quote:
Misschien snap ik het niet helemaal, maar in één van de twee comments onder het filmpje staat:quote:Op dinsdag 2 juni 2009 21:16 schreef sietterboy het volgende:
Ik zoek het volgende liedje wat gedraaid werd bij tmf in de mix.
Reggae achtig, op lyrics zoeken wil niet lukken,
en aan de teksten te horen moet de titel iets als fire of fyho te zijn.
quote:Hamma! - Culcha Candela
moet je ff kijken hoe laat die comment geplaatst isquote:Op dinsdag 2 juni 2009 22:01 schreef TheSilentEnigma het volgende:
[..]
Misschien snap ik het niet helemaal, maar in één van de twee comments onder het filmpje staat:
[..]
Nou, dan snapte ik het inderdaad niet helemaal.quote:Op dinsdag 2 juni 2009 22:04 schreef mrsjaak2 het volgende:
[..]
moet je ff kijken hoe laat die comment geplaatst is
quote:Op dinsdag 2 juni 2009 21:00 schreef Mr-T het volgende:
De pa pa pa pa is veel sneller en hoger.
Ik moest aan het nummer denken nadat ik Marusha - Raveland hoorde. Tis iets in die stijl, maar dan dus anders
Hij zal wel Safri Duo hebben bedoeldquote:Op dinsdag 2 juni 2009 21:51 schreef mrsjaak2 het volgende:
ik vroeg aan iemand hoe het nummer heette, maar het enige wat ik verstond was wals. het begin leek een heel klein beetje safari duo-achtig
nee dat van safri duo was mijn eigen ingeving. hij had t alleen over de titel en daar zat iig het woord wals in. er zit ook gewoon nederlandse zang in dus safri duo is het niet, maar ik blijf zoekenquote:Op dinsdag 2 juni 2009 22:10 schreef Atreidez het volgende:
[..]
Hij zal wel Safri Duo hebben bedoeldZoek daar anders eens op in youtube.
quote:Op woensdag 3 juni 2009 00:02 schreef RAM_ het volgende:
http://www.gametrailers.c(...)-evil/45114?type=flv
Hoe het het nummer (klassiek stuk) dat bij 15:15 min begint?
quote:Op dinsdag 2 juni 2009 21:00 schreef Mr-T het volgende:
[..]
![]()
Nee, dit is niet wat ik in mijn hoofd had. Als ik me goed herinner had het nummer ook nauwelijks tekst (maakt het zoeken dus ook lastig).
De pa pa pa pa is veel sneller en hoger.
Ik moest aan het nummer denken nadat ik Marusha - Raveland hoorde. Tis iets in die stijl, maar dan dus anders
Je zit nogal uit de richting, aangezien dit topic is om muzieknummers, artiesten of songtexten te vinden.. Probeer het eens in DIG.quote:Op woensdag 3 juni 2009 10:33 schreef motorbloempje het volgende:
ik weet even niet waar ik terecht kan, dus post hier maar even:
sorryquote:Op woensdag 3 juni 2009 10:36 schreef Atreidez het volgende:
[..]
Je zit nogal uit de richting, aangezien dit topic is om muzieknummers, artiesten of songtexten te vinden.. Probeer het eens in DIG.
Deze (vanaf 0:53 dragosta din tei en vanaf 1:14 begint het r&b gedeelte)quote:Op woensdag 3 juni 2009 12:58 schreef Smash-it het volgende:
Ik heb al een paar de trailer van The Hangover gezien en ik wil dat liedje!! Hij begint met een stukje Dragosta din tei en gaat ie verder met beetje r&b achtig iets.
Kent iemand de titel?!
Je bent mn held van de dag!quote:Op woensdag 3 juni 2009 13:01 schreef Butterfly91 het volgende:
Deze (vanaf 0:53 dragosta din tei en vanaf 1:14 begint het r&b gedeelte)
Bedankt voor je reactiequote:
Dat is wel de pa pa pa waar ik naar op zoek ben, maar het nummer is anders...In ieder geval een nieuwe aanwijzing in mijn zoektocht...quote:
Er is ook een oude gabber plaat waar die sample in wordt gebruikt, maar kan niet op die titel komen..quote:Op woensdag 3 juni 2009 20:33 schreef Mr-T het volgende:
Dat is wel de pa pa pa waar ik naar op zoek ben, maar het nummer is anders...In ieder geval een nieuwe aanwijzing in mijn zoektocht...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |