Het moet toch eenvoudig te controleren zijn of het zo is dat de vader van Katja voor mishandelingen is aangehouden en gedagvaard en de moeder in een 'blijf van 'm'n lijf huis' heeft gezeten?quote:Op vrijdag 5 maart 2010 14:17 schreef Nessajah het volgende:
Moeders kant van het verhaal:
http://www.helpkatjaterug.nl/index.php?option=com_content&view=article&id=86
Vaders kant van het verhaal:
http://www.kovandijkvertelt.nl/category/katja-leendertz/
Erg he dat mannen gewoon lekere verse dames vanuit een ander land halen in plaats van die arrogante Nederlandse vrouwen. Ik woon nu in een land waar de vrouwen voor het oprapen liggen perfect gewoon. Ik hoef er natuurlijk niet voor te betalen dat is me de eer te na. Maar ik moet zeggen het is een heel verschil met Nederlandse vrouwen.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 09:24 schreef deedeetee het volgende:
Vind al die postorder bruiden maar een rare zaak. Wat is er mis met de man dat hij niet een gewone relatie met iemand kan krijgen maar vrouwen steeds moet (om)kopen ?
Dat is een andere discussie.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 15:07 schreef niet_links het volgende:
[..]
Erg he dat mannen gewoon lekere verse dames vanuit een ander land halen in plaats van die arrogante Nederlandse vrouwen. Ik woon nu in een land waar de vrouwen voor het oprapen liggen perfect gewoon. Ik hoef er natuurlijk niet voor te betalen dat is me de eer te na. Maar ik moet zeggen het is een heel verschil met Nederlandse vrouwen.
Moet je helemaal zelf weten, maar trek daar geen kind in mee.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 15:07 schreef niet_links het volgende:
Erg he dat mannen gewoon lekere verse dames vanuit een ander land halen in plaats van die arrogante Nederlandse vrouwen.
Een alleenstaande moeder die heel de dag werkt en persona non-grata is in de VS lijkt me ook niet echt een stabiele factorquote:Op vrijdag 5 maart 2010 14:52 schreef deedeetee het volgende:
Spreken over een stabiele gezinssituatie met een vader die al 5 echtgenotes heeft versleten ?
Het is je van harte gegundquote:Op vrijdag 5 maart 2010 15:07 schreef niet_links het volgende:
[..]
Erg he dat mannen gewoon lekere verse dames vanuit een ander land halen in plaats van die arrogante Nederlandse vrouwen. Ik woon nu in een land waar de vrouwen voor het oprapen liggen perfect gewoon. Ik hoef er natuurlijk niet voor te betalen dat is me de eer te na. Maar ik moet zeggen het is een heel verschil met Nederlandse vrouwen.
Hoezo persona non grata? Wat heeft ze gedaan dan? Ze heeft er geen verblijfsvergunning, doordat die zak dat zo geregeld had. Ben benieuwd of zijn huidige vrouw wel een verblijfsvergunning en werkvergunning heeft.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 15:43 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Een alleenstaande moeder die heel de dag werkt en persona non-grata is in de VS lijkt me ook niet echt een stabiele factor
Ze kan er niet zijn voor haar kind en heeft bovendien geen familie die voor extra hulp kan zorgen. Haar ex man heeft zeer waarschijnlijk altijd een ouder in huisquote:Op vrijdag 5 maart 2010 15:56 schreef Gia het volgende:
[..]
Hoezo persona non grata? Wat heeft ze gedaan dan? Ze heeft er geen verblijfsvergunning, doordat die zak dat zo geregeld had. Ben benieuwd of zijn huidige vrouw wel een verblijfsvergunning en werkvergunning heeft.
En dat een alleenstaande moeder werkt is voor Nederlandse begrippen maar heel normaal. Goh, stel je voor dat ze hier bijstand had en niet zou werken, dan zou het nog veel erger zijn. Niet dan?
Goh, waarom zijn mensen hier altijd zo woedend op die alleenstaande moeders die niet werken, omdat ze liever zelf voor hun kinderen zorgen? Waarom moeten die luie donders gaan werken?quote:Op vrijdag 5 maart 2010 15:59 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ze kan er niet zijn voor haar kind en heeft bovendien geen familie die voor extra hulp kan zorgen. Haar ex man heeft zeer waarschijnlijk altijd een ouder in huis
Ze is persona non grata, dat staat zelfs op haar eigen website
Wat jammer nu was niet echt de reactie waar ik op hooptequote:Op vrijdag 5 maart 2010 15:50 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Het is je van harte gegundgeniet er maar van
Maar ik had het hier over iemand die de brave huisvader en gezinsman uithangt. En dat komt dan wat minder overtuigend over als je de ene na de andere vrouw afwerkt.
Welke werkende ouders hebben dat wel?quote:Op vrijdag 5 maart 2010 16:13 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Heeft de moeder 12 weken per jaar vakantie?
Vertel dat aan mijn ex vrouw die nu al 5 verschillende partners gehad heeft. Het zijn niet altijd mannen die fout zitten. Maar ik geef je gelijk hoor voor een kind is het niet goed.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 15:08 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Dat is een andere discussie.![]()
En waar het om gaat is dat het niet goed is voor een kind als haar vader om de zoveel tijd een nieuwe partner heeft.
Geldt dat niet voor vele andere alleenstaande moeders? Ook die lossen dat op. Ook in de zomervakantie zijn er kinderdagverblijven open.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 16:13 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Heeft de moeder 12 weken per jaar vakantie?
De grootouders van vader's kant, die zullen vast bereid zijn om te helpen
Eh, tja? Ik heb ook al veel verschillende partners gehad hoor. Maar toen had ik nog geen kind. En was piepjong. Is toch vrij normaal denk ik zo.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 16:16 schreef niet_links het volgende:
[..]
Vertel dat aan mijn ex vrouw die nu al 5 verschillende partners gehad heeft. Het zijn niet altijd mannen die fout zitten. Maar ik geef je gelijk hoor voor een kind is het niet goed.
Bedoel 5 verschillende partners toen ze een kind had.. ik was nummer 2 ben nog extra lang bij haar gebleven voor de kinderen. Maar goed mocht allemaal niet baten.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 16:18 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Eh, tja? Ik heb ook al veel verschillende partners gehad hoor. Maar toen had ik nog geen kind. En was piepjong. Is toch vrij normaal denk ik zo.
Nou ja, zoals je zelf al zegt is dat niet goed voor een kind. Dan snap je ook wel dat het geen stabiele basis is voor Katja bij een vader die vrouwen verslijt als schoenen.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 16:20 schreef niet_links het volgende:
[..]
Bedoel 5 verschillende partners toen ze een kind had.. ik was nummer 2 ben nog extra lang bij haar gebleven voor de kinderen. Maar goed mocht allemaal niet baten.
Lees dan wat ik eerder zeg, ik geef jullie gelijk dit is niet goed voor katja, ik zat gewoon wat te trollen over postorder bruidjes enzo omdat vrouwen daar zo lekker gevoelig over zijn.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 16:24 schreef Gia het volgende:
[..]
Nou ja, zoals je zelf al zegt is dat niet goed voor een kind. Dan snap je ook wel dat het geen stabiele basis is voor Katja bij een vader die vrouwen verslijt als schoenen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |