Ik vind het echt lullig voor die andere 9.000 mensen die daar waren.
Omdat het de laatste UK-show was van de tour, waren er mensen van overal en nergens vandaan gekomen om erbij te zijn. Mensen hebben reiskosten betaald, een hotelkamer, het concertkaartje.
En om dan maar het hele concert af te blazen omdat er één mafkees is, vind ik best een zwaktebod van Morrissey.
Natuurlijk is het niet leuk, maar dit gebeurt bij erg veel concerten. Meestal wordt er niemand op het podium geraakt, maar nu toevallig wel.
Zoals
MuadDib al min of meer impliceerde, leek het hem misschien stiekem wel goed uit te komen.
Hij is nog steeds niet 100% hersteld. Zoals ik hem vorige week ook in Sheffield zag, leek hij gewoon erg moe en zag hij bleek.
Ik hoop dat hij hierna eens een flinke pauze neemt, want hij heeft m.i. gewoon te veel hooi op zijn vork genomen de afgelopen jaren qua touren.
En sinds deze week zit hij ook nog eens zonder platenmaatschappij dus alles bij elkaar opgeteld, moet hij misschien eens compleet uitrusten en bedenken wat hij nog allemaal wil in de toekomst.