quote:Op zaterdag 6 juni 2009 12:31 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Aha, fraude! Fijn joh
Disclaimer: ik vind het onbegrijpelijk en irritant dat mensen die dit doen niet inzien dat ze jatten van de buren.
Ik denk dat het gat alleen door de beschermlaag heenzit en net niet door essentiele onderdelen heen... ga er inderdaad maar een sticker overheen plakken, en wanneer hij ermee ophoudt kan ik alsnog wel kijken voor inboedelverzekering.quote:Op zaterdag 6 juni 2009 12:26 schreef ElisaB het volgende:
Arme cc
Garantie, no way
Inboedelverzekering: misschien
Als er echt een gat in zit, maak dat dan wel ff dicht (desnoods met een dikke sticker), want een gat in de klep van je laptop is niet goed
Al die rondes binnen 4 min? dat is minder dan 1 min per ronde, dat filmpje duurt al langer, dat kan toch nooit??quote:Op zaterdag 6 juni 2009 12:38 schreef motorbloempje het volgende:
voor Cycle:
http://www.kombijdepoliti(...)rcours_f6%5B1%5D.swf
dit dus
binnen 4 minuten, maar er is ergens een leuker filmpje
waarom niet dan?quote:Op zaterdag 6 juni 2009 12:57 schreef Chicolate het volgende:
Waarom wil ik ook niet herkenbaar op Fok ... voor FOT een zelfportret gemaakt waar ik wel tevreden over ben, maar ik sta er herkenbaar op dus kan niet insturen. En nee, ik post hem hier ook niet, dan zou ik hem net zo goed wél in kunnen sturen.
ík ben net zo'n stresskip als jij hoorquote:Op zaterdag 6 juni 2009 13:11 schreef Daph_ het volgende:
Hmmpf laat ik dat dan maar hopen.. Maar ik geloof dat ik mijn middagje strand wel op mijn buik kan schrijven.
Mijn omgeving hoeft niet te weten dat ik op Fok zit en dat ik bezig ben met mn figuurquote:
Ik begrijp je deelsquote:Op zaterdag 6 juni 2009 13:14 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Mijn omgeving hoeft niet te weten dat ik op Fok zit en dat ik bezig ben met mn figuur. Ik hoef niet herkend te worden.
euh.. heb je hem even flink verrot gescholden?quote:Op zaterdag 6 juni 2009 13:17 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Net als de mijne die vannacht om drie uur nog niet thuis was en ook nog met alcohol op was gaan rijden![]()
mannen can't live with them and without them
Komt omdat ik ze vooral op mn hyves knal. Maar oke. Nieuwe bril (week of 2 oud) en korter kapsel sinds half april:quote:Op zaterdag 6 juni 2009 13:19 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Ik zie jou ook nooit foto's van jezelf plaatsen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en ja hij zat toen beetje scheef. Had hem net, hij is nu iets aangepast en zit dus recht. Inmiddels is mn haar nog wat korter!
Ik heb 'm heel duidelijk gemaakt dat ik het niet meer wil hebben en ben toch aardig gebleven. Vond ik best knap van mezelfquote:Op zaterdag 6 juni 2009 13:24 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
euh.. heb je hem even flink verrot gescholden?
Met alcohol rijden...![]()
da's heel knap ja, ik had 't niet gekundquote:Op zaterdag 6 juni 2009 13:25 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Ik heb 'm heel duidelijk gemaakt dat ik het niet meer wil hebben en ben toch aardig gebleven. Vond ik best knap van mezelf
We wilden ook gewoon even uitwaaien, weg met die stress.. Hij heeft zelf nog voorgesteld om naar Zandvoort te gaan en toen ik hem net aan de telefoon had reageerde hij alsof hij het voor het eerst hoordequote:Op zaterdag 6 juni 2009 13:25 schreef Chicolate het volgende:
Ahw Daph. Schrale troost: volgens mn moeder is het buiten nog vrij koud, omdat het waait. Maar in je eentje naar het strand gaan is zeker geen optie?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |