op 2 paarden wedden? Mocht het investeringsfonds mislukken heb je iig nog de gehuurde spelers. Bovendien moet Roda flink versterken willen ze komend seizoen niet weer in de problemen komen.quote:Op woensdag 17 juni 2009 10:42 schreef Blawh het volgende:
Een investeringsfonds oprichten en vervolgens 3 of 4 spelers willen huren? Vreemd.
Nee, maar ik zou ook al eerder zijn begonnen met het opzetten van een investeringsfonds. Nu hebben ze alleen Hendriks, alhoewel die ook alweer twijfelt nadat van Geel verstek liet gaan.quote:Op woensdag 17 juni 2009 11:16 schreef MaxPower het volgende:
Ja, regel jij dat nog allemaal even voordat de voorbereiding begint?
Een maand geleden bestond Roda niet meer.quote:Op woensdag 17 juni 2009 11:43 schreef Blawh het volgende:
[..]
Nee, maar ik zou ook al eerder zijn begonnen met het opzetten van een investeringsfonds.
Mwah, het afketsen van de fusie is al meer dan 2 maand geleden.quote:Op woensdag 17 juni 2009 11:55 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Een maand geleden bestond Roda niet meer.
En daarna is het bestuur (op een enkeling na) + de voltallige RvC opgestapt...quote:Op woensdag 17 juni 2009 12:03 schreef Blawh het volgende:
[..]
Mwah, het afketsen van de fusie is al meer dan 2 maand geleden.
Maar we zijn pas twee weken zeker van handhaving.quote:Op woensdag 17 juni 2009 12:03 schreef Blawh het volgende:
[..]
Mwah, het afketsen van de fusie is al meer dan 2 maand geleden.
Dat is ook al 2 maand geleden toch?quote:Op woensdag 17 juni 2009 12:04 schreef DarkShine het volgende:
[..]
En daarna is het bestuur (op een enkeling na) + de voltallige RvC opgestapt...
Dat is waar, maar het lijkt me om eerlijk te zijn ook niet gek om voor beide scenario's een plan van aanpak klaar te hebben liggen. Of is bijvoorbeeld een Addo ook aangetrokken zonder duidelijk plan voor komend seizoen?quote:Op woensdag 17 juni 2009 12:09 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Maar we zijn pas twee weken zeker van handhaving.
idd roda heeft er een handje aan om de laatste jaren per seizoen 5 middenvelders te halen terwijl er al genoeg zijn. Die verdwijnen dan ook weer veel te snel van het toneel.quote:Op woensdag 17 juni 2009 15:52 schreef Professional het volgende:
Wel leuk en aardig spelers huren, maar Roda schiet er financieel niet veel mee op.
Goed voorbeeld zijn Tiote en Lamah. Die zijn hier goed bevallen en daarna nam Roda de optie niet op om ze vast te leggen. Ook door financiele problemen trouwens maar dat even terzijde.
Als je dan kijkt naar de namen:
- Siem de Jong (middenveld)
- Nijland (spits, maar is die niet geblesseerd?)
- Sarpong (middenveld)
- Wuytens (middenveld, loopt Vormer daar niet?)
Ze richten zich nu voornamelijk op middenveld, want die Meulens neem ik nog niet serieus als versterking. Maar op middenveld lopen al tig spelers rond. Spitsen moeten er echt heel nodig bij.
quote:Invulling structuur Roda JC
De stichting administratiekantoor Holding Roda Kerkrade NV (STAK HRKNV), is verantwoordelijk voor de invulling van de vacante functies binnen de Raad van Commissarissen van de Holding. De STAK acht het wenselijk in de overgangsperiode, tot de instelling van de voltallige raad van commissarissen, twee commissarissen te benoemen. Naar zich thans laat aanzien zal de benoeming van de heer mr. F.M.H. Thuis en de heer drs. P.F. Janssen worden gerealiseerd in een speciaal daartoe bijeen te roepen algemene vergadering van aandeelhouders op 30 juni a.s. De instelling van de voltallige raad van commissarissen vergt meer tijd dan oorspronkelijk gedacht, doch de STAK is van oordeel dat zorgvuldigheid boven snelheid moet gaan.
De directie bestaat uit Statutair Directeur de heer M.L.G.M. (Martin) van Geel , Adjunct Directeur mevrouw J.A.H. (Jacinta) Gelissen-Godderij en Commercieel Directeur de heer ir. M.H.E. (Marc) Jetten. De Statutair Directeur is verantwoordelijk voor de totale bedrijfsvoering en wordt hierbij ondersteund door de adjunct directeur en de commercieel directeur.
De heer mr. H.J.J. (Huub) Narinx (statutair directeur) is op dit moment vrijgesteld van werkzaamheden.
Mogelijke investeerders in spelers
Roda JC zal binnen afzienbare tijd een investeringsfonds oprichten, dat beleggen door derden in spelers mogelijk zal maken. Dit investeringsfonds zal op een zakelijke en transparante basis worden vormgegeven. Investeerders hebben geen invloed op het voetbaltechnische beleid van de club. Nadere informatie volgt.
1 van de meest overschatte voetballers die Roda ooit heeft gehad.quote:Op woensdag 17 juni 2009 20:31 schreef planethugo het volgende:
schandalig dat zo een janssen nu weer opeens de aangewezen man moet zijn. Dalijk stellen ze kuijer nog aan als nieuwe voorzitter...
maargoed, voor wie onze held kiwi nogeens wil zien moet naar de Confederations Cup kijken. Je weet wel die gast die vond dat het contractvoorstel van roda te weinig was, vervolgens geen club kon vinden en toen maar voor minder tekende bij rkc waarmee hij degradeerde en toen een jaar op de bank zat in de eerste divisie
Inderdaad, wegwezen met die gasten.quote:Op woensdag 17 juni 2009 20:31 schreef planethugo het volgende:
schandalig dat zo een janssen nu weer opeens de aangewezen man moet zijn. Dalijk stellen ze kuijer nog aan als nieuwe voorzitter...
Eerder door de lui die betaald werden door Roda om "kijk op het spelletje" te hebbenquote:Op woensdag 17 juni 2009 21:16 schreef planethugo het volgende:
volgens mij is ie nooit door iemand overschat
quote:Roda JC presenteert Diadora als tweede businesspartner
Door een flinke contractuitbreiding is Diadora naast de Limburgse bierbrouwer Brand de tweede businesspartner van Roda JC.
Roda JC is verheugd dat Diadora, na een eerste succesvolle jaar de goede samenwerking met haar uitbreidt.
Diadora is de officiële kledingsponsor van Roda JC en wordt vanaf komend seizoen ook officieel businesspartner. Roda JC wil tussen de hoofdsponsor Aevitae en de groep met cosponsors een tussenlaag creëren bestaande uit een tiental businesspartners.
het was het grootste rampseizoen ooit maar voor diadora is het denk ik wel succesvol geweest. Ze zijn immers meer dan genoeg in beeld geweest en dat is het enige waar het ze om draaitquote:Op donderdag 18 juni 2009 12:53 schreef DarkShine het volgende:
We zijn met de hakken nog in de sloot in de Eredivisie gebleven, dan moet ik best lachen om een zin als "na een eerste succesvolle jaar"
En ik denk dat er ook genoeg Diadoraspul verkocht is. Zeker de casualcollectie liep erg goed (heb daar zelf alleen het poloshirt van, maar ken ook iemand die er drie dingen van heeft gekocht)quote:Op donderdag 18 juni 2009 13:12 schreef planethugo het volgende:
[..]
het was het grootste rampseizoen ooit maar voor diadora is het denk ik wel succesvol geweest. Ze zijn immers meer dan genoeg in beeld geweest en dat is het enige waar het ze om draait
Ik snap het, maar het ziet zo lachwekkend uit. Men had die zin iets anders mogen formulerenquote:Op donderdag 18 juni 2009 13:12 schreef planethugo het volgende:
[..]
het was het grootste rampseizoen ooit maar voor diadora is het denk ik wel succesvol geweest. Ze zijn immers meer dan genoeg in beeld geweest en dat is het enige waar het ze om draait
quote:Vitesse en Roda JC praten over transfer Junker
Vitesse en Roda JC onderhandelen momenteel over een overgang van Mads Junker naar de Limburgse Eredivisionist. Volgens de Arnhemse club is de kans op een definitief vertrek van de spits groot.
Dat meldt Vitesse op de eigen website. De Deen staat nog tot medio 2010 onder contract bij de Arnhemmers. Hij komt echter niet voor in de plannen van coach Theo Bos.
Roda toonde in de afgelopen winterstop al interesse in Junker, maar tot een overgang kwam het destijds niet. Nu lijkt de kans op een transfer groter, omdat zowel Vitesse als de spits een transfer wel ziet zitten.
Er is gewoon helemaal geen geld bij Roda, nul komma niks.quote:Op donderdag 18 juni 2009 21:01 schreef planethugo het volgende:
kan idd, het is zeker geen hoogvlieger maar we hebben toch iets nodig....
maakt wel weer duidelijk dat van geel zoals altijd weer de bekende opties haalt. Van enige innovatieve scouting is geen sprake
Logisch dat Vitesse in de problemen komt als je iemand 350 ton salaris geeft (35.000.000)quote:Op vrijdag 19 juni 2009 00:50 schreef DeVinger het volgende:
Junker![]()
Laat het alsjeblieft uitkomen. Transfervrij of niet, jullie zitten er aan vast en wij hebben 350 ton minder salaris voor komend seizoen.
Van Geel![]()
Het is overigens een hele aardige gozer die Junker, maar daar laat ik het bij. (meer is er niet)
lolquote:Op vrijdag 19 juni 2009 11:32 schreef RD4 het volgende:
[..]
Logisch dat Vitesse in de problemen komt als je iemand 350 ton salaris geeft (35.000.000)![]()
quote:Wie wordt de best geklede voetballer?
Wie wordt de beste geklede man van het Nederlands betaald voetbal? In de nieuwste editie van tijdschrift Esquire zijn de elf genomineerden uit de eredivisie en eerste divisie bekendgemaakt. De winnaar mag zich uiteindelijk een jaar lang de Most Fashionable Footballer noemen.
De winnaar wordt op 21 juli bekendgemaakt.
Lijst van genomineerden:
Urby Emanuelson (Ajax)
Simon Cziommer (FC Utrecht)
Kevin Hofland (Feyenoord)
Edson Braafheid (FC Twente)
Purrel Fränkel (De Graafschap)
Dominique van Dijk (FC Volendam)
Demy de Zeeuw (AZ)
Patrick Zwaanswijk (NAC)
Pa-Modou Kah (Roda JC)
Lasse Nilsson (Vitesse)
Yevgeni Levchenko (FC Groningen)
Bron Telegraaf
Kah heeft samen met Rudge OSLO (Outdoor Sports Leisure Outlet).quote:Op vrijdag 19 juni 2009 15:29 schreef Professional het volgende:
Dominique van Dijk heeft toch zijn eigen modelabel? Die zal wel winnen dan.
Dat is toch normaal op een zaterdag?quote:
quote:Roda JC keurt Mads Junker maandag
Roda JC keurt Mads Junker maandag
KERKRADE - Vitesse-spits Mads Junker wordt maandag medisch gekeurd door Roda JC. Als de Deen de keuring goed doorstaat, verhuurt Vitesse hem voor een seizoen aan de Limburgse club.
De 28-jarige Junker kwam 3,5 jaar geleden voor 1,5 miljoen euro van FC Nordsjælland naar Vitesse. Daarmee is hij de duurste aankoop van de laatste negen jaar van de Arnhemse club.
In die 3,5 jaar kwam Junker tot 86 competitiewedstrijden, waarin hij 17 keer scoorde. Afgelopen seizoen kwam de 28-jarige voetballer slechts sporadisch in actie voor de Arnhemmers.
Roda JC probeerde hem vorige zomer en in de winterstop ook al aan te trekken, maar nu lijkt het dus eindelijk te lukken.
Bron: Omroep Gelderland
ja ik laat me maar verrassen, vooralsnog denk ik niet dat hij nou zoveel beter is als een van tornhout of gommansquote:Op zondag 21 juni 2009 17:30 schreef Plato1980 het volgende:
Tsja Junker... Ik sta niet wild van enthousiasme te juichen, maar laten we hem voorlopig maar het voordeel van de twijfel geven.
Ik ben daar!quote:Op zondag 21 juni 2009 18:46 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
ja ik laat me maar verrassen, vooralsnog denk ik niet dat hij nou zoveel beter is als een van tornhout of gommans
nog mensen die a.s. vrijdagmiddag () naar de open dag gaan?
Juichen zou ik ook zeker niet doen. Hij is echt gewoon te slecht gebleken voor het niveau van Vitesse, dus, en zo eerlijk ben ik dan ook wel weer, is hij dat ook voor Roda. Roda wil ook linkerrijtje-voetbal spelen en vecht normaal gesproken niet tegen degradatie. Het is een ontzettend goede gozer en beschikt ook wel degelijk over voetballend vermogen, maar is niet hard genoeg voor het voetbalwereldje denk ik ofzo. Je gaat je trouwens enorm ergeren aan hem en zijn hakjes, echt iets wat hij met Hadouir gaat opbouwen. Hij kan het niet laten overstapjes te maken, hakjes te geven of mooie proberen te scoren. Jammer dat het alleen maar 3x gelukt is. Veel plezier ermee, ik gun hem wel succes, maar alsjeblieft niet bij Vitesse.quote:Op zondag 21 juni 2009 17:30 schreef Plato1980 het volgende:
Tsja Junker... Ik sta niet wild van enthousiasme te juichen, maar laten we hem voorlopig maar het voordeel van de twijfel geven.
quote:Roda rondt transfer Junker vandaag af
door Rob Sporken
INTERESSE Syrische spits van GBA op lijstje
VOETBAL – Roda JC hoopt de overgang van Mads Junker vandaag af te ronden. Als de 28-jarige spits van Vitesse wordt goedgekeurd, zal hij op huurbasis overkomen van Vitesse.
Het contract van Junker loopt na dit seizoen af. Hoewel hij in de zomer van 2010 transfervrij kan vertrekken, is Vitesse bereid hem te verhuren.
De Deen hoefde niet te rekenen op veel speelminuten bij zijn huidige club en mocht (ook omdat zijn salaris zwaar op de begroting drukt) uitzien naar een andere werkgever.
In de zoektocht naar versterking in de voorste linie heeft Roda zijn oog onder anderen laten vallen op Sanharib Malki. De in Syrië geboren spits speelt momenteel voor Germinal Beerschot Antwerpen (GBA).
Roda-coach Harm van Veldhoven kent de aanvaller (die ook een Belgisch paspoort heeft) van zijn periode bij GBA. „Het is een kopsterke, explosieve jongen, die bovendien altijd hard werkt”, geeft Van Veldhoven aan. „Zeker een type dat bij Roda past.” Afgelopen seizoen kwam Malki tot zes treffers in 22 duels, het jaar ervoor eindigde hij als tweede op de topscorerslijst in België met zestien doelpunten. Die prestatie leverde hem een voorselectie op voor de olympische voetbalploeg van België, maar de 25-jarige spits koos voor zijn geboorteland Syrië. Volgens directeur Martin van Geel is Malki ‘een interessante speler’. Vanwege zijn dubbele nationaliteit hoeft hij niet het salaris van een niet EU-speler (momenteel ruim een half miljoen euro) te verdienen.
Aangezien Malki wel nog een contract tot 2011 heeft, zal een transfersom voor hem betaald moeten worden.
,,Hij staat bij ons op de lijst, maar zolang we zelf niemand hebben verkocht, is hij voor ons onhaalbaar”, aldus Van Geel, die niets meer heeft vernomen van clubs die zich voor Sekou Cissé hebben gemeld.
Wel heeft RKC geïnformeerd naar de situatie van Jan Paul Saeijs.
De verdediger werd in de winterstop verhuurd aan Southampton, maar keert terug in Kerkrade nu die club is gedegradeerd. De 31-jarige Hagenaar, wiens contract in de zomer van 2010 afloopt, lijkt geen toekomst te hebben bij Roda en mag vertrekken. Met het oog op versterkingen blijft het financieel armlastige Roda afhankelijk van de verkoop van spelers én van de komst van investeerders.
Het laatste contact met David Thorne dateert van een week geleden. Het blijft onduidelijk hoe serieus de interesse van de Australische geldschieter moet worden genomen.
quote:Sarpong en Nijland staan beiden open voor Roda JC
24/06/2009 11:26
Roda JC heeft goede hoop Jeffrey Sarpong en Stefan Nijland (foto) binnen korte termijn toe te kunnen voegen aan de selectie van trainer Harm van Veldhoven.
De kans is groot dat de twee twintigjarige talenten bij Ajax (Sarpong) en PSV (Nijland) voorlopig niet in de plannen voorkomen, waardoor de clubs een overstap naar Kerkrade als ideaal zien om speeltijd op te doen. Beide spelers hebben niet afwijzend gereageerd op het voorstel.
Met het huren van een aantal talenten hoopt Martin van Geel, algemeen directeur van Roda, de selectie - ondanks de beperkte financiële middelen - alsnog kwalitatief op te kunnen waarderen.
Afgelopen week werden Rihairo Meulens en Mads Junker, beiden afkomstig van Vitesse, al aan de groep toegevoegd. Meulens komt transfervrij over, Junker wordt voor één seizoen gehuurd.
Het is toch niet structureel? Roda kan dit seizoen alles even op orde krijgen zonder direct gebonden te zijn aan lange contracten met spelers die achteraf bagger blijken. Kan je komend seizoen je organisatie inrichten en gedurende het seizoen spelers kopen.quote:Op woensdag 24 juni 2009 11:54 schreef iehlaak het volgende:
Hoeveel clubs hebben eigenlijk een structureel werkend model gebouwd rond het huren van spelers? Vaak is huren het begin van het einde....of haal ik nu oorzaak en gevolg door elkaar?
Lijkt me dan een speler die voor Roda JC bruikbaar is, maar dat hij geen restwaarde heeftquote:Op woensdag 24 juni 2009 19:30 schreef Valdivia het volgende:
Ik las net het interview met Van Geel in de VI en daar zegt ie na een vraag over het presteren van o.a Kris de Wree:
"We verkopen hem niet meer door aan PSV, maar voor Roda is het een bruikbare speler."
Kan iemand me vertellen wat ie daarmee bedoeld? Hoezo doorverkopen aan PSV?
quote:Stoelendans rond Cissé houdt aan
door Rob Sporken
TRANSFER Roda JC wacht op acceptabel bod
Roda JC start morgen de voorbereiding op het nieuwe seizoen zonder Sekou Cissé. De Ivoriaan heeft na de drukke periode met interlandvoetbal vakantie gekregen tot 10 juli. Of hij daarna wel aansluit is de vraag, want de stoelendans rond de begeerde aanvaller draait op volle toeren.
Wordt het Feyenoord, FC Twente of PSV?
Of blijft Sekou Cissé gewoon in Kerkrade.
Niemand die het weet bij Roda, al lijkt die laatste optie de minst waarschijnlijke. Cissé heeft ondubbelzinnig laten weten de overstap naar een grotere club te willen maken. Lukt dat niet, dan zit Roda met een teleurgestelde en gefrustreerde speler. Van zo iemand hoef je voorlopig geen topprestaties te verwachten. Vraag dat maar aan Marcel Meeuwis.
De soap rond de international, die in de slotfase van de competitie eindelijk zijn klasse laat zien, start eind april. FC Twente meldt zich als eerste in Kerkrade en spreekt enkele dagen later al met de hoofdrolspeler zelf. Sterker nog, voorzitter Joop Munsterman verklaart in het bezit te zijn van de handtekening van Cissé.
Allemaal leuk en aardig, maar die krabbel is niets waard zolang beide clubs geen overeenstemming bereiken.
De op dat moment in verschillende media genoemde transfersom van 2,5 miljoen euro wordt door Roda weggelachen. De Limburgers zetten in op minimaal het dubbele.
Ruim twee weken later, half mei dus, klopt ook PSV aan de deur. De Eindhovenaren houden zich daarna lange tijd stil.
Totdat ze deze week weer contact opnemen met Roda. PSV vindt het genoemde bedrag te gortig, maar laat wel weten op het vinkentouw te zitten voor het geval de twee andere gegadigde afhaken. Of zoals directeur Jan Reker het zegt: „De komst van Cissé heeft geen prioriteit voor ons, maar als zich een buitenkansje voordoet zijn we alert.”
Die tweede gegadigde (naast Twente) is Feyenoord, dat als nummer drie begin juni officieel laat weten interesse te hebben voor Cissé. Net als Twente (en PSV) hikken de financieel armlastige armlastige Rotterdammers aan tegen de in hun ogen te hoge transfersom.
Nu enkele investeerders bereid lijken te zijn een substantieel bedrag beschikbaar te stellen, mengt Feyenoord zich opnieuw zeer serieus in de strijd. Trainer Mario Been is een grote fan van Cissé en zou hem graag naar de Kuip halen. Twente realiseert zich dat en is nu snel ook weer in gesprek geraakt met Roda.
Intussen wacht Cissé af. Door met meerdere zaakwaarnemers te schermen heeft de speler zelf de situatie niet bepaald overzichtelijker gemaakt. Bovendien floept zijn voorkeur als een sprinkhaan op en neer. Eind mei laat hij weten het liefste naar Feyenoord te willen, vervolgens is Twente plotseling zijn lievelingsclub. Niemand hoeft er vreemd van op te kijken als Cissé straks PSV de liefde verklaart. Al gebeurt dat pas als de andere twee clubs echt afhaken. Roda bevindt zich door de interesse van het trio clubs in een gunstige onderhandelingspositie.
Al geniet een snelle doorbraak de voorkeur. Dan namelijk beschikt Roda zelf eindelijk ook over geld om zich verder te versterken.
Maar dan zal wel betaald moeten worden wat directeur Martin van Geel in zijn hoofd heeft. Het woord is nu aan Feyenoord en Twente, en in een later stadium eventueel PSV. In tegenstelling tot Cissé is Boldizsar Bodor morgenochtend wel van de partij. Het contract van de Hongaar loopt af op 1 juli en dus mag hij tot die tijd gewoon meetrainen.
Bodor heeft geen nieuwe club gevonden waardoor de deur naar Roda nog steeds open staat.
Voor Andres Oper geldt dat niet. De Est, die onlangs de overgang naar Iraklis zag afketsen, is in het buitenland op zoek naar een andere werkgever.
Roda heeft sowieso niet de intentie gehad verder te gaan met Oper en in Mads Junker inmiddels een vervanger vastgelegd.
Voor alle nieuws over Roda JC, ga naar de exclusieve clubsite op www.limburger.nl
Bij dit artikel
* www.limburger.nl
quote:Roda JC legt talent Guus Hupperts voor 3 jaar vast
Guus Hupperts heeft een driejarig contract getekend bij Roda JC. De 17-jarige aanvallende middenvelder komt voort uit de succesvolle A jeugd die afgelopen jaar naar de Eredivisie is gepromoveerd.
Martin van Geel: "Guus is een van de talentvolste jeugdspelers. Roda JC is blij met het vastleggen van deze talentvolle speler voor drie jaar. In deze periode kan hij zich in alle rust doorontwikkelen."
Nou, het begon twee jaar geleden al met Tiote en Lamah. Kijk maar waar dat toe heeft geleid.quote:Op woensdag 24 juni 2009 13:03 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Het is toch niet structureel? Roda kan dit seizoen alles even op orde krijgen zonder direct gebonden te zijn aan lange contracten met spelers die achteraf bagger blijken. Kan je komend seizoen je organisatie inrichten en gedurende het seizoen spelers kopen.
quote:Oefenduels Roda JC
Aan de lijst van oefenduels zijn nog twee wedstrijden toegevoegd. Het betreft de wedstrijden tegen FC Volendam en KRC Genk. Op dinsdag 7 juli oefenen de mannen van Harm van Veldhoven om 19.00u op eht veld van UOW'02 tegen FC Volendam. Anderhalve week later, op 18 juli, speelt Roda JC om 20.00u tegen KRC Genk in Genk.
Hieronder het volledige oefenprogramma:
Datum en tijd Wedstrijd
27-06-2009 18.00 SVN/Vossenberg - Roda JC
03-07-3009 19.00 LHC - Roda JC
07-07-2009 19.00 Roda JC - FC Volendam
11-07-2009 11.00 Merefeldia - Roda JC
14-07-2009 19.00 Visé - Roda JC
18-07-2009 20.00 KRC Genk - Roda JC
21-07-2009 19.00 VV Schaesberg - Roda JC
quote:Persbericht Hart voor Roda
Een nieuwe lente, een nieuw geluid. Na een periode van betrekkelijke rust presenteren wij vandaag met gepaste trots onze volledig vernieuwde website en ons nieuwe logo! Het heeft even geduurd, maar het resultaat mag er wezen. Interactief, iedere dag nieuws en verse updates over de activiteiten van Hart voor Roda, actueel nieuws over Roda JC en de nieuwste ontwikkelingen in het voetbal in het algemeen. Nieuw is ook de fanzone. Het eerste zichtbare resultaat van hard werk achter de schermen.
Het eveneens vernieuwde bestuur van Hart voor Roda bedankt bij deze dhr. Marcel van Vrouwerf voor de vele uren die hij in de ontwikkeling van deze nieuwe site heeft gestoken. Ook de andere mensen die hebben bijgedragen aan de ontwikkeling en totstandkoming ervan willen wij bij deze bedanken.
Deze nieuwe website moet het kloppend hart van onze organisatie gaan worden. Wij nodigen dan ook alle sympathisanten van Hart voor Roda en supporters van Roda JC uit om onze vernieuwde site frequent te bezoeken (www.hartvoorroda.nl) en actief bij te dragen aan discussie en meningvorming. Alle bijdragen zijn welkom. Ideeën en creativiteit zijn gevraagd, maar ook vrijwilligers om ze uit te voeren.
Roda JC en haar aanhangers beleefden een roerig seizoen 2008-2009. Een fusie met Fortuna, matige prestaties op het veld en veel onrust onder supporters. Op 28 februari 2009 is de aanzet gegeven tot het oprichten van onze stichting. Afgesproken was dat de stichting opgeheven zou worden indien Roda zou gaan fuseren met Fortuna. Pas in april van dit jaar werd duidelijk dat Roda JC stand-alone zou verder gaan. De fusieperikelen met Fortuna Sittard zijn al weer een tijdje achter de rug maar nog zeker niet vergeten. We zijn met zijn allen dolblij dat onze mooie club behouden bleef.
Op 3 juni 2009, na 2 spannende wedstrijden tegen FC Dordrecht en 3 bloedstollende finales tegen SC Cambuur, konden we met zijn allen vaststellen dat Roda JC wederom in de Eredivisie zal spelen volgend seizoen. Vooral de wedstrijden tegen Cambuur brachten naast spanning, opwinding, boosheid en vreugde ook een saamhorigheidsgevoel onder de supporters. Voor velen werd toen pas duidelijk wat de club Roda JC in feite voor hen betekende. De wedstrijden in de nacompetitie tegen 1e divisieclubs leverden een vrijwel geheel gevuld station op. Het onzekere lot van Roda JC bracht alle supporters weer bij elkaar. Wij denken dat Roda leeft als nooit tevoren!!
Nadat de fusie tussen Roda en Fortuna mislukt was, zijn er binnen het bestuur allerlei acties ontwikkeld om Hart voor Roda bekend te maken onder het grote publiek. Er werden folders verspreid, donatieformulieren verstrekt en er is getracht een benefietconcert te organiseren, dat – om begrijpelijke redenen – helaas niet kon doorgaan. Ook was Hart voor Roda een aantal keren present op jaarmarkten.
In de maanden mei en juni is er hard gewerkt aan de interne structuur van Hart voor Roda. Er hebben enkele bestuursmutaties plaatsgevonden. Op dit moment zijn de bestuursposten vrijwel allemaal ingevuld en wordt er door dit team hard gewerkt aan het creëren van een visie en een missie voor de toekomst. In andere woorden: waar gaan we naar toe, wat willen we nu precies en hoe denken we dat te bereiken? Ook de praktische doelstellingen op de korte, middellange en lange termijn,die daarvan afgeleid worden, moeten goed worden geformuleerd. Ook zal er een vrijwilligersplan worden geschreven om het vrijwilligerwerk in goede banen te leiden. Het bestuur van Hart voor Roda heeft zich voorgenomen om alle activiteiten zorgvuldig en volgens een beleidsplan uit te voeren.
In mei 2009 is er door een bestuurslid een concept geschreven voor een sponsorbeleidsplan. Om dat beleidsplan ten uitvoer te leggen is er tevens een sponsorwervingplan en een sponsor-relatieplan noodzakelijk. Beide laatste plannen zijn inmiddels voor 75% klaar. Wij verwachten dat we – in overleg met Roda JC en in samenwerking met andere organisaties in het krachtenveld rond om Roda - onze toekomstige sponsoren ergens in september kunnen gaan benaderen, waarbij actieve en creatieve samenwerking tussen de sponsoren en Hart voor Roda voorop staat. Met de donatieactiviteiten in de regio Parkstad zal al eerder begonnen kunnen worden. Ook zal Hart voor Roda op een aantal kleine en grote evenementen in de regio haar gezicht laten zien. Ons credo voor de toekomst is: samenwerking !!
De transparantie heeft de laatste maanden wat geleden onder het vele werk dat verzet moest worden. Om die reden was het een tijdje stil. We moesten eerst een bestuur formeren dat de taken waarvoor zij zich geplaatst ziet ook goed kan uitvoeren. We hopen binnen afzienbare tijd de gehele organisatie goed neer te zetten en een samenhangend beleid te formuleren. Op de korte termijn zijn we nog niet in staat om aan alle wensen te voldoen. Over een paar maanden zullen de eerste resultaten van deze planmatige aanpak gepresenteerd kunnen worden.
Op korte termijn zal er wel een formulier worden gepubliceerd op de vernieuwde website waarmee alle sympathisanten en Roda supporters zich kunnen opgeven voor vrijwilligerswerk. Daarnaast, zoals reeds genoemd, zullen wij gericht vrijwilligers gaan werven voor bepaalde taken en functies. Het bestuur zal deze gegevens analyseren en vervolgens de mensen benaderen om zo de organisatie te completeren. Eerst aan de organisatie bouwen en dan pas je activiteiten opstarten; niet andersom. Dat vergt gewoon enige tijd.
Het bestuur van Hart voor Roda spreekt hierbij de hoop uit dat onze sympathisanten en aanhangers van Roda JC ons blijven steunen en inspireren met ideeën en donaties.
Roda leeft weer en Hart voor Roda is springlevend.
Het Bestuur van Hart voor Roda
Namens deze,
Jack Vinders (Voorzitter)
Robert Lucassen (bestuurslid Public Relations)
24-06-2009
quote:Martin Koopman stapt op bij Roda
door onze verslaggever
UITGESPEELD Vertrek van assistent geen verrassing
VOETBAL – Martin Koopman stapt per direct op als assistent van Roda JC. Beide partijen hebben JC. Beide partijen hebben besloten in goed overleg uit elkaar te gaan.
De 53-jarige trainer werd in januari 2007 door Raymond Atteveld als assistent naar Kerkrade gehaald, was het afgelopen seizoen gedurende een paar weken hoofdverantwoordelijke na het ontslag van diezelfde Atteveld, maar moest weer een stapje terugdoen nadat Harm van Veldhoven was aangesteld Veldhoven was aangesteld als hoofdcoach.
Het vertrek van Koopman komt niet als een verrassing. Na het stokje van zijn vriend Atteveld in oktober ‘onder protest’ over te hebben genomen, verklaarde Koopman korte tijd later ineens best hoofdtrainer te willen hoofdtrainer te willen blijven. Roda koos echter voor Van Veldhoven, waarna de inbreng van de zwaar teleurgestelde Koopman steeds beperkter werd. Uiteindelijk raakte hij zijn plek in de dug-out kwijt en nam hij als analist plaats op de tribune.
Koopman had nog een contract voor één jaar.
De technische staf bestaat komend seizoen uit Van Veldhoven, assistent René Trost, hersteltrainer Veldhoven, assistent René Trost, hersteltrainer en videoanalist Mark Luijpers en keeperstrainer John Roox.
Martin Koopman.
Politiek correct antwoordquote:Op donderdag 25 juni 2009 17:14 schreef ZoneKill het volgende:
Ik ben van plan om naar de open dag te gaan.
quote:'Sarpong wil eerst bij Ajax voor zijn kans gaan'
25/06/2009 09:25
De toekomst van Jeffrey Sarpong ligt voorlopig in Amsterdam. Zowel Ajax als de twintigjarige middenvelder vinden een verhuurperiode onbespreekbaar, meldt De Telegraaf.
Mede vanwege blessureleed kwam Sarpong tijdens het afgelopen seizoen slechts tot tien competitiewedstrijden in het eerste elftal van Ajax. Voor de komende jaargang hadden Roda JC en FC Utrecht zich gemeld om de jeugdinternational te huren. De middenvelder gaat echter voor zijn kansen bij Ajax.
Overigens meldt de Ghanese voetbalbond dat Sarpong heeft laten weten dat hij in de toekomst voor het Afrikaanse land wil uitkomen. De Telegraaf meldt dat er inderdaad gesprekken zijn geweest tussen de Ghanese bond en Sarpong, maar dat de speler nog geen beslissing heeft genomen.
quote:Bodor kan nog altijd bijtekenen bij Roda JC
Mogelijk blijft Boldizsár Bodor toch bij Roda JC. De Hongaar weigerde onlangs zijn aflopende contract te verlengen, maar zoekt nog steeds naar een nieuwe club.
Donderdag trainde Bodor mee bij Roda, waar hij officieel tot 1 juli onder contract staat. De Limburgse club heeft de 27-jarige Hongaar laten weten dat hij nog altijd kan bijtekenen bij de nummer zestien van de Eredivisie.
Bodor voetbalde de laatste vijf seizoenen voor Roda JC. De linkspoot was al die jaren een vaste waarde. Zo kwam de negentienvoudig international tijdens de afgelopen competitie 29 duels in actie en maakte hij vier doelpunten.
Bron: VI
quote:Alsof er geen zomerstop is geweest
door Rob Sporken
MENTAAL ‘Door de positieve afloop ga je met een prettig gevoel op vakantie’
Op de plek waar drie weken geleden enkele honderden supporters de spelers van Roda JC om vijf uur ’s morgens een heldenontvangst gaven na de beslissende nacompetitiewedstrijd tegen Cambuur Leeuwarden, klonk gisteren het startsignaal van het nieuwe seizoen.
Een zomerstop van welgeteld drie weken, het is bijna ongekend in het betaalde voetbal. Roda JC zette pas op 3 juni definitief een dikke punt achter een zinderend horrorseizoen.
Gisteren stond een gedeelte van de spelersgroep weer op het veld met het oog op de nieuwe competitie. „Zo’n korte zomerstop heb ik nog nooit meegemaakt”, aldusWillem Janssen, die met Ruud Vormer en hun partners vakantie vierde in Miami. „We hebben daar echt onze rust genomen en alleen af en toe de voetbalsites op internet bekeken.”
Het voordeel van een korte pauze is dat spelers op conditioneel vlak nauwelijks iets hebben ingeleverd.
Maar mentaal zal het niet voor iedereen makkelijk zijn de schoenen weer onder te binden. Menigeen zal het ‘Nu al?’-gevoel hebben gehad, zeker na een seizoen waarin bijna alles misging en iedereen tot de laatste strafschop op de toppen van zijn tenen liep. „Klopt, maar door de positieve afloop ga je wel met een prettig gevoel op vakantie”, geeft Janssen aan. „Een jaar geleden was dat na de verloren bekerfinale en de snelle uitschakeling in de play-offs toch anders. Ik gebruikte de eerste twee weken om, ook mentaal, bij te komen en ging in de derde week aan de slag om hier fit aan de start te staan. Nu worden namelijk de plaatsen verdeeld.”
Volgens Harm van Veldhoven is een zomerstop van drie weken net voldoende. De Belg kon zijn mannen niet langer op verlof sturen, want vandaag over vijf weken staat de eerste wedstrijd tegen Heerenveen al op het programma. Het is ook voor de trainer een grote vraag met welk materiaal hij het seizoen in Friesland opent. Roda is Marcel Meeuwis en Andres Oper kwijt, houdt rekening met een vertrek van Sekou Cissé en waarschijnlijk Anouar Hadouir, en zou er niets op tegen hebben als wordt aangeklopt voor een aantal anderen. Namen wil Van Veldhoven niet noemen, maar voor jongens als Saeijs, Gommans, Van Tornhout, Vandamme en Yulu-Matondo wordt in geval van interesse van andere clubs (voorzichtig uitgedrukt) zeker niet de hoofdprijs gevraagd.
Daarmee zal Roda vooral aanvallend een bijna complete metamorfose ondergaan. Met Mads Junker en Rihairo Meulens (beiden Vitesse) zijn de eerste twee offensieve krachten aangetrokken. Bovendien voegt Adnan Secerovic zich in oktober bij de selectie. De zeventienjarige Bosniër kan volgens de UEFA-reglementen pas vanaf zijn achttiende (eind dit jaar) worden ingezet, maar komt eerder naar Kerkrade om te acclimatiseren.
Voor de rest is het vooral wachten op de verkoop van de momenteel vakantie vierende Cissé, waarbij slechts een gedeelte van de transfersom kan worden hergebruikt.
Daarnaast heeft de Kerkraadse club ongeveer acht spelers van Anderlecht, Ajax en PSV op een lijst staan. Als die jongens bij hun huidige werkgever buiten de boot dreigen te vallen, is een verhuur aan de orde. In het slechtste geval kan daarover pas eind augustus (na vijf competitieduels) duidelijkheid zijn. „Ik hoop dat we het eerder weten”, aldus Van Veldhoven.
Ook Boldizsar Bodor meldde zich voor de eerste training. Het contract van de Hongaar loopt volgende week weliswaar af, maar aangezien hij elders nog geen onderdak heeft gevonden, staat de deur naar Roda open zolang de Limburgers zelf geen linkermiddenvelder hebben gevonden. „Het blijven van Bodor staat los van de verkoop van Cissé”, aldus Van Veldhoven. „Op die positie hebben we sowieso iemand nodig.”
Zeker is wel dat de ziekenboeg bij de start van de competitie verre van leeg is. Gommans (die revalideert van een zware knieblessure), Vandamme en Tyton (die beiden een knieoperatie achter de rug hebben) worden pas begin september weer bij de selectie verwacht. Een selectie die dan niet dezelfde zal zijn als die van gisteren bij de aftrap.
De enige nieuwe gezichten op de eerste training van Roda JC: Mads Junker en Rihairo Meulens (rechts). foto Marcel van Hoorn
Ik vond hem afgelopen seizoen 1 van de betere en constantste spelers en bovendien hebben we komend seizoen vermoedelijk een relatief jong middenveld en kunnen we zijn ervaring daarom goed gebruiken.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 16:35 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
op basis waarvan hoop je dat hij bijtekend dan?
quote:Fusieproces vol leugens
Volgens de SP-fractie Provinciale Staten Limburg staat het proces dat het uitmondde in een mislukte fusie tussen Roda JC en Fortuna Sittard bol van de leugens. De SP heeft in het kader van de Wet Openbaarheid Bestuur alle stukken opgevraagd. Daaruit zou blijken dat er nooit sprake was van een onafhankelijk onderzoek, maar van een strak geregisseerd verhaal dat tot een fusie moest leiden en acht miljoen euro zou mogen kosten.
Tevens blijkt dat er onderzoek heeft plaatsgevonden naar een nieuw stadion in Brunssum en dat MVV in Sporting Limburg zou moeten opgaan. Gedeputeerde Staten heeft op gerichte vragen over deze onderwerpen altijd ontkennend gereageerd. Op 10 juli is de eerste hoorzitting over de gang van zaken.
Bron: De Telegraaf
quote:Roda JC Open Dag groot succes!
In stralend weer met hordes Roda JC- fans werd vandaag tijdens de Open Dag het startschot gegeven voor het nieuwe voetbalseizoen 2009/2010. Tijdens een geslaagde dag en geheel in de stijl van het thema 'back to the roots' bleek dat Roda JC écht leeft!
Rond 16.00u gingen de festiviteiten op Sportcomplex Kaalheide van start. Op één van de trainingsvelden konden de bezoekers deelnemen aan talloze attracties zoals springkussens, glijbanen, panna- voetbal en een fietsrace. Op het middenplein kon er genoten worden van een hapje en een drankje en kon men zich vergapen aan allerlei spectaculaire acties van de verschillende Roda JC- supportersverenigingen. Hart voor Roda stelde namens Xtreme Center Sittard-Landgraaf een scooter ter beschikking voor een loterij en nieuwbakken vereniging 'Supporters Club Roda' had diverse prijzen in petto, die middels het kopen van lootjes gewonnen konden worden. Uiteraard waren ook Fanproject en de WSU vanmiddag aanwezig. Verder was ook hoofdsponsor Aevitae van de partije met een spectaculaire actie: alle fans werden op een exclusieve manier gefotografeerd in samenzijn met een aantal spelers.
Omstreeks 16.30u trapte artiest Rian Pasmans het muzikale gedeelte af en wist hij met lekkere feest- en schlagernummers het publiek lekker op te zwepen. In de tussentijd liep de Roda JC selectie (in het nieuwe tenue!) rond tussen de supporters en namen zij ruim de tijd voor een krabbeltje en een foto. De spelers genoten zichtbaar van alle aandacht.
Om 17.30u nam Martin van Geel het woord. De Tilburger bedankte eerst alle Roda JC- fans voor hun aanwezigheid, alvorens zij getrakteerd werden op de officiële spelerspresentatie voor het komende seizoen. Onder luid applaus werden één voor één de spelers naar voren geroepen. Naast de bekende jongens en de nieuwe gezichten uit de jeugd, Collin van Eijk, Guus Hupperts en Kenneth Staelens, werden natuurlijk ook de aanwinsten Rihairo Meulens en Mads Junker voorgesteld. Na de spelerspresentatie verplaatsten de fans zich naar de tribunes van Stadion Kaalheide in afwachting van het hoogtepunt van de dag: de wedstrijd tussen Roda JC 1 en All Stars Roda.
Na een écht Roda- optreden van Jack Vinders stelde speaker Wim Frijns al die ouwe klasbakken op een geweldige manier voor. Via een presentatie werd iedereen aan het publiek geïntroduceerd en kwamen bij menigeen oude herinneringen weer naar boven zoals het kopballetje van Michel Haan in de Europacup tegen CSCA Sofia, 'het kontje' van Maurice Graef, de poeier van Luijpers en natuurlijk die ongelooflijke wedstrijdinstelling van Mister Roda Gène Hanssen. De wedstrijd werd een feest voor de supporters en onder het motto 'oude helden versus nieuwe helden' eindigde de wedstrijd in 1-6. Haan wist te scoren voor de 'oldies' en bij de nieuwelingen was het onder meer aanwinst Mads Junker die voor het eerst doel wist te treffen voor Roda JC.
Tussen de bedrijven door wist Frans Croonenberg het publiek te enterainen en bracht hij samen met mascotte Lucky 'schtimmung' op Kaalheide. Na afloop van de wedstrijd maakte de fans zich op voor het slot van de dag. Na een spetterend vervolg optreden van Frans Croonenberg was het de beurt aan de Schintaler. Na onder meer het ter gehore brengen van het nieuwe clublied 'Hey Roda JC' eindigden de heren met een onderstreping van de gedachte van iedere Roda JC- Supporter: 'vr höbbe zin dr'in!!'. Zin in het nieuwe seizoen, zeker na zo'n uiterst geslaagde openings dag!
Een open dag is zowiezo meestal op de jeugd gericht maar ik vond het wel meevallen. Meulens was trouwens geraakt daar Gene Hanssen en hij was na afloop een beetje het bloeden haha. Weet ie ook meteen hoe het er hier aan toegaatquote:Op zaterdag 27 juni 2009 11:57 schreef ZoneKill het volgende:
Het was idd druk maar vooral veel jeugd.
Wat dat betreft kan Hanssen nog wel van nut zijn: laat hem eens per week meetrainen om de spelers te leren wat de Roda-mentaliteit is.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 12:43 schreef planethugo het volgende:
[..]
Een open dag is zowiezo meestal op de jeugd gericht maar ik vond het wel meevallen. Meulens was trouwens geraakt daar Gene Hanssen en hij was na afloop een beetje het bloeden haha. Weet ie ook meteen hoe het er hier aan toegaat
Inderdaad, wat een drama die kerel! Ik probeer hem keer op keer weer mijn voordeel van de twijfel te geven maar ook nu faalde hij weer en betrapte ik mezelf op weghonend gelach richting de 'topaankoop' van vorig jaar..quote:Op zaterdag 27 juni 2009 13:05 schreef planethugo het volgende:
dat zou zo een slecht idee nog niet zijn idd. Hij kan nog steeds wel flink erin vliegen, was mooi om te zien.
Dieptepunt was dat Yulu zelfs tegen de oud-spelers nog geen man voorbij kwam. Hij wilde de bar-slecht keepende Sieb Dijkstra passeren maar die poging faalde jammerlijk
Dan heb je toch ook een bord voor de kop als je Yulu steeds weer het voordeel van de twijfel geeft.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 15:09 schreef Sjtommiej het volgende:
[..]
Inderdaad, wat een drama die kerel! Ik probeer hem keer op keer weer mijn voordeel van de twijfel te geven maar ook nu faalde hij weer en betrapte ik mezelf op weghonend gelach richting de 'topaankoop' van vorig jaar..
Dat wordt wat met onze glazen voorhoede.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 12:55 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Wat dat betreft kan Hanssen nog wel van nut zijn: laat hem eens per week meetrainen om de spelers te leren wat de Roda-mentaliteit is.
Ik was er ook.... ook zeikenet.... svn was toch iets beter tot de stopquote:Op zaterdag 27 juni 2009 18:58 schreef Timmie1983 het volgende:
Net terug van de oefenwedstrijd SVN - Roda JC..zeiknat. De wedstrijd is afgelast wegens hevige en aanhoudende regenval. Amper 10 minuten gespeeld, stand 0-0. SVN had een paar aardige kansen, Roda één gevaarlijke kopkans uit een hoekschop. Van Geel heeft beloofd dat Roda de wedstrijd een andere keer zal inhalen.
Wordt tijd voor Nikequote:Op zondag 28 juni 2009 12:54 schreef Federici het volgende:
[ afbeelding ]
Onze shirts voor het komend seizoen. Geel uiteraard thuisshirt, blauw het uitshirt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |