abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_69806079
quote:
Op zondag 7 juni 2009 20:15 schreef SCH het volgende:
Hoe gaat het nu met Engeland?

Hup Pakistan
engeland is geeindigd met 186
pakistan staat nu op 34 en hebben dus 152 runs nodig uit 93 ballen
I feel kinda Locrian today
pi_69806747
Pakistan moet er nog een schepje bovenop doen.
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
pi_69807682
Pakistan gaat het niet redden

maar als Pakistan dinsdag ook zo speelt moet Nederland ze kunnen hebben
hmmmm....WAT???
pi_69808803
Engeland met 48 runs, wat betekent dit feitelijk voor ons dinsdag?
  zondag 7 juni 2009 @ 22:22:13 #105
79262 Dwersdriever
Justified Ancient of MuMu
pi_69809992
Volgens mij in basis dat Nederland minder dik moet verliezen van Pakistan dan de Pakistani hebben gedaan van Engeland.

Wel teleurstellend dat iedere Pakistani in de Nederlandse liga zo'n beetje wanneer hij maar wil zessen kan slaan, maar de spelers in de nationale ploeg niet. Vond de Pakistanen bijzonder teleurstellend, zowel in het veld als met het bat.
We Came A Long Time Ago
Nine Nine Two - But You Did Not Know
  zondag 7 juni 2009 @ 22:22:57 #106
79262 Dwersdriever
Justified Ancient of MuMu
pi_69810019
quote:
Op zondag 7 juni 2009 20:18 schreef wimderon het volgende:

[..]

Die Pakistani staan anders wel bekend als saaie perfectionisten.
Ik zou juist zeggen dat de Pakistani bekend staan als enorm wisselvallig. De ene dag spelen ze als goden, een dag later als bedelaars.
We Came A Long Time Ago
Nine Nine Two - But You Did Not Know
pi_69810488
quote:
Op zondag 7 juni 2009 21:52 schreef okee6 het volgende:
Engeland met 48 runs, wat betekent dit feitelijk voor ons dinsdag?
Als we dinsdag winnen worden we 1e. Als we verliezen heeft iedereen 2 punten en worden volgens deze regels de gekwalificeerde teams benoemd:

21.9.1 Group Stage
In the event of teams finishing on equal points in its Group, the
right to play in the Super Eight Series will be decided in the
following order of priority:

•The team with the more wins in the Group stage will be
placed in the higher position.

• If there are teams with equal points and equal wins in
the Group stage then in such case the team with the
higher net run rate in the Group stage will be placed in
the higher position
(21.9.5 Net Run Rate: A team’s net run rate is calculated by deducting from the
average runs per over scored by that team throughout the
relevant portion of the competition, the average runs per over
scored against that team throughout the relevant portion of the
competition.).

• If following the net run rate calculation above there are
teams which are still equal, then the team with the
higher number of wickets taken per balls bowled in the
Group stage in which results were achieved will be
placed in the higher position.

• If still equal, the team which was the winner of the head
to head match played between them will be placed in
the higher position.

• In the highly unlikely event that teams cannot be
separated by the above this will be done by drawing
lots.

• If all three matches within a Group are a no result, the
top two seeded teams will progress to the Super Eight
series.
pi_69810863
quote:
Op zondag 7 juni 2009 22:22 schreef Dwersdriever het volgende:

[..]

Ik zou juist zeggen dat de Pakistani bekend staan als enorm wisselvallig. De ene dag spelen ze als goden, een dag later als bedelaars.
Die opmerking van Wimmers moet je niet serieus nemen. Het was een verwijzing naar wat eerder vandaag in één van de Roland Garros-topics werd gezegd
pi_69811844
quote:
Op zondag 7 juni 2009 22:22 schreef Dwersdriever het volgende:
Volgens mij in basis dat Nederland minder dik moet verliezen van Pakistan dan de Pakistani hebben gedaan van Engeland.
Vind dat rekenen met die NRR altijd zo vaag, maar dat klopt niet helemaal.
Omdat ze de NRR niet per wedstrijd berekenen maar over alle gespeelde wedstrijden mag Nederland ongeveer (na wat snelle berekeningen) met maximaal 25 runs verschil verliezen.

[ Bericht 29% gewijzigd door Vitamine_C op 07-06-2009 23:33:47 ]
hmmmm....WAT???
pi_69811991
quote:
Op zondag 7 juni 2009 22:33 schreef saddam_Pinten_man het volgende:

[..]
Top
  maandag 8 juni 2009 @ 08:57:28 #111
79262 Dwersdriever
Justified Ancient of MuMu
pi_69817206
Dit vond ik in een reactie op Cricinfo:
quote:
My calculations for Pakistan to reach super eight, in match against Pakistan and Holland.

Ist thing Pakistan has to wi that match, but the question is with how big margin? The answer

is
If Pakistan is batting first, it has to win by 25 runs or more. So if pakistan makes 200, it

has to force Netherland 175 or below. If Pakistan scores 150, Netherland has to be forced

below 125. Any margin below 25 runs and Netherland goes through the next round.

If netherland batting first Pakistan has to reach Netherland score before end of 20 overs as

follows to go to next round.

If Netherland scores 200 Pakistan has to reach this in 17.3 overs
If Netherland scores 190 Pakistan has to reach this in 17.3 overs
If Netherland scores 180 Pakistan has to reach this in 17.3 overs
If Netherland scores 170 Pakistan has to reach this in 17 overs
If Netherland scores 160 Pakistan has to reach this in 16.4 overs
If Netherland scores 150 Pakistan has to reach this in 16.4 overs
We Came A Long Time Ago
Nine Nine Two - But You Did Not Know
  maandag 8 juni 2009 @ 10:25:18 #112
79262 Dwersdriever
Justified Ancient of MuMu
pi_69819000
Een aardige column uit De Volkskrant over cricket. Ingmar Heytze is de stadsdichter van Utrecht.
quote:
Column Ingmar Heytze

Cricket, sport van zachte idioten, ik heb het zelf gespeeld. Begin jaren tachtig, bij de Utrechtse club Kampong. Het was geen erg gelukkige combinatie; binnen twee jaar was ik door de beste drie spelers het team uit gepest. De stille hoop dat mijn kwelgeesten van toen inmiddels zijn omgekomen bij een vliegramp is nog altijd een goede reden om de overlijdensadvertenties losjes bij te houden.

Melden dat je aan cricket deed was so wie so een prima manier om jezelf voor lul te zetten. Het vriendelijkste commentaar was dat cricket geen sport is, maar een schimmig excuus om urenlang thee te drinken op een grasveld. Soms vroeg iemand zich hardop af: 'Cricket, is dat niet zo'n kinderspelletje met klotsende plastic balletjes en een hamertje? O, wacht, nee, dat is croquet!'

Jaren later volgde de definitieve genadeslag met de befaamde Engelse sportsketch van Jiskefet, waarin drie heren in cricket-outfit een hoepel over een grasveld schoppen en er nichterig achteraan dartelen. Intussen scharrelen ze wat heen en weer tussen een schaakbord en een paar louvredeurtjes. De beelden zijn voorzien van onverstoorbaar commentaar in BBC-stijl: 'A little wide... but very nice. Yes, well, they're up to four now... He's going for the red and the green... yes indeed.'

Goed, cricket kan er koddig uitzien als je de regels niet kent; ik leg aan de enkeling die het horen wil meestal uit dat de sport enigszins verwant is aan honkbal, maar dan met twee hekjes als honken en twee slagmannen, die ervoor moeten zorgen dat hun hekje niet wordt ingegooid. Dat klinkt misschien niet erg wervend, maar cricket is verrassend leuk en veelzijdig. Je moet goed tot excellent kunnen gooien, je moet een harde leren bal met je blote handen leren vangen, je moet ver kunnen slaan en explosief hard rennen met klosserige beenbeschermers aan. In het verre veld moet je bovendien de verveling de baas zien te blijven, want een volwassen cricketwedstrijd duurt makkelijk zes uur. Een testmatch op topniveau kan uitdijen tot een veldslag van vijf dagen.

Gelukkig is er ook een snellere vorm: Twenty20. In deze variant heeft het Nederlandse cricketteam afgelopen vrijdag in Londen, waar op dit moment het WK wordt gespeeld, tijdens de openingswedstrijd van het toernooi gewonnen van Engeland. Dat is ongeveer net zo sensationeel als een zege voor IJsland tegen Brazilië bij het komende WK voetbal.

De Britse pers reageerde met een mengeling van walging en ongeloof. Op de website van het AD stond een kleine bloemlezing van de mooiste commentaren: 'Een hobbelpaard dat de Grand National wint' (The Sun), een onbegrijpelijk nederlaag 'tegen een samengeraapt Nederlands zooitje dat onder meer bestaat uit een skiër, een deurwaarder en een 37-jarige directeur van een reclamebureau' (The Telegraph), en, nogmaals, The Sun: 'Klompen 1, Idioten 0'. Wordt vervolgd!
We Came A Long Time Ago
Nine Nine Two - But You Did Not Know
pi_69819439
quote:
Op maandag 8 juni 2009 10:25 schreef Dwersdriever het volgende:
Een aardige column uit De Volkskrant over cricket. Ingmar Heytze is de stadsdichter van Utrecht.
[..]
Nicee!
pi_69826512
How's that!?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_69828587
Wordt er vandaag nog gespeeld?
I feel kinda Locrian today
pi_69828977
http://www.cricket20.com/(...)nd_2009/fixtures.asp

Ireland vs Bangladesh
Australia vs Sri Lanka
pi_69830015
quote:
Op maandag 8 juni 2009 16:17 schreef knnth het volgende:
http://www.cricket20.com/(...)nd_2009/fixtures.asp

Ireland vs Bangladesh
Australia vs Sri Lanka
Oh, fixtures heet dat? Ik had wel gezocht op die site maar kon het niet vinden. Thx anyways!
I feel kinda Locrian today
pi_69830623
Welkom in de wereld van Angelsaksische sporttermen

PS: een Test is geen uitprobeersel maar een interland
  Redactie Frontpage maandag 8 juni 2009 @ 17:20:53 #119
21273 JeMoeder
MijnMoeder
pi_69831139
Ik ben cricket gaat waarderen tijdens mijn tijd in Nieuw-Zeeland (net zo als Ruby - Rugby > Cricket btw) en ik snap ook dat veel mensen de regels niet kennen.

Het feit dat het Nederlandse team de Engelsen heeft verslaan staat gelijk aan een 20-0 winst van de Faroereilanden tegen het Nederlands elftal.

Helaas kan ik de wedstrijd morgen niet streamen aangezien ik dan gewoon op mijn werk zit. Ik zal iig de live fixtures/results van deze test volgen op bbc en de T20 website.
Ta mère
El Coño
ウイスキー
pi_69831152
quote:
Op maandag 8 juni 2009 17:05 schreef knnth het volgende:
PS: een Test is geen uitprobeersel maar een interland
bij die dacht ik ook al.....wat testen ze, het veld?
I feel kinda Locrian today
pi_69831287
Voor morgenmiddag maar even vrij genomen
pi_69831423
ierland net gewonnen
I feel kinda Locrian today
pi_69831708
quote:
Op maandag 8 juni 2009 08:57 schreef Dwersdriever het volgende:
Dit vond ik in een reactie op Cricinfo:
[..]
zat ik met mijn snelle berekeningen nog goed ook (in het geval Pakistan eerst aan slag is) met die 25 runs

(Moet morgen helaas werken, dus voor mij wordt het ook de bcc en de T20 site volgen )
Correctie, op mijn werk staat een TV die eurosport 2 (waar de wedstrijden live op worden uitgezonden) kan ontvangen

[ Bericht 6% gewijzigd door Vitamine_C op 08-06-2009 17:46:21 (.) ]
hmmmm....WAT???
  maandag 8 juni 2009 @ 21:56:07 #124
79262 Dwersdriever
Justified Ancient of MuMu
pi_69842489
Australië is out...
We Came A Long Time Ago
Nine Nine Two - But You Did Not Know
  maandag 8 juni 2009 @ 21:57:10 #125
79262 Dwersdriever
Justified Ancient of MuMu
pi_69842539
quote:
Op zondag 7 juni 2009 22:43 schreef TheArt het volgende:

[..]

Die opmerking van Wimmers moet je niet serieus nemen. Het was een verwijzing naar wat eerder vandaag in één van de Roland Garros-topics werd gezegd
Ok, ik volg geen tennis
We Came A Long Time Ago
Nine Nine Two - But You Did Not Know
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')