Celine! Sowieso is Roosendaal tha bombquote:Op woensdag 17 juni 2009 17:33 schreef Desmonkey het volgende:
Dat meisje met pixieblonde haren uitRoosendaal
vind ik schattig
Wtf die zat ook in een ander programma op rtl5 toenquote:Op woensdag 17 juni 2009 16:23 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Mijn toppertje is Fleur!![]()
Lekker stoer wijf en nog brains ook.![]()
[ link | afbeelding ]
quote:Op woensdag 17 juni 2009 21:46 schreef oldschoolf00l het volgende:
Doe mij Hibat asjeblieft. Geen talent (daar draait t toch niet om, allemaal modelletjes), maar Kenker wat een kont!![]()
![]()
Oh ik hoop zooooo dat zij eruit gaat, ik vind dat soort types altijd echt stom. Die hebben niets anders in te brengen dan kort, geblondeerd haar.quote:Op woensdag 17 juni 2009 15:07 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Zoals Kikkerlikker het zo mooi zei: "Oplete!".
Hoi
En ontopic:
[ afbeelding ]
Die dus ja
Volgens mij had geen van allen daar ooit van gehoord.quote:Op woensdag 17 juni 2009 21:57 schreef Burdie het volgende:
Ze sprak caipirinha en coïtus trouwens uit alsof ze er nog nooit van gehoord had.
Volgens mij ben je hier dus in de war met Fiona.quote:Op woensdag 17 juni 2009 20:33 schreef Canisfire het volgende:
[..]
Wtf die zat ook in een ander programma op rtl5 toen![]()
quote:Sanne is natuurlijk het lekkerst.
Ben je pot ofzoquote:Op woensdag 17 juni 2009 23:43 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Volgens mij ben je hier dus in de war met Fiona.
Sanne is natuurlijk het lekkerst.
[..]
"Ofzo" ja..quote:
Gesus,als het maar een wijf vrouw/meisje is geil val je erop.quote:Op woensdag 17 juni 2009 23:43 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Volgens mij ben je hier dus in de war met Fiona.
[..]Wie Sanne is weet ik niet, maar ze is op zeker niet door mijn persoonlijke ballotage gekomen. Mijn hormoontjes werden alleen actief bij Fleur en in tweede instantie die met dat korte blonde koppie. (Celine heet die dus begreep ik hier) .
![]()
Aan zulke opmerkingen herkent men doorgaans de (latente) homofoob. Als de mannen hier op het forum (of waar dan ook) vrouwen aan een uitgebreide vleeskeuring onderwerpen wordt daar geen aanstoot aan genomen, maar als een vrouw het waagt om hetzelfde te doen stoort men zich er ineens aan.quote:Op donderdag 18 juni 2009 02:40 schreef Mooiiiiiii het volgende:
[..]
Gesus,als het maar een wijf vrouw/meisje is geil val je erop.
Jaa, dat zei ik ook al toen ik haar zagquote:Op vrijdag 19 juni 2009 14:56 schreef June. het volgende:
[..]
Ik vind haar wel wat weghebben van Nicolette van Dam..
koeienogenquote:Op vrijdag 19 juni 2009 20:44 schreef Rosbief het volgende:
Die 16-jarige met die koeienogen kijkt altijd eng
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |