quote:Op maandag 1 juni 2009 23:24 schreef GauloisesB. het volgende:
De koffie van SB is zo goed dat je de rest er omheen moet vergeten.
Ahhh 2 mensen die in mijn vriendenlijst staan zijn er lid van.quote:
Terechte klacht.quote:Op maandag 1 juni 2009 23:20 schreef Casparovvv het volgende:
Ik liet weten mijn trein gemist te hebben dankzij het trage, incapabele optreden van het personeel, waarna mijn bestelling plotseling in 10 seconden tijd bereid kon worden.
Dat ze slootwater uit van die grote mokken willen drinken is puur compensatiegedrag voor de kleine piemels van hun in Abercrombie gehulde vriendjes.quote:Op dinsdag 2 juni 2009 13:44 schreef CasB het volgende:
[..]
Die hyves heeft bij 50.000 leden.En over het algemeen zijn dat van die 'hippe' meiden.
![]()
Maar alles uit Amerika is toch vet cool en goed en stoer en tof en hip?????quote:Op dinsdag 2 juni 2009 13:48 schreef Pool het volgende:
[..]
Dat ze slootwater uit van die grote mokken willen drinken is puur compensatiegedrag voor de kleine piemels van hun in Abercrombie gehulde vriendjes.
Ja, maar elkaar lekker waterboarden doen ze dan weer niet hè, hypocriete semi-hippe mensjes.quote:Op dinsdag 2 juni 2009 14:07 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Maar alles uit Amerika is toch vet cool en goed en stoer en tof en hip?????
Dat is wel een mooi ding ja. In de Bever catalogus staat ook altijd zoiets. Ik vraag me alleen af of ik er bij na zou denken een thermoskannetje mee te nemen.quote:Op dinsdag 2 juni 2009 10:30 schreef Gripper het volgende:
[..]
Dan moet jij ook een handpresso hebben, thermoskannetje heet water erbij, en je kunt altijd een goeie espresso maken in de trein![]()
Bij mij zit ie voortaan standaard in de rugzak als ik in het bos ga spelen. Ik kan ook niet langer dan 24 uur zonder mn espressomachine
Ze heet Amy, en ik kon uit haar wisselend Nederlands en Engels niet opmaken waar ze geboren was. Ze sprak beide vloeiend. Wellicht een Amerikaanse vader of moeder ofzo.quote:Op dinsdag 2 juni 2009 13:58 schreef trancethrust het volgende:
This thread is worthless without pics van Nederlandse met Amerikaans accent.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |