I agree with youquote:Op woensdag 3 juni 2009 01:37 schreef GuidooH het volgende:
Iedereen is zo negatief over d'r... Ben ik nou de enige die d'r geweldig vind?
Moet ze zich maar niet zo wereldvreemd gedragen.quote:Op woensdag 3 juni 2009 01:37 schreef GuidooH het volgende:
Iedereen is zo negatief over d'r... Ben ik nou de enige die d'r geweldig vind?
Ach, altijd makkelijk zoiets, maar als mensen achteraf hun excuses voor zoiets doen, menen ze er vaak niet zo heel veel van.quote:Op woensdag 3 juni 2009 08:39 schreef Walter81 het volgende:
Ze heeft in Live&Cooking d'r excuses aangeboden aan de gehandicapten
vooral dat ene bloemetje dat in knop zit, vind ik wel mooiquote:
Waarom dan?quote:Op woensdag 3 juni 2009 08:39 schreef Walter81 het volgende:
Ze heeft in Live&Cooking d'r excuses aangeboden aan de gehandicapten
ze had het eigenlijk als grap bedoeld, maar zo was het niet overgekomen op tv zei zequote:Op woensdag 3 juni 2009 21:17 schreef musicfreakyme het volgende:
[..]
Waarom dan?
Ze vond het toch zo beeeelachelijk, die gratis parkeerplaatsen?
![]()
Met een domme mening komen, oke, wat jij wilt, maar er dan een dag later op terug komen omdat je zoveel commentaar krijgt, is nóg stommer.
Want ik ga er niet vanuit dat dat excuus spontaan bij haar opkwam.
Dat was écht niet als een grap bedoeldquote:Op donderdag 4 juni 2009 16:32 schreef Walter81 het volgende:
[..]
ze had het eigenlijk als grap bedoeld, maar zo was het niet overgekomen op tv zei ze
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |