Zullen we die groep dan eens doornemen:
De keepers:1. Maarten Stekelenburg
12. Kenneth Vermeer
30. Dennis Gentenaar
00. Roy Ouwerkerk
00. Sergio PadtHet lijkt me dat of Stekelenburg of Vermeer eerste keeper wordt, en zolang Vermeer niet heeft verlengd, zal dat Stekelenburg worden. Vermeer zal dan vertrekken. Ik kan me niet voorstellen dat beiden blijven. Sergio Padt zal dan wel doorschuiven naar de A-selectie, maar er zal hoe dan ook een 3e keeper bij moeten, zeker als Gentenaar ook weg gaat.
De verdedigers2. Bruno Silva Barone
3. Oleguer Presas Renom
4. Thomas Vermaelen
5. Jan Vertonghen
15. Gregory van der Wiel
17. Rob Wielaert
37. Robbert Schilder
38. Toby Alderweireld
00. George Ogararu
00. Deniz Aslan
00. Christian Supusepa
00. Nathaniel WillVan der Wiel, Oleguer, Wielaert, Alderweireld lijken me zeker voor volgend seizoen. Vermaelen of Braafheid daar dan nog bij en dan wellicht nog Obradovic. Silva zal waarschijnlijk afhangen van zijn kansen bij Jol in de voorbereiding, die gaat niet nog een heel jaar op de bank hangen. Misschien dat uit Jong Ajax Nathaniel Will doorstroomt, maar die zegt me verder niet veel. Vertonghen blijft uiteraard ook, maar wellicht speelt hij ook wel op het middenveld onder Jol.
De middenvelders:6. Rasmus Lindgren
8. Urby Emanuelson
11. Ismaïl Aissati
18. Gabriel García de la Torre
21. Eyong Enoh
22. Siem De Jong
24. Jan-Arie Van der Heijden
25. Evander Sno
26. Jeffrey Sarpong
28. Vurnon Anita
29. Mitchell Donald
39. Daley Blind
00. Marvin Hasselbaink
00. Vlatko Lazic
00. Calvin Mac Intosh
00. Jordi SchellKies en sla uw slag

. Vanuit Jong Ajax zal niemand doorstromen. Van de jonge A-spelers zullen er een paar een kans krijgen en een paar verhuurd worden na de voorbereiding. Sno zal denk ik wel moeten vertrekken., maar dan houd je nog steeds een shitload aan spelers over. IK kan me niet voorstellen dat Gabri, Enoh, Anita en Lindgren allemaal blijven. Daar zal er 1 van vertrekken en ik denk dat het Lindgren of Gabri zal zijn. Donald, Blind, Sarpong komen denk ik voor verhuur in aanmerking. Misschien dat Siem de Jong ook wel weer weg mag. De enige zekere namen zijn Aissati en Enoh denk ik eigenlijk

. Emanuelson kan tenslotte ook zomaar ineens verkocht worden voor een x bedrag aan een Italiaanse club.
De aanvallers:7. Kennedy Bakircioglu
10. Miralem Sulejmani
16. Luis Suarez
20. Dario Cvitanich
23. Leonardo Vitor Santiago
33. Javier Martina
00. Dennis Rommedahl
00. Alberto Luque
00. Darko Bodul
00. Daylon Claasen
00. Danilo Sousa Campos
00. Edgar ManucharyanLuque wordt definitief afgeschreven, ik hoop Leonardo, Kennedy en Rommedahl ook. Ik verwacht dat Kennedy zelf weg wil, en Rommedahl wilde nog een keer voor zijn kans gaan onder Jol. Darko Bodul schuift volgens mij zeker door naar de A-selectie, maar ik denk dat er nog wel een spits bij komt.
De selectie 2009/2010.1. Maarten Stekelenburg / Kenneth Vermeer
12. ? ? ?
30. Sergio Padt
2. Bruno Silva Barone
3. Oleguer Presas Renom
4. Thomas Vermaelen of Braafheid
5. Jan Vertonghen
15. Gregory van der Wiel
17. Rob Wielaert
37. ? ? ? (Obradovic)
38. Toby Alderweireld
6. Rasmus Lindgren / Gabriel García de la Torre
8. Urby Emanuelson
11. Ismaïl Aissati
21. Eyong Enoh
22. Siem De Jong
24. Jan-Arie Van der Heijden
25. Daley Blind / Vurnon Anita
26. Jeffrey Sarpong / Mitchell Donald
7. Kennedy Bakircioglu / Dennis Rommedahl
9. ? ? ? (Berg)
10. Miralem Sulejmani
16. Luis Suarez
20. Dario Cvitanich
]23. Leonardo Vitor Santiago / Javier Martina
27. Darko Bodul.Een groep van 26 met eventueel aangevuld dus uit de A1 en Jong Ajax. Ik denk dat we dus geen middenvelder hoeven te verwachten of Emanuelson moet weggaan. Sowieso 1 of 2 verdedigers en prob een spits. En dan nog een reservekeeper

.