En terecht! Wat een schitterende Seikoquote:Op woensdag 17 juni 2009 09:06 schreef Tahiti het volgende:
Na jaren zonder horloge, vorige week deze online gekocht en gister met fedex netjes thuisbezorgd:
[ afbeelding ]
En ik ben er erg blij mee
Ik zou opletten dat je de band koopt die origineel bij het horloge hoort. Kijk eens op holroge fora etc...quote:Op donderdag 18 juni 2009 14:44 schreef Regenbui het volgende:
Sinds een tijdje heb ik een Omega Speedmaster. Deze heb ik gekocht met leren band, maar ik ben nu opzoek naar een stalen band. Iemand tips waar ik kan kijken voor een degelijke prijs, en waar moet ik op letten.
Alvast bedankt.
Thnx voor de reactie. Ik heb het volgende horloge:quote:Op donderdag 18 juni 2009 15:37 schreef ForrestX het volgende:
[..]
Ik zou opletten dat je de band koopt die origineel bij het horloge hoort. Kijk eens op holroge fora etc...
Wat voor Speedmaster heb je?
exact deze?quote:Op donderdag 18 juni 2009 15:56 schreef Regenbui het volgende:
[..]
Thnx voor de reactie. Ik heb het volgende horloge:
[ afbeelding ]
Met wat voor een prijs moet ik rekening houden denk je?
Nu begin ik ook te twijfelen. Als ik thuis kom zal ik eens kijken. Adsum.....jij enig idee ? hoe wat en waar? thnxquote:Op donderdag 18 juni 2009 16:44 schreef ForrestX het volgende:
[..]
exact deze?
of meer deze, maar dan met lederen band:
[ afbeelding ]
jouw foto is een pre-pro uit de jaren 60..die vind je niet op elke straathoek en verdiend zeker de orginele band...wat dat moet kosten en wara het te vinden is weet ik niet...Adsum misschien wel...
Ik heb paar maanden terug bij gassan horlogebandje besteld.quote:Op donderdag 18 juni 2009 14:44 schreef Regenbui het volgende:
Sinds een tijdje heb ik een Omega Speedmaster. Deze heb ik gekocht met leren band, maar ik ben nu opzoek naar een stalen band. Iemand tips waar ik kan kijken voor een degelijke prijs, en waar moet ik op letten.
Alvast bedankt.
Mooi horlogequote:Op woensdag 17 juni 2009 09:06 schreef Tahiti het volgende:
Na jaren zonder horloge, vorige week deze online gekocht en gister met fedex netjes thuisbezorgd:
[ afbeelding ]
En ik ben er erg blij mee
Als je het huidige model hebt, kan je in principe bij iedere Omega-verkopende juwelier terecht...quote:Op donderdag 18 juni 2009 17:00 schreef Regenbui het volgende:
[..]
Nu begin ik ook te twijfelen. Als ik thuis kom zal ik eens kijken. Adsum.....jij enig idee ? hoe wat en waar? thnx
Heb even gekeken en het is Omega Speedmaster Automatic, Maar iemand die m'n een indicatie kan geven wat het gaat kosten ?quote:Op donderdag 18 juni 2009 20:24 schreef Adsum het volgende:
[..]
Als je het huidige model hebt, kan je in principe bij iedere Omega-verkopende juwelier terecht...
Heb je echter de Pre-Pro zoals op je 1e afbeeldingen, zou ik bijvoorbeeld bij Steiner Maastricht of AWCo in A'dam langsgaan voor advies!
Mooi ding! ziet er robuust uit!quote:Op donderdag 18 juni 2009 18:05 schreef IkWilbert het volgende:
Vandaag mijn Seiko Velatura binnen gekregen![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Klopt, lekker zwaar en robuust horloge, de ideale opvolger van mijn seiko snl015.quote:
Juist, ik heb exact dat horloge. Als ik dus naar mijn juwelier ga en vraag om een Omega Band met het nummer 1469, zou hij dus moeten weten hoe of wat.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 19:52 schreef Adsum het volgende:
Deze Automatic?
[ afbeelding ]
Die heb ik ook gehad, en het bandnummer is 1469. Is geen heel kostbare band, beetje goedkoop gemaakt...
Als hij een beetje verstand van zaken heeft wel ja!quote:Op zaterdag 20 juni 2009 20:05 schreef Regenbui het volgende:
[..]
Juist, ik heb exact dat horloge. Als ik dus naar mijn juwelier ga en vraag om een Omega Band met het nummer 1469, zou hij dus moeten weten hoe of wat.
quote:Op maandag 22 juni 2009 22:24 schreef wes55 het volgende:
Weet iemand van jullie of er een Precista dealer in Nederland zit? Op google vind ik alleen maar louche horloge websites, geen officiële website te vinden van Precista.
Alvast bedankt.
Wat zoek je, klassiek/modern/quartz/automaat/chronograafquote:Op dinsdag 23 juni 2009 17:18 schreef zlakto het volgende:
Ben opzoek naar een horloge. Wil tussen de 150 en 300 euro uitgeven. Iemand een suggestie?
Weet ik niet precies. Wil graag qua grootte gemiddeld, dus niet van die hele kleine, maar ook geen U-boat achtige horloges. Automaat of Quartz maakt mij weinig uit, alleen zo'n zwevende secondewijzer vind ik mooi( maar dat gaat niet lukken met mijn budget.) Chronograaf vind ik niet nodig, net als andere metertjes.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 18:40 schreef Jackal_Omega het volgende:
[..]
Wat zoek je, klassiek/modern/quartz/automaat/chronograaf
Wat mij zo als eerste te binnen schiet is Seiko. Ruimschoots binnen je budget èn ook mechanisch (dus met zwevende secondewijzer). Seiko 5-jes zijn er al vanaf zo'n 5 tientjes. Zit mooi spul tussen.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 20:03 schreef zlakto het volgende:
[..]
Weet ik niet precies. Wil graag qua grootte gemiddeld, dus niet van die hele kleine, maar ook geen U-boat achtige horloges. Automaat of Quartz maakt mij weinig uit, alleen zo'n zwevende secondewijzer vind ik mooi( maar dat gaat niet lukken met mijn budget.) Chronograaf vind ik niet nodig, net als andere metertjes.
Ik zat nog ff snel te zoeken of ik een topic over Timefactors op een van de bekende horlogesites tegenkwam. Ik kwam dit draadje tegen, maar daar gaan ze meer op de Precista horloges zelf in. Horloges heeft iedereen goede ervaringen mee en ik heb ook niemand horen klagen over timefactors. Ik zou het wel aandurven hoor.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 08:17 schreef wes55 het volgende:
Denk iets fout gegaan, ipv mijn eerste bericht te edit-en heb ik hem gequote, excuses.
Dat was de enige website die ik ook tegen kwam ja, bedankt Norbertus. Mischien maar daar bestellen dan.
Heb zelf ook even wat gezocht en er kwam naar voren dat het allemaal wel betrouwbaar is, enige probleem is dat ik geen credit card heb. Heb al contact met ze gezocht of ze ook paypal betalingen accepteren.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 22:17 schreef Norbertus007 het volgende:
[..]
Ik zat nog ff snel te zoeken of ik een topic over Timefactors op een van de bekende horlogesites tegenkwam. Ik kwam dit draadje tegen, maar daar gaan ze meer op de Precista horloges zelf in. Horloges heeft iedereen goede ervaringen mee en ik heb ook niemand horen klagen over timefactors. Ik zou het wel aandurven hoor.
Uit interesse, voor welke Precista ga je? Ik vind de prs-5 en prs-20 erg mooi.
Laat je niet afschrikken door wat mensen hier zeggen over tauchmeister, ik heb dit horloge nu 2 haar en het is echt een prima ding.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 17:45 schreef Mindstate het volgende:
ik denk nu trouwens aan deze Tauchmeister:
[ afbeelding ]
De PRS-18 is ook erg mooi, alleen ben ik zelf niet zo van de duikers. Misschien komt dat nog wel een keerquote:Op dinsdag 23 juni 2009 23:25 schreef wes55 het volgende:
[..]
Heb zelf ook even wat gezocht en er kwam naar voren dat het allemaal wel betrouwbaar is, enige probleem is dat ik geen credit card heb. Heb al contact met ze gezocht of ze ook paypal betalingen accepteren.
Ik wil gaan voor de PRS-18, een echt no nonsense horloge voor een mooie prijs.
Ik zal hem hier uiteraard incl. foto's showen wanneer ik hem in mijn bezit heb.quote:Op woensdag 24 juni 2009 03:40 schreef Norbertus007 het volgende:
[..]
De PRS-18 is ook erg mooi, alleen ben ik zelf niet zo van de duikers. Misschien komt dat nog wel een keer. Maar laat hier even weten als je hem hebt, met wat foto's uiteraard.
Heb laatst heel lang naar die rechter zitten kijken. Niet gekocht omdat ik toch liever een automaat heb, maar echt een ontzettend mooi horloge.quote:
Ik heb daar mijn Seiko gekocht en heb geen invoerrechten, belasting etc. hoeven betalen. En dat heeft me echt honderden euro's gescheeld als wanneer ik het hier in nederland had gekocht. Overigens is het horloge waar je naar linkt 240 dollar en dat is 172 euro.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 17:04 schreef ANCT het volgende:
Weet iemand hier of http://www.creationwatches.com/ betrouwbaar is? Ik wil er een horloge kopen, maar ze zijn wel erg goedkoop
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |