Zelfs dit is nu al verouderd,..... dat kan alweer zoveel mooier!quote:Op donderdag 28 mei 2009 09:31 schreef Notorious_Roy het volgende:
Nerd TT
Vorig deel: 1336 Gijsjes bekijken hun financien
Huidig onderwerp: FFVII Remake
[ afbeelding ]
1337 h4x0rz pwn j00!quote:
Als het er uit ziet als die tech demo ben ik al tevreden. Ik ben niet zo'n onwijze graphicshoer, maar PSOne 3D ziet er niet uit op 40"quote:Op donderdag 28 mei 2009 09:32 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Zelfs dit is nu al verouderd,..... dat kan alweer zoveel mooier!
FFV en FFVI kun je wel verwachten, IV was een redelijk succes op de DS volgens mij. De Seiken serie verwacht ik ook nog wel. Verder is S-E natuurlijk bezig met SaGa 2 (Final Fantasy Legend II) voor de DS.quote:Op donderdag 28 mei 2009 09:34 schreef Strolie75 het volgende:
Zouden ze eigenlijk ooit nog met een port van Secret of Mana en remakes van FFVI en Xenogears op de DS komen?
Via remote play op een PSP is het al behelpen. Die oude 3D games zijn echt niet mooi verouderd.quote:Op donderdag 28 mei 2009 09:34 schreef Notorious_Roy het volgende:
Als het er uit ziet als die tech demo ben ik al tevreden. Ik ben niet zo'n onwijze graphicshoer, maar PSOne 3D ziet er niet uit op 40"
Hahaha!quote:
Gijs, misschien kondigt Microsoft wel Halo Kart Racing aan!quote:
Nee laat ik staan, die Halo Wars doet me ook niks, en die andere Halo die einde jaar uitkomt, wacht ik ook nog wel even op reviews.quote:Op donderdag 28 mei 2009 09:42 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Gijs, misschien kondigt Microsoft wel Halo Kart Racing aan!![]()
![]()
Met uitgebreide MP modus!
Je hebt ook nog die nieuwe game van Blizzard toch? Blur ofzo?quote:Op donderdag 28 mei 2009 09:48 schreef Bastard het volgende:
Nee laat ik staan, die Halo Wars doet me ook niks, en die andere Halo die einde jaar uitkomt, wacht ik ook nog wel even op reviews.
Eind dit jaar CoD4:2Begin volgend jaar R.U.S.E
ergens nog Forza 3
Fuel? Die schijnt tegen te vallenquote:Op donderdag 28 mei 2009 09:53 schreef Magneet het volgende:
en die racegame ook nog, wat was het ook weer met heel veel vrijheid.
Vind je? Ik vind het wel erg tof om te zien... Beter dan die van afgelopen jaar met WWII settingquote:Op donderdag 28 mei 2009 09:57 schreef Strolie75 het volgende:
Die nieuwe Call of Duty laat me tot dusver ook koud. Het ziet echt uit als meer van hetzelfde.
Ik doelde op CoD4. Die vond ik erg tof. MP beta veel gespeeld en de SP 2x doorgelopen. Maar deze ziet er uit als meer van hetzelfde.quote:Op donderdag 28 mei 2009 09:59 schreef Notorious_Roy het volgende:
Vind je? Ik vind het wel erg tof om te zien... Beter dan die van afgelopen jaar met WWII setting
Ik vond de beta van CoD4 ook altijd wel gaaf, maar nooit aan de volledige game begonnen. Misschien dat ik CoD4:2 wel ga spelen, afhankelijk van wat er allemaal uitkomt rond november
ah ok.quote:Op donderdag 28 mei 2009 09:53 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Fuel? Die schijnt tegen te vallen
Misschien Gran Turismo 5 nieuws op de E3.quote:Op donderdag 28 mei 2009 10:09 schreef Bastard het volgende:
Ja voor de liefhebber wellicht, filmpjes zien er wel tof uit.
quote:Op donderdag 28 mei 2009 09:57 schreef Strolie75 het volgende:
Die nieuwe Call of Duty laat me tot dusver ook koud. Het ziet echt uit als meer van hetzelfde.
Boeit me ook nietquote:Op donderdag 28 mei 2009 10:12 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Misschien Gran Turismo 5 nieuws op de E3.
quote:Op woensdag 27 mei 2009 15:11 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Raad me nog eens een heerlijke film aan Gijs
quote:Op woensdag 27 mei 2009 15:11 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
van Ghibli of in zijn algemeenheid?
quote:
Poep ik op!quote:Op donderdag 28 mei 2009 10:12 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Misschien Gran Turismo 5 nieuws op de E3.
sgoed!quote:Op donderdag 28 mei 2009 10:20 schreef Bastard het volgende:
@Neet, we hebben inmiddels grote enveloppen, ik zal hem (herrinering gezet in mn agenda) als het goed is vanavond op de bus doen voor je.
Is gewoon communicatie Gijs! Als ze nou maar even wachten met schieten totdat ik mijn huis verkocht hebquote:Op donderdag 28 mei 2009 10:47 schreef Strolie75 het volgende:
Damn...hopelijk zijn ze in Noord-Korea (weer) aan het bluffen.
VS bereiden zich voor op oorlog
quote:
Ja dat is hete poep daar hoor! Dat rommelt nu al een paar weken zo.. op de tv daar word constant uitgezonden dat ze klaar zijn voor oorlog.quote:Op donderdag 28 mei 2009 10:47 schreef Strolie75 het volgende:
Damn...hopelijk zijn ze in Noord-Korea (weer) aan het bluffen.
VS bereiden zich voor op oorlog
Bevolking is volledig gehersenspoeld. Al het geld wordt aan wapenontwikkeling uitgegeven terwijl de ene na de andere hongersnood heerst. Doe je iets verkeerd dan vertrek je meteen naar een strafkamp.quote:Op donderdag 28 mei 2009 10:51 schreef Chocobo het volgende:
Serieus,.... Noord Korea,... vind het echt verschrikkelijk voor de onderdrukte mensen daar. Ooit een documentaire gezien van iemand die NK ingesmokkeld was en opnamen maakte,.... prachtig land,... kansloze machthebbers. Superstrak regime,....
Probleem is dat Zuid-Korea dan waarschijnlijk eerst in de steentijd is geschoten.quote:Maar toch,... een scheet en het land wordt door de US en China naar de steentijd geschoten
Thanks Gijs!quote:Op donderdag 28 mei 2009 10:53 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Weinig films gezien de laatste tijd Gijs. Maar van Ghibli is eigenlijk alles goed, vooral My Neighbour Totoro, Porco Rosso, Nausicaä of the Valley of the Wind, Spirited Away, etc..
Andere films? Parfume: the Story of a Murderer laatst gezien en die was erg tof. Wel een paar animé DVD's gekocht, maar die moet ik nog kijken: The Girl Who Lept Through Time en The Castle of Cagliostro.
Klinkt als zware shit!quote:Op donderdag 28 mei 2009 10:59 schreef Chocobo het volgende:
Thanks Gijs!
Gisteren 'Crossing Over' gezien,.... OMG
Verdrietige film,..... keek met mijn mond open,.... trillende lip en natte ogen! Was helemaal warm,... zware kost.quote:
quote:Op donderdag 28 mei 2009 09:38 schreef Strolie75 het volgende:
Cho, al begonnen met Persona 4? Serieus! Ik heb gister weer dingen meegemaakt, wil je niet weten!![]()
Gijs ik moet alles nog ontvangen. Duurt altijd wel even. Er komen 3 titels aan:quote:
Heerlijk Gijs,... wil ook iets nieuws gamenquote:Op donderdag 28 mei 2009 15:32 schreef Bastard het volgende:
He lachen, morgen waarschijnlijk Battlefield: Bad Company in de bus![]()
Humor, dingen opblazen, bossen wegvagen, schieten, fun
Mja, niet te lastig of te te zware game, gewoon lekker weg gamen.quote:Op donderdag 28 mei 2009 16:28 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Heerlijk Gijs,... wil ook iets nieuws gamen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |