Vast, dat heb ik met Nudies. Pasgeleden was er alleen geen enkele goede fijne broek van de Nudies, Diesel etc. Toen bij de Zara binnengelopen en voor 50 euro,- 2 broeken gekocht. Die 2 zaten nog het beste van allemaal. Het kan echt.quote:Op woensdag 10 juni 2009 19:48 schreef JaapTrekhaak het volgende:
[..]
Maar die broek zit wel heel fijn. Wat mij betreft het geld dus dubbel en dwars waard
Eigenlijk heb ik alleen maar Diesel jeans een een aantal Nudies in mijn kast. Replay, G-star en die andere popiejopie merken word ik totaal niet warm van en vind ik echt 3 x niks.quote:Op woensdag 10 juni 2009 19:57 schreef Nashje het volgende:
[..]
Vast, dat heb ik met Nudies. Pasgeleden was er alleen geen enkele goede fijne broek van de Nudies, Diesel etc. Toen bij de Zara binnengelopen en voor 50 euro,- 2 broeken gekocht. Die 2 zaten nog het beste van allemaal. Het kan echt.
IMO is dat hemd te groot en modelloos. De jeans kan ik niet beoordelen aangezien deze maar voor 1/5 is te zien.quote:Op woensdag 10 juni 2009 20:25 schreef Vinniiee het volgende:
Redelijke cheap ass shit, maar het zit wel fijn![]()
Lekker kort door de bocht alsof de prijs alleen in het logo zit.quote:Op woensdag 10 juni 2009 20:10 schreef Nashje het volgende:
Geen dank hoor. Voor broeken wil ik ook best wat flappen neerleggen, omdat ik vind dat die fijn moeten zitten. Maar een trui of overhemd van Tommy zal ik NOOIT kopen. Gewoonweg omdat precies hetzelfde voor veel minder geld ook te verkrijgen is. En waarom weet ik dat?Omdat dat spul van Tommy vaak helemaal niet speciaal is. Voor een simpel zwart v-hals shirtje ga ik echt geen 50,- euro dokken. Als je iets verder kijkt heb je er eentje voor 30. En vaak zelfs voor 20 en 15. Alleen zit er dan niet zo'n 50 maal 15 pixels logotje opgeborduurd van Tommy. Maar dat logotje is mij geen 20,- euro waard.
dat verhaaltje over het logo is meestal een argument van mensen die niet genoeg geld hebben voor dure kledingquote:Op woensdag 10 juni 2009 22:01 schreef Queque het volgende:
[..]
Lekker kort door de bocht alsof de prijs alleen in het logo zit.
Ja voor merken betaal je extra, zeker bekende merken.
Maar toch zit er wel degelijk kwaliteitsverschil in.
quote:Op woensdag 10 juni 2009 23:12 schreef bbaadd het volgende:
[..]
dat verhaaltje over het logo is meestal een argument van mensen die niet genoeg geld hebben voor dure kleding
+1quote:Op donderdag 11 juni 2009 00:32 schreef Queque het volgende:
[..]
Graag, want hij heeft namelijk wel gelijk.
Replay en G-Star bestempelen als 'popiejopie'-merken en zelf rustig rondwandelen in Diesel en Nudie.quote:Op woensdag 10 juni 2009 20:07 schreef JaapTrekhaak het volgende:
[..]
Eigenlijk heb ik alleen maar Diesel jeans een een aantal Nudies in mijn kast. Replay, G-star en die andere popiejopie merken word ik totaal niet warm van en vind ik echt 3 x niks.
Ik moet eerlijk zeggen dat ik de Zara nog nooit binnengelopen ben. Maar als die jeans daar van redelijke kwaliteit zijn, wil ik die best eens proberen. Het is niet dat ik merken geil ben o.i.d., ik hou gewoon van degelijke kwaliteitskleding. Thanks voor de tip
Nudie is geen popiejopie merk, battieboy.quote:Op donderdag 11 juni 2009 09:31 schreef Beauregard het volgende:
[..]
Replay en G-Star bestempelen als 'popiejopie'-merken en zelf rustig rondwandelen in Diesel en Nudie.
I LOL'D.
- Al was ik miljonair, dan nog zou ik niet uitsluitend merkkleding kopen, ik zie daar gewoon de meerwaarde niet van in.quote:Op woensdag 10 juni 2009 23:12 schreef bbaadd het volgende:
[..]
dat verhaaltje over het logo is meestal een argument van mensen die niet genoeg geld hebben voor dure kleding
Dat mag jij vinden, ventje.quote:Op donderdag 11 juni 2009 09:55 schreef SunBoom het volgende:
[..]
Nudie is geen popiejopie merk, battieboy.
mensen die om merken geven, zijn vaak de typetjes die bij het bkr in tiel volop meedraaien. Maar goed ieder zijn ding hoorquote:Op woensdag 10 juni 2009 23:12 schreef bbaadd het volgende:
[..]
dat verhaaltje over het logo is meestal een argument van mensen die niet genoeg geld hebben voor dure kleding
Heb jij ooit een Diesel jeans gezien met in het groot op de achterkant 'Diesel' o.i.d.? Nee? Ik ook niet. Hetzelfde geldt voor Nudie.quote:Op donderdag 11 juni 2009 09:31 schreef Beauregard het volgende:
[..]
Replay en G-Star bestempelen als 'popiejopie'-merken en zelf rustig rondwandelen in Diesel en Nudie.
I LOL'D.
snap niet wat je probeert duidelijk te maken. het bkr in tiel ?quote:Op donderdag 11 juni 2009 11:17 schreef ASroma het volgende:
[..]
mensen die om merken geven, zijn vaak de typetjes die bij het bkr in tiel volop meedraaien. Maar goed ieder zijn ding hoor
Dat is toch totaal niet relevant. Er lopen een hoop mensen mee, en dus is het popiejopie. Het is niet dat je nu het wiel hebt uitgevonden oid.quote:Op donderdag 11 juni 2009 12:22 schreef JaapTrekhaak het volgende:
[..]
Heb jij ooit een Diesel jeans gezien met in het groot op de achterkant 'Diesel' o.i.d.? Nee? Ik ook niet. Hetzelfde geldt voor Nudie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |