Wel handig, heb je altijd 4 reserve wielen bij je. En als je schoonmoeder meerijdt, dan kan ze altijd boven gaan zitten.quote:
Spectaculairder kan ik 't helaas niet voor je makenquote:
Integro's mogen toch helemaal niet meer omdat het geen lagevloers bussen zijn?quote:Op maandag 8 juni 2009 14:06 schreef Peterselieman het volgende:
Ik hoorde dat Qbuzz voor Groningen en Drenthe helemaal geen bestelling bij MAN gaat plaatsen, maar dat alles bij Mercedes besteld wordt. Voor de stadsdiensten 12 meter en 18 meter Citaro's, voor de streek Citaro LE en waarschijnlijk ook wel geledes en voor de Qliners Integro's.
En de streekbussen geel met een wit dak en grijze schortplaten?quote:Op maandag 8 juni 2009 15:41 schreef Mr.Jorn. het volgende:
En de bussen in Groningen worden weer rood
wat ene Mr. Jorn zegt. Plus wat ik al gezegd had.quote:Op maandag 8 juni 2009 15:53 schreef BeefRWijker het volgende:
[..]
Spectaculairder kan ik 't helaas niet voor je makenWat heb jij dan om dit te toppen, Groenteman?
vandaar dat XX amba's op de 351 druktquote:Op maandag 8 juni 2009 16:31 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Integro's mogen toch helemaal niet meer omdat het geen lagevloers bussen zijn?
De nieuwste Integro's zijn uitgerust met rolstoelliften, dat zou een maas in de wet kunnen zijn.quote:Op maandag 8 juni 2009 16:31 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Integro's mogen toch helemaal niet meer omdat het geen lagevloers bussen zijn?
Dat hebben de Lion's Regio op lijn 315 ook. Mijn vader heeft er een paar jaar mee gereden en die dingen zijn alleen gebruikt bij de presentatie van de bus.quote:Op maandag 8 juni 2009 17:45 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
De nieuwste Integro's zijn uitgerust met rolstoelliften, dat zou een maas in de wet kunnen zijn.
quote:Op maandag 8 juni 2009 19:22 schreef Alexxxxx het volgende:
Ik moest meteen aan jou denken inderdaad toen ik hoorde dat Qbuzz om chauffeurs verlegen zitSucces!
Wouw, dat is inderdaad niet te toppen, Groenteman. Ik sta helemaal perplex.quote:Op maandag 8 juni 2009 16:33 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
wat ene Mr. Jorn zegt. Plus wat ik al gezegd had.
Niks wet. Staat gewoon in het PVE, (programma van eisen). Is gewoon wat je afspreekt.quote:Op maandag 8 juni 2009 17:45 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
De nieuwste Integro's zijn uitgerust met rolstoelliften, dat zou een maas in de wet kunnen zijn.
Alleen een streekbus van 8 jaar oud, die 2 jaar geleden ook al eens van eigenaar is veranderd.quote:Op maandag 8 juni 2009 20:59 schreef Ou-Tannu het volgende:
hm apart trouwens dat er op trucks.nl ook wat XX integro's tekoop staan :p
MAN, is dat kreng lelijk. Alsof het zo uit de 50-er jaren komt.quote:Op maandag 8 juni 2009 12:25 schreef Gnittoo het volgende:
nieuwe man hybrid:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Die Frysker ziet er nog slechter uit dan die Suzuki Swift.quote:Op woensdag 10 juni 2009 21:42 schreef marcel.nl het volgende:
en weer één minder... .
http://www.noordnieuws.nl/ftp/foto/groot/groot_090610-bus.jpg
Geen groter vermaak dan leedvermaak.quote:
Daar heeft die verkeerspaal natuurlijk ook helemaal niks mee te makenquote:Op woensdag 10 juni 2009 22:19 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Die Frysker ziet er nog slechter uit dan die Suzuki Swift.
Valt dan nog mee, bij sommige vallen ze er al uit als ze naar de spuiter gaanquote:Op woensdag 10 juni 2009 21:50 schreef Peterselieman het volgende:
Zag trouwens in Groningen zo straks de Arriva Citea passeren en daarbij was een raam boven het linker achterwiel met tape aan het dak vastgetapet
Tja. Nou als die citea net zulke playmobile kwaliteit heeft als de ambassador, ga dan allemaal maar meteen weer op anderen over zoals mercedes, of bijvoorbeeld irizar (in spanje veel gebruikt op snellijnen zoals qliners - geen touringcar, wel hoge instap, maar super comfortabel)quote:Op woensdag 10 juni 2009 21:50 schreef Peterselieman het volgende:
Zag trouwens in Groningen zo straks de Arriva Citea passeren en daarbij was een raam boven het linker achterwiel met tape aan het dak vastgetapet
Moeilijke neger in de busquote:Op donderdag 11 juni 2009 00:55 schreef Irritatie100 het volgende:
Zojuist in de bus: neger koopt een 1zone kaartje van 1,60 en betaalt met 50 euro. Buschauffeur geeft het wisselgeld compleet in losgeld
Sinds wanneer mag je met briefjes van 50 betalen?quote:Op donderdag 11 juni 2009 00:55 schreef Irritatie100 het volgende:
Zojuist in de bus: neger koopt een 1zone kaartje van 1,60 en betaalt met 50 euro. Buschauffeur geeft het wisselgeld compleet in losgeld
En sinds wanneer mogen er negers met de bus mee ? En hoe kwam hij aan die 50euro ?quote:Op donderdag 11 juni 2009 18:07 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Sinds wanneer mag je met briefjes van 50 betalen?
Bussjoofs hebben toch niet terug van hoger dan 20?
Die 50 euro?quote:Op donderdag 11 juni 2009 18:23 schreef marcel.nl het volgende:
[..]
En sinds wanneer mogen er negers met de bus mee ? En hoe kwam hij aan die 50euro ?
(grapje natuurlijk hè jongens)
niks mis met MAN bussenquote:Op donderdag 11 juni 2009 17:32 schreef BeefRWijker het volgende:
Siemens Lease financiert 81 bussen van Hermes/Connexxion
Hoe dat nou weer precies zit, want die dingen rijden daar toch al lang?
Kan twee dingen betekenen: of Connexxion heeft er alle vertrouwen in en gaat flink meer
MANnekes nemen - of juist niet en als het mis gaat mag Siemens de brokken opruimen.
Zowat alles rijdt beter dan die Berkhof barrels....quote:Op donderdag 11 juni 2009 21:16 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
niks mis met MAN bussen
vind t MAN bussen van XX fijner om mee te reizen die Berkhofbarrels :p
Wie heeft er z'n mond voorbij gepraat in de mongolen forums.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 10:48 schreef NoBody122 het volgende:
Het is "grappigs", niet "funny's"...
Nee, laat ik er ook maar niet aan beginnen eigenlijk![]()
* Ou-Tannu zag vanmorgen toch alleen maar roestblikken op wielen..quote:Op maandag 15 juni 2009 10:43 schreef Peterselieman het volgende:
Veel stadsbussen in Groningen zijn opeens voorzien van een TFT-scherm met wat reclamerotzooi er op.
Jup, dat komt omdat ze waarschijnlijk gaan verhuizen naar Dordrecht, waar de beeldschermen verplicht zijn.quote:Op maandag 15 juni 2009 10:43 schreef Peterselieman het volgende:
Veel stadsbussen in Groningen zijn opeens voorzien van een TFT-scherm met wat reclamerotzooi er op.
Hoor jezelf, Irizar, van die uit elkaar vallende troep. Weet je waarom 't in Spanje comfortabeler is? Omdat 't 1 de eis is, en 2 vervoerders nog geld in bussen stoppen in iets wat onderhoud heet. Iets met regelgeving en strenge sacties.quote:Op donderdag 11 juni 2009 06:31 schreef marcel.nl het volgende:
[..]
Tja. Nou als die citea net zulke playmobile kwaliteit heeft als de ambassador, ga dan allemaal maar meteen weer op anderen over zoals mercedes, of bijvoorbeeld irizar (in spanje veel gebruikt op snellijnen zoals qliners - geen touringcar, wel hoge instap, maar super comfortabel)
quote:Op maandag 15 juni 2009 10:35 schreef Ou-Tannu het volgende:
wat bekt beter:
Arriva Wij Irriteren mensen?
of
Arriva Wij bewegen mensen het OV uit de auto in.
quote:Op maandag 15 juni 2009 15:38 schreef RealZeus het volgende:
[..]
![]()
Arriva: Wij bewegen mensen (tot wanhoop)
Wij bewegen mensen tot spugenquote:Op maandag 15 juni 2009 15:38 schreef RealZeus het volgende:
[..]
![]()
Arriva: Wij bewegen mensen (tot wanhoop)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |