Ik was eigenlijk ook wel snel uitgekekenquote:Op maandag 1 juni 2009 01:22 schreef Soury het volgende:
[..]
Tis niet zo hoor .... Ik vind het maar niks daar eigenlijk
Lag Liesje in de kettingenquote:Op maandag 1 juni 2009 01:25 schreef Soury het volgende:
[..]
Ahh jou kettingen zijn ook los !!! Tis wat in die KPD
Ohwja jij kon daar ook lezen he?quote:Op maandag 1 juni 2009 01:25 schreef Soury het volgende:
[..]
Ahh jou kettingen zijn ook los !!! Tis wat in die KPD
Ja al jaren !!!quote:
kom jij daar al jaren ?quote:Op maandag 1 juni 2009 01:27 schreef Soury het volgende:
[..]
Ja al jaren !!!Dat was een hele leuke avond toen ik toestemming kreeg
Toch niet die van mij hé? Die zou je prive houdenquote:Op maandag 1 juni 2009 01:32 schreef FANN het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
![]()
JA.......
ik had een piemel gepost![]()
eh.. een plaatje dan.....
Ja nou ja al lang ... Ik zat net ff te zoeken naar de link waar het begon maar shit man ... Is niet te doen. Maar lache was het wel. Een berg posters van de SC waren ineens jarig en 18 gewordenquote:
Tuurlijk die hou ik in mijn archiefquote:Op maandag 1 juni 2009 01:33 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Toch niet die van mij hé? Die zou je prive houden
18 jaar...... die hebben we hier tegenwoordig niet meer volgens mijquote:Op maandag 1 juni 2009 01:33 schreef Soury het volgende:
[..]
Ja nou ja al lang ... Ik zat net ff te zoeken naar de link waar het begon maar shit man ... Is niet te doen. Maar lache was het wel. Een berg posters van de SC waren ineens jarig en 18 geworden![]()
Dankzij Yvonne btw Toen is de SC in KPD begonnen volgens mij
Ohh er blijft hier ook niets geheim!quote:Op maandag 1 juni 2009 00:13 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Caroo zou vanavond d'r vent bespringen las ik, dus die drinkt vermoedelijk heel wat anders
Dat was het leuke eraan....quote:Op maandag 1 juni 2009 01:35 schreef FANN het volgende:
[..]
18 jaar...... die hebben we hier tegenwoordig niet meer volgens mij
Kan ik me voorstellen.Ik heb heel wat moeite moeten doen qua uitzoomen om het op 3 foto's te krijgen.quote:
\nou...... ik had wel effe de tijd nofig om bij te komen hoor...quote:Op maandag 1 juni 2009 01:38 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Kan ik me voorstellen.Ik heb heel wat moeite moeten doen qua uitzoomen om het op 3 foto's te krijgen.
En een beetje rustig aan met die vent hé....quote:Op maandag 1 juni 2009 01:37 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Ohh er blijft hier ook niets geheim!
Maar ik ga naar bed![]()
![]()
\ik drink bijna nooit joh..... drie glazen is max...quote:Op maandag 1 juni 2009 01:42 schreef TheZapster het volgende:
Nog meer wijn dan normaal?! Ze rollen zeker de rode loper voor je uit bij je plaatselijke slijter?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |