Nee natuurlijk nietquote:
Dat zie je tochquote:
ja, beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest hoor !quote:Op donderdag 4 juni 2009 19:36 schreef dndiek het volgende:
BJOROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!
Hoe gaat ie daaro?
Rene Shuman weer bezig ? of Helmunt Lotti ?quote:Op donderdag 4 juni 2009 19:37 schreef tong80 het volgende:
Ik heb Frankrijk douze point gegeven.
Normaal geef ik België ook punten. Maar vind nu op een Elvis imitator stemmen not done.
Nee veel erger.quote:Op donderdag 4 juni 2009 19:38 schreef Bjoro het volgende:
[..]
Rene Shuman weer bezig ? of Helmunt Lotti ?
Primaquote:Op donderdag 4 juni 2009 19:37 schreef Bjoro het volgende:
[..]
ja, beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest hoor !
En met diekie diek ?
Cool.quote:Op donderdag 4 juni 2009 20:10 schreef Againzender het volgende:
Haai
Ik zie zojuist dat de route van de vijfde Tour etappe bekend is. Laat die nou net door de plaats gaan waar wij altijd graag even op een terras gaan hangen, en laat het nou net in mijn vakantie zijn
een compleet rugbyteam, ik hoop dat je voldoende bier hebt!quote:Op donderdag 4 juni 2009 20:58 schreef dndiek het volgende:
[ afbeelding ]
en
[ afbeelding ]
komen mijn kant op
De Tourquote:Op donderdag 4 juni 2009 20:10 schreef Againzender het volgende:
Haai
Ik zie zojuist dat de route van de vijfde Tour etappe bekend is. Laat die nou net door de plaats gaan waar wij altijd graag even op een terras gaan hangen, en laat het nou net in mijn vakantie zijn
quote:Op donderdag 4 juni 2009 21:04 schreef Againzender het volgende:
[..]
een compleet rugbyteam, ik hoop dat je voldoende guinness hebt!
dit gaat mijn eerste etappe worden die ik ga zien als het goed gaat.quote:Op donderdag 4 juni 2009 21:06 schreef dndiek het volgende:
[..]
De Tour
Vorig jaar nog naar de etappe op de Alpe d'Huez gaan kijken
Ah, voor Alpe d'HuZes toch?quote:Op donderdag 4 juni 2009 21:10 schreef Againzender het volgende:
[..]
dit gaat mijn eerste etappe worden die ik ga zien als het goed gaat.
Alpe d'Huez: mijn buurvrouwen hebben die bult heel vaak beklommen vandaag!
Alpe d'HuZes iddquote:Op donderdag 4 juni 2009 21:24 schreef Suijk het volgende:
[..]
Ah, voor Alpe d'HuZes toch?
Heb Theunisse daar nog zien winnen.
Ik was pas 9, maar kan het me wel herinneren. Ben vanaf 1985 bijna ieder jaar met m'n pa naar de alpenritten geweest van de Tour.quote:Op donderdag 4 juni 2009 21:28 schreef Againzender het volgende:
[..]
Alpe d'HuZes iddDoet ze samen met haar vriendin. Studiegenoot die tegenwoordig voor KWF werkt heeft ook mee gedaan vandaag.
Damn, Theunisse zien winnen daar, gaaf! Heb het wel in Frankrijk gezien toen, maar wel op TV. Voordeel was wel dat de Fransen toen ook al dit soort etappes in het geheel uitzonden
Leuk zegquote:Op donderdag 4 juni 2009 21:31 schreef Suijk het volgende:
[..]
Ik was pas 9, maar kan het me wel herinneren. Ben vanaf 1985 bijna ieder jaar met m'n pa naar de alpenritten geweest van de Tour.
Ja, je wordt er dan vanzelf wel gek van. Maar vroeger konden we 's ochtends voor de rit nog een berg oprijden, wat zwemmen in een zwembad en daarna de reclamecaravaan en renners bekijken, tegenwoordig staan er al campers 2 dagen vantevoren over de hele berg.quote:Op donderdag 4 juni 2009 21:39 schreef Againzender het volgende:
[..]
Leuk zeg
Eens kijken of ik onze kinderen ook zoiets kan meegeven
Dat wordt nog leuk met de tour volgend jaar op zondagquote:Op donderdag 4 juni 2009 22:28 schreef Da_Sandman het volgende:
Ga dit jaar ook voor het eerst, naar de Mont Ventoux.
En natuurlijk pak ik volgend jaar mijn eerste Giro etappe mee, maar da's in Middelburg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |