Breng haar dan maar bij mij de hele weekquote:Op woensdag 27 mei 2009 12:42 schreef k_i_m het volgende:
Naast de 4 en 5 dagen dat ik al oppas moet regelen, óók nog een keer voor de avond. Dan kan ik haar beter op maandagochtend bij mijn ouders brengen en de week er na weer ophalen.
Misschien kan ik haar al naar een internaat doen, dan ben ik gelijk van het oppas probleem af.
whahaaaquote:Op woensdag 27 mei 2009 09:42 schreef debuurvrouw het volgende:
Oh, en de tijd die ik sliep heb ik gedroomd over klonen. Iedereen had een andere naam aangenomen, en ik snapte er niets van, behalve Taartjesfee, want die heette miss_baksel.
quote:Op woensdag 27 mei 2009 12:50 schreef k_i_m het volgende:
Daar komt ie vast wel van terug als ie straks nachtenlang niet geslapen heeft.
quote:
Ik weet er ook een voor mezelf : kookjufquote:Op woensdag 27 mei 2009 12:59 schreef De_Taartjesfee het volgende:
[..]
whahaaaDat wordt m`n volgende nick
quote:Op woensdag 27 mei 2009 13:06 schreef k_i_m het volgende:
Kan iemand me even aan het huishouden schoppen? Ik heb helemaal geen zin meer, maar ik moet eigenlijk toch wel gebruik maken van de middag zonder kind.
Ja, dat leek mij ook. Zeker omdat ik in het eerste gesprek gelijk aangaf geen 5 dagen te willen werken omdat ik met een kind thuis zit. Maar misschien is was dit gesprek wel psychologische oorlogsvoering ofzo, ik weet het niet.quote:Op woensdag 27 mei 2009 13:08 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Kim wat klote van dat gesprek! Lijkt me toch logisch met een kleine thuis en een vent met onregelmatige tijden dat dat niet kan?!
Ha! Da's leuk!quote:Op woensdag 27 mei 2009 12:59 schreef De_Taartjesfee het volgende:
[..]
whahaaaDat wordt m`n volgende nick
ja lekkerquote:Op woensdag 27 mei 2009 12:45 schreef Stout het volgende:
* Stout gooit een zak lekkere gemengde drop neer voor alle zere keeltjes
Beterschap voor alle zieken !! Hier alleen nog heel verkouden en zere keel
Ben nu wel moe maar dat komt van het werken.
Huup hoe was het braadzak-geval dinges ?
nou die is uitgetelefoneerdquote:Op woensdag 27 mei 2009 10:53 schreef huuphuup het volgende:
[..]![]()
doe mij ook zo'n vader![]()
mijn vader zou het me hooguit lenen zodat ik geen notering bij het een of ander zou krijgen enzo, maar grote kans dat ie zelf niet in 1 keer zoveel geld kan missen
Which reminds me trouwens, lady_wrb, hoest met de telefonerende puber en de dakpannen bij jullie thuis?die had toch ook zo'n torenhoge rekening?
Ik wil jou sowieso wel effe schoppen enquote:Op woensdag 27 mei 2009 13:06 schreef k_i_m het volgende:
Kan iemand me even aan het huishouden schoppen? Ik heb helemaal geen zin meer, maar ik moet eigenlijk toch wel gebruik maken van de middag zonder kind.
Ik haat balenquote:Op woensdag 27 mei 2009 13:20 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Nja lijkt me stug..balen joh!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |