Een Messi kan je niet zomaar fabriceren, zelfs niet met de beste jeugdopleiding ter wereld. Daar komt ook een gigantische dosis geluk bij kijken. En mocht je 'm een keer fabriceren, dan ben je 'm na een jaartje wel weer kwijt. Dus deze man ijlt.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 20:08 schreef Rumille het volgende:
"Een Nederlandse club kan Messi niet kopen, maar je kunt hem wel fabriceren", concludeert Cruijff.
Ik zag het net ook. Bij hockey gebruiken ze het inderdaad zelfs al bij een overtreding. Het is belachelijk dat dit bij de nummer 1 sport in de wereld nog niet geïntroduceerd is, gebruik het in iedergeval bij doelpunt of geen doelpunt denk ik dan.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 22:53 schreef Rumille het volgende:
Ik zie net bij Studio Sport bij een hockey wedstrijd hoe ze videobeelden gebruiken tijdens de wedstrijd. Er is gewoon een of andere vogel in een hokje met iets van 5 videoschermen en toen de ene partij een strafcorner kreeg toegewezen protesteerde de andere partij. Wel tevergeefs, maar in de tijd dat men bij het voetbal protesteert tegen bijvoorbeeld een penalty kan je makkelijk videobeelden bekijken en constateren of de penalty terecht is.
Ongelofelijk dat ze dit nog niet toepassen. Met een twijfelgeval als Suarez kan je bij elke vermeende overtreding een aanvraag indienen.
Een eerste grappige opmerking van Barcaquote:Op zaterdag 30 mei 2009 20:50 schreef Barca het volgende:
de kabouteracademie VI
Dat sowieso.quote:Op zondag 31 mei 2009 00:09 schreef Radegast het volgende:
Als de bal niet rolt hebben we er allemaal vertrouwen in.
We moeten gewoon tot de aanvang van het seizoen stoppen met posten, denken, en praten over een eventueel kampioenschap. Elke keer maar denken dat je het word is volgens mij ook maar bad karmaquote:Op zondag 31 mei 2009 00:15 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Dat sowieso.
Maar het feit dat Ajax al 5 seizoenen droog staat geeft mij nog het meeste vertrouwen. Ajax kan simpelweg niet 6 seizoenen droog staan.. Toch?.
Hierdoor kom ik hier zeldenquote:Op zondag 31 mei 2009 00:29 schreef Noshiba het volgende:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajax
mooi zo.quote:
Goed zo, als jij hier een vaste poster was zou ik deze topics helemaal niet meer kunnen bijhoudenquote:
Dat dacht ik bij drie al.quote:Op zondag 31 mei 2009 00:15 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Dat sowieso.
Maar het feit dat Ajax al 5 seizoenen droog staat geeft mij nog het meeste vertrouwen. Ajax kan simpelweg niet 6 seizoenen droog staan.. Toch?.
Pff, dan mag je inderdaad wel gaan klagen jaquote:Op zondag 31 mei 2009 00:38 schreef Radegast het volgende:
[..]
Dat dacht ik bij drie al.![]()
Moet je nagaan hoelang Marseille of een Liverpool al wachten op een volgend kampioenschap, bijna 20 jaar.![]()
Anders verneuk je de layout ffquote:Op zondag 31 mei 2009 00:33 schreef w00h00 het volgende:
[..]
mooi zo.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajaax!
Zodra hij haar zo leuk vindt dat hij terug komt naar Ajax is het interessantquote:Op zondag 31 mei 2009 01:52 schreef Chadi het volgende:
Die Sneijder en Jolante hebben dus echt wat. Waren net in Utrecht klef aan het doen in die BMW van hem
quote:'De Premier League spreekt me aan'
Thomas Vermaelen, nu nog in Japan, binnenkort mogelijk bij Arsenal
In afwezigheid van Kompany en Van Buyten is Thomas Vermaelen de leider van de Belgische verdediging. De kans is groot dat hij dat ook bij topclub Arsenal moet worden.
Thomas Vermaelen is nog maar 23, maar bij de nationale ploeg geldt hij als een van de anciens. 'Bij Ajax is dat ook zo. Als er wedstrijdjes worden gespeeld tussen jong en oud, dan zit ik altijd bij oud', blaast de linksvoetige verdediger met gespeelde verontwaardiging. Net om die ervaring is Arsenal van plan om een bod bij Ajax neer te leggen. De Gunners zijn intens gecharmeerd door de Ajacied. Vermaelen lijkt echter de opdracht te hebben gekregen om er niet te veel over te lossen.
Vind je het straf dat Arsène Wenger bij jou uitkomt?
'Dat lijkt zo te zijn. Dat is niet normaal, hé. Maar zelf weet ik er niet zo veel van. Ik ben bezig met mijn seizoen en na de Kirin Cup hoor ik het wel.'
Nochtans heeft Arsenal de gewoonte om spelers eerst te polsen naar hun interesse vooraleer ze een bod uitbrengen.
'Daar kan ik weinig over zeggen.'
Jouw glimlach verraadt veel.
'Ik kan niet alles prijsgeven. Het zou mooi zijn, maar ik zit er nog niet.'
Is de Engelse competitie altijd een stille droom geweest?
'Ja, dat wel. Al heel lang eigenlijk. De Premier League spreekt me aan. We hebben met Ajax tegen Aston Villa gespeeld en de manier waarop voetbal daar werd beleefd, vind ik schitterend. Voor het publiek is het de sport nummer een.'
Ondertussen is het bijna zeker dat Dick Advocaat de nieuwe bondscoach wordt. Wat denk jij over keuze?
'Moeilijk om te beoordelen, maar ik hoor toch binnenskamers dat het een goeie mens is.'
Jij kent de Nederlandse school. Marcheert dat in België?
'Dat denk ik wel. Nederlandse trainers houden ervan om een ploeg te laten combineren. Met het voetballend vermogen dat wij hebben, past dat. Zeker met de vele jonge jongens die we hebben.'
Kan het een cultuurshock zijn?
'In het begin misschien wel. Dat was toch hoe ik het destijds bij Ajax meemaakte, maar dat went snel. Voetbal is een internationale sport. Dat loopt wel los.'
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |