Dat ziet er erg goed uit! Maar er is zelfs nog geen relaesedate beschikbaar.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 22:59 schreef Notorious_Roy het volgende:
Final Fantasy: 4 Warriors of Light:
Geruchten zijn dat het spel op dag één 2,877,000 keer verkocht is. Daarmee zouden ze een nieuw record hebben gevestigd. Het oude record stond op naam van FF8 met 2,500,000.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 18:02 schreef Strolie75 het volgende:
Rijen zijn lang niet zo spectaculair groot als een aantal jaren geleden. Maar tegenwoordig kun je in Japan bij elke 7-11 (zeg maar de buurtsuper) games pre-orderen.
Meer dan 3M ging moeilijk, aangezien er maar 3M naar de winkels verzonden zijnquote:
Het hele NeoGAF topic is onwijs enthousiastquote:Op maandag 13 juli 2009 13:49 schreef Chocobo het volgende:
De Japanse gebruikers zijn in ieder geval niet zo blij met DQIX
http://kotaku.com/5313062(...)ers-do-not-like-dqix
The whole experience seems bitter for some players. "I bought the game at launch! I played it for three hours... What a let down. I'm going to go sell it today."
Ja,... ik begrijp je punt, maar begrijp de user-reviews niet. Ik wacht alles wel even af!quote:Op maandag 13 juli 2009 14:08 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Het hele NeoGAF topic is onwijs enthousiastAmazon reviews
quote:Op donderdag 9 juli 2009 11:20 schreef gamefreek het volgende:
[..]
Nadat je je in een hoekje hebt zitten schamen dat je Prof. Layton nog niet hebt stap je direct op je step naar de winkel om die te halen
Heb je hem nou al of niet?quote:
quote:Op zaterdag 6 juni 2009 13:06 schreef Hopey het volgende:
Yes yes yes!!![]()
![]()
De nieuwe Golden Sun!! Deze game was so vet he op de GBA!Deze game wordt zooo dik!!
Kan niet wachten!!![]()
Kingdom Hearts op psp, golden sun op ds, diablo 3.... 2010 is fokking game year heaven![]()
![]()
Dude, vandaag nog aan beginnen! Wat een gamequote:Op woensdag 24 juni 2009 21:42 schreef Notorious_Roy het volgende:
Henry Hatsworth
Heb je al een suggestie? Ik heb wel een dragonball spel geprobeerd, maar dat was in het chineesquote:Op vrijdag 10 juli 2009 11:51 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik zal er over denken
Ik heb FFIII gespeeld, maar het beviel me niet, gameplay vond ik iets te ouderwets en te saai.quote:Op maandag 13 juli 2009 21:58 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ah jaEr zijn teveel games. Alle FF-games zijn goed en het zijn allemaal losse games met een eigen verhaal. Ik zou echter toch met III beginnen en dan IV omdat de game wel evolueert, III is uit het NES tijdperk terwijl IV van de SNES af komt. Dat merk je wel in de gameplay.
Verder zijn de Dragon Quest games, IV en V, zeker de moeite waard. Het enige waar je op moet letten is dat het 'waarheen leidt de weg die wij moeten gaan' niet helemaal duidelijk is
Verder is Chrono Trigger dé game die je moet spelen als je dat nog niet gedaan hebt
Wordt DragonBall Kai - Saiyajin Raishuu dan de nieuwe dragon quest? Die heb ik even geprobeerd en was wel leuk, maarja dat japans he...quote:Op maandag 13 juli 2009 21:58 schreef Notorious_Roy het volgende:
Verder zijn de Dragon Quest games, IV en V, zeker de moeite waard. Het enige waar je op moet letten is dat het 'waarheen leidt de weg die wij moeten gaan' niet helemaal duidelijk is
DragonBall speel ik niet.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 14:25 schreef e-wok het volgende:
[..]
Wordt DragonBall Kai - Saiyajin Raishuu dan de nieuwe dragon quest? Die heb ik even geprobeerd en was wel leuk, maarja dat japans he...
Het wordt tijd voor een nieuwe New Mario DS ja!quote:
quote:Op dinsdag 14 juli 2009 15:15 schreef Notorious_Roy het volgende:
Het wordt tijd voor een nieuwe New Mario DS ja!
Het waren maar geruchten. Echte bedrag is nu iets meer dan 2,300,000.quote:Op maandag 13 juli 2009 08:47 schreef pjats het volgende:
[..]
Geruchten zijn dat het spel op dag één 2,877,000 keer verkocht is. Daarmee zouden ze een nieuw record hebben gevestigd. Het oude record stond op naam van FF8 met 2,500,000.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |