekend was ik ook heel erg moe en had ik rare hoofdpijn en duizeligheid enzo... Was mezelf natuurlijk al weer behoorlijk gek aan het maken, ondanks mijn goede voornemens om dat niet te doen. Dus... ik wilde eigenlijk gewoon even testen om mezelf ervan te verzekeren dat er weer niks aan de hand was, zodat ik het uit mijn hoofd kon zetten. En nu dus dit!

[ Bericht 4% gewijzigd door judes op 09-06-2009 09:21:06 ]
  dinsdag 9 juni 2009 @ 08:44:13 #216
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_69851785
Judes, ik was ook één van de zeldzame mensen die liever een negatieve test had dan telkens dat ge-maal in je hoofd.. Zou het? Zou het niet? Goh, ik voel links een steekje, wat betekent dat? Hé, had ik nu heel even pijn in mijn tiet? Dat idee..

Maar echt hoor, wat je zou kunnen doen als je nu echt al meer wil weten is een gewone (dus niet zo'n digitale) Clearblue-test halen, die slaat al behoorlijk vroeg uit. Ik had zelf twee hele lichte test-strepen (één daarvan op zo'n extra gevoelige test die al 6 dagen eerder kan), maar die Clearblue was gewoon hardstikke duidelijk
3!
pi_69851812
quote:
Op dinsdag 9 juni 2009 08:40 schreef Incantrix het volgende:
JAHA! Dát is er één hoor! Mijn eerste test was ook ongeveer zo

Hoe licht ook, die test slaat echt voor geen meter uit wanneer er geen HCG in je lichaam zit

Whoohoo! Judes, mag ik je alvast -voorzichtig, zo je wilt- feliciteren?
Dat zei ik ook al tegen , op het forum zeggen ze altijd: "een licht streepje is ook een streepje!!!"
Ik heb er de eerste paar maanden (die tijd wanneer je bij ieder steekje denk zwanger te zijn) redelijk wat testen doorheen gejaagd, en ik heb daar idd nog nooit ook maar een schaduw van een streepje op kunnen ontdekken.
Maar toch blijf ik nog even voorzichtig! Ik vind het nog zo vroeg, stel nou dat het niet blijft plakken ofzo...
Ik ga maar in de PUPO-stand, denk ik!
  dinsdag 9 juni 2009 @ 08:53:59 #218
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_69851923
Laten we die dan maar doen

Geen slechte vangst tot nu toe he? Twee PUPO's en één met de streepjes reeds binnen!! En het is nog niet eens de 10e
3!
pi_69851962
Judes: dit klinkt precies als mijn verhaal. Ik had ook veeeeeeel eerder last van mijn voorgevel dan wanneer ik ongesteld word. Dus ik heb ook getest 12 dagen na mijn ovulatie met zo'n ultragevoelige. Ik kreeg ook ongeveer zo'n streepje als op jouw foto, maar wij testten om 5 uur 's ochtends bij kunstlicht dus zagen het niet. Wij allebei enorm balen en ik vooral, omdat mijn lichaam toch wel iets anders aanvoelde dan normaal. Toen we een half uur later de test weggooiden zagen we het vage streepje wel, maar dachten dat het van het indrogen was.

Maar vervolgens raakte ik overtijd, 1 dag.. 2 dagen... 3 dagen. Dus toen nog maar eens getest, deze keer met een gewone Kruidvattest. En die sloeg zo blauw uit als het maar kon! (toevallig heb ik hem vanochtend na ruim 9 weken weggegooid, want hij zag er niet meer uit).

Conclusie: ik heb heel goede hoop voor je. Gewoon over een dag of 3 nog een doen en je 2 streepjes hier posten.
[. [__] .]
[+[__]◊]
pi_69851968
quote:
Op dinsdag 9 juni 2009 08:44 schreef Incantrix het volgende:
Maar echt hoor, wat je zou kunnen doen als je nu echt al meer wil weten is een gewone (dus niet zo'n digitale) Clearblue-test halen, die slaat al behoorlijk vroeg uit. Ik had zelf twee hele lichte test-strepen (één daarvan op zo'n extra gevoelige test die al 6 dagen eerder kan), maar die Clearblue was gewoon hardstikke duidelijk
Ik heb nog een clearblue (en een predictor) liggen, maar omdat het toch niet de goedkoopste testen zijn had ik zoiets van - die gebruik ik pas als ik eigenlijk al zeker weet dat er een tweede streepje verschijnt... Nu ik het zo zeg snap ik de logica er eigenlijk ook niet van... lol. Maar mijn ochtendurine heb ik nu al weggegooid... Zou het dan nog zin hebben? (die CB dan, de predictor weet ik van dat die pas laat positief geeft)
  dinsdag 9 juni 2009 @ 08:58:17 #221
35189 Troel
scherp en bot
pi_69851995
Judes
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  dinsdag 9 juni 2009 @ 09:04:39 #222
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_69852079
quote:
Op dinsdag 9 juni 2009 07:07 schreef happyme28 het volgende:
Goedemorgen! Hier slaan de twijfels toe vanmorgen wat spotting, oud bloed. Nu hoeft dat nog niet veel te zeggen, temp. was nog (erg) hoog, maar moed is me wel weer in de schoenen gezakt. Misschien dus toch nog gewoon morgen op NOD de

Spannende dag dus vandaag, gelukkig druk op het werk, dus dan is het snel eind van de dag.
Happy, mijn spotting van oud bloed is nu alive en kicking in mijn buik hoor. Het kan dus echt. En zeker als je dat de vorige keer ook had zou ik niet gelijk de moed opgeven.
De keren dat ik met spotting begon voor mijn menstruatie was ook eig. mijn temp wel gelijk laag ook die dag.

Dusseh... ik hou mijn vingers nog even gekruist tot morgen!

Judes, ik zie een streepje hoor! Vaag, maar het is echt wel een streepje hoor!
***
pi_69852122
Happy, ik hoop dat het idd een innestelingsbloeding blijkt te zijn! Ik duim ook mee!
  dinsdag 9 juni 2009 @ 09:09:26 #224
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_69852152
Judes, je kan gewoon nu nog een keer plassen hoor.
De kans is wel ietsje kleiner dat er alsnog een streepje verschijnt, maar als er eenmaal hcg in je urine zit gaat dat ook niet zomaar weg. Alleen na een nachtje slapen is de concentratie vaak wat hoger.

Maarreh... doe eens?
***
  dinsdag 9 juni 2009 @ 09:12:55 #225
143848 huuphuup
Dorksided
pi_69852219
Jaaaa Judes gefeliciteerd!! ik zie hem hoor!


Woei! begin van een streepjesregen!
** huuphuup doet de streepjesregendans
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_69852237
Ik zie hem ook hoor
pi_69852306
Ik sta in het update-topic... Lol, dat voelt raar!!!
Ik ben bang dat ik ga zwichten voor de aanmoedigingen tot het proberen van de CB-test... Maar als er dan geen streepje op verschijnt, is dat dan geen grote teleurstelling? Of zegt dat niet zoveel?
  dinsdag 9 juni 2009 @ 09:21:07 #228
35189 Troel
scherp en bot
pi_69852332
quote:
Op dinsdag 9 juni 2009 09:19 schreef judes het volgende:
Ik sta in het update-topic... Lol, dat voelt raar!!!
Ik ben bang dat ik ga zwichten voor de aanmoedigingen tot het proberen van de CB-test... Maar als er dan geen streepje op verschijnt, is dat dan geen grote teleurstelling? Of zegt dat niet zoveel?
Teleurstelling wel een beetje, maar het hoeft niet veel te zeggen
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_69852353
Hoera!!!!! Al twee met streepjes (uh, wat is pupo?).
Allebei van harte! Endat er morgen maar heel veel bij mogen komen!
Hier is afwachting, nog anderhalve week. Vanmiddag kijken naar een huis wat we eventueel willen kopen, ook erg leuk.
  dinsdag 9 juni 2009 @ 09:24:23 #230
35189 Troel
scherp en bot
pi_69852373
pregnant until proven otherwise
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  dinsdag 9 juni 2009 @ 09:25:53 #231
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_69852403
Ja, idd wel even een teleurstelling denk ik, maar echt... niet wanhopen dan hoor, want het zegt niks. Het kan zijn idd dat er dan net een tikkie te weinig hcg is nog.

Ik wilde het net niet gelijk zeggen, omdat ik ook al zei dat die spotting van mij nu al 30 weken in mijn buik zit, maar mijn eerste streepje was ook zo vaag hoor!
Weliswaar 's avonds geplast, maar toch... streep is streep, echt!
***
pi_69852677
quote:
Op dinsdag 9 juni 2009 09:19 schreef judes het volgende:
Ik sta in het update-topic... Lol, dat voelt raar!!!
Ik ben bang dat ik ga zwichten voor de aanmoedigingen tot het proberen van de CB-test... Maar als er dan geen streepje op verschijnt, is dat dan geen grote teleurstelling? Of zegt dat niet zoveel?
Das echt wel een streepje hoor .
pi_69852738
quote:
Op maandag 8 juni 2009 22:05 schreef happyme28 het volgende:

[..]

Oh jawel hoor, het uitrekken van je baarmoeder kan flinke krampen veroorzaken. Soms in ongesteldheidskramp echt niet te onderscheiden van zwangerschapskramp. Zolang er geen bloed is, is er nog alle hoop.
Bij mij waren het de darmen.
Gisteren de hele avond op de wc door gebracht.

Een heerlijke lange nacht gehad. Maar nu niet misselijk of pijnlijke borsten. En ik meteen weer bang he. Ik wil misselijk zijn!!!!! Terwijl er zoveel mensen tijdens hun zwangerschap niet misselijk zijn.


Ik wil nog meer streepjes zien hier... We zijn al met z'n 2en... Volgt u maar.
  dinsdag 9 juni 2009 @ 09:44:13 #234
246495 Guess.
Gijs,Joost&Teun!!!
pi_69852799
Pezebeest je leest dit vast niet meer,maar een super dag,geniet er van
Mijsje wat een mooie fot's van je trouwen,die uil is echt geweldig
Happy wat spannend allemaal zeg!
Judes,wat super,ik zie em ook hoor,dus feliciteer je al voorzichtig

Vandaag zit ik op dag 10 na mijn ovulatie en ben nog niet ongi,wel nog die kramp/steken in mijn buik af en toe,heb heel de tijd kriebels in m'n buik en gevoelige tepels ook nog steeds,mijn temp is ook nog steeds hoog.Ik durf echt niet te testen ben zo bang voor een negatieve test,morgen moeten we naar de gynecoloog dus dan moet ik wel!
Wat is zwanger worden toch een zenuwentoestand soms!!
28-06-2010 Is ons mooie ventje geboren :-)
pi_69852904
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  dinsdag 9 juni 2009 @ 09:48:58 #236
35189 Troel
scherp en bot
pi_69852922
Guess, geeft het geen rust in je hoofd om dan vandaag te testen? Mocht de test dan negatief zijn, dan kun je het op je eigen manier verwerken in plaats van bij de gyn?


(Ergens heb ik het gevoel dat het geen negatieve zal zijn, maar waar het op gebaseerd is weet ik niet).
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_69852965
Ik heb het zelfde gevoel Troel.
Net zoals bij Happy.
  dinsdag 9 juni 2009 @ 09:51:44 #238
35189 Troel
scherp en bot
pi_69853012
quote:
Op dinsdag 9 juni 2009 09:48 schreef ymme het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_69853045
quote:
Op dinsdag 9 juni 2009 09:51 schreef Troel het volgende:

[..]
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  dinsdag 9 juni 2009 @ 09:56:06 #240
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_69853109
quote:
Op dinsdag 9 juni 2009 09:48 schreef ymme het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nou, om even voor de dames in dit topic te spreken... Je mag hier rondhangen wat je wil, maar praten over je zwangerschap en wat je wel en niet voelt hoort toch echt in Z&G. Dat is nou net niet leuk voor de meiden hier lijkt me.
Althans... ik kan me zo voorstellen dat niet iedereen op die verhalen zit te wachten. Als ze dat echt boeiend zouden vinden zouden ze je wel op komen zoeken in Z&G toch?

En over je heen lezen in Z&G... het is verdorie 10 uur 's ochtends... geef mensen eens de kans wakker te worden en te posten!
***
  dinsdag 9 juni 2009 @ 09:56:56 #241
246495 Guess.
Gijs,Joost&Teun!!!
pi_69853132
Ik wil wel maar ik durf niet goed,pffff
Moet nu wel heel de tijd al plassen maar zelfs dat durf ik niet (ongie)
28-06-2010 Is ons mooie ventje geboren :-)
  dinsdag 9 juni 2009 @ 09:58:01 #242
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_69853152
quote:
Op dinsdag 9 juni 2009 09:56 schreef Guess. het volgende:
Ik wil wel maar ik durf niet goed,pffff
Moet nu wel heel de tijd al plassen maar zelfs dat durf ik niet (ongie)
Moeilijk he... Nu hang je nog even zo lekker in dat niemandsland van 'wel of niet', als nou 'niet' blijkt is dat gelijk weer over en moet je weeeeeeeeer een maand wachten.
Maar ja... als het wel zo is... Dan is het natuurlijk wel heel fijn om het wel te weten!

Je hebt hier geen moer aan, maar ik hoop dat je snel de moed vind.
***
  dinsdag 9 juni 2009 @ 10:00:03 #243
35189 Troel
scherp en bot
pi_69853192
quote:
Op dinsdag 9 juni 2009 09:56 schreef Guess. het volgende:
Ik wil wel maar ik durf niet goed,pffff
Moet nu wel heel de tijd al plassen maar zelfs dat durf ik niet (ongie)
Kom op meid, je bent stoer Je gaat in ieder geval gewoon plassen

En dat is al stoer op zich als je daar tegenop ziet, dus dan kun je nog extra stoer doen ook
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  dinsdag 9 juni 2009 @ 10:02:52 #244
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_69853251
Judes! Een beetje zwanger bestaat niet
I'm so glamourous I piss glitter!
  dinsdag 9 juni 2009 @ 10:07:22 #245
57497 happyme28
I'm so happy
pi_69853371
quote:
Op dinsdag 9 juni 2009 09:58 schreef Brighteyes het volgende:

[..]
Je hebt hier geen moer aan, maar ik hoop dat je snel de moed vind.

Maar toch wel prettig om te lezen dat er mensen met je meeleven.

Ik heb het heel druk hier op mijn werk, maar ik ben alles behalve productief. Mijn darmen zijn ook van slag

Jemig ik zit even in de klaagmodus hoor. Jakkes, ik zit nu weer onwijs te twijfelen, wel of niet, en ik weet dat ik het alleen oplos door een test te doen, maar ik durf het echt niet. Geen bloed, maar ook niet misselijk, wel jumpy haar (normaal als ik ongi wordt, zit het als een pudding op mijn hoofd), ik voel van alles in mijn buik, maar ik geeft er nu de darmen de schuld van. Maar ik kan toch nog helemaal niet zwanger zijn, dat is toch veel te snel na mijn miskraam. Ik probeer er van uit te gaan dat ik gewoon ongi wordt, maar stiekem toch die hoop....pfff... drommels drommels drommels
  dinsdag 9 juni 2009 @ 10:08:02 #246
246495 Guess.
Gijs,Joost&Teun!!!
pi_69853388
Nou helaas witter dan wit kan ie niet zijn Morgen gaat de afspraak dus gewoon door,wat een ellende (sorry voor m'n zwaarmoedig gedoe).
M'n vriendin is hier zo,we hebben afgesproken te gaan winkelen,denk dat mijn bankrekening geplunderd word
28-06-2010 Is ons mooie ventje geboren :-)
pi_69853488
Brighteyes,ik snap wat je bedoelt, maar het is toch wel een beetje fijn als je twijfelt ben ik wel/niet zwanger en er hier af en toe zwangeren op het forum zijn die je vragen kunnen beantwoorden...
En zoals ik al eerder zei, op een gegeven moment worden dit je vriendinnetjes hier, je hebt elkaar er maanden doorheen gesleept en dan is het lastig om afscheid te nemen..

Judes, wat gaaaaaaaaf ja ik zie een streepje, dus ja ik feliciteer je maar alvast!

Happy, nu jij!
Miracles do happen! (al hebben ze soms een beetje hulp nodig)
pi_69853537
Nou, ik moet er toch echt aan gaan geloven denk ik...


Het is niet superduidelijk op de foto's, irl is hij wel wat duidelijker!

Ik heb ook nog die suikertest gedaan. (heb ik 7 maanden geleden ook gedaan om te kijken wat er zou gebeuren, toen zonk alles meteen als een baksteen) En zowaar, het meeste zonk wel meteen, maar er bleven ook heel wat korreltjes een paar seconden drijven voordat ze zonken!

heeft het nu ook even gegoogled vanaf zijn werk, en idd, een streepje is een streepje zei hij.
Maar omdat het nog zo vroeg is blijf ik toch nog even voorzichtig denk ik...
pi_69853566
Guess...wat jammer.... ga inderdaad maar lekker emo-shoppen!
Miracles do happen! (al hebben ze soms een beetje hulp nodig)
  dinsdag 9 juni 2009 @ 10:15:38 #250
57497 happyme28
I'm so happy
pi_69853572
Ja hoor Judes! Dat is er 1, een echt kruisje dat vertelt dat je zwanger bent!

Guess... Ik hoopte het zo voor je en het klonk zo goed Nu hopen dat het bij de gyn wat rust en duidelijkheid geeft (en anders gewoon ondertussen spontaan zwanger raakt).
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')