Het is een baan voor 36 uur. Dat vond ik eigenlijk al teveel, dus ik wilde dat graag in 4 dagen doen. Bij het vorige gesprek bleek er een bereikbaarheidsdienst bij te zitten die niet in de vacatureomschrijving stond. Dat was dus al even slikken. Maar je zou dan één keer in de zoveel weken in het weekend een telefoon meekrijgen. En 4x9 uur was eigenlijk ook niet gebruikelijk, maar daar viel nog over te praten.
Vandaag bleek echter dat dat niet om een weekend ging, maar om een weekend én de hele week, naast je gewone werkdagen. Je mocht dan wel later beginnen

. En als klap op de vuurpijl werd er ook nog vrij kattig gereageerd toen ik nogmaals aanstipte dat ik graag 4x9 wil werken omdat ik anders echt niet uit kom met oppas dat het toch een werkweek van 5 dagen werd, met één keer in de twee weken een vrije dag.
Let wel he, ik ben dus niet te beroerd om 's avonds de telefoon op te nemen, maar als de hele zooi daar in elkaar stort moet ik er wel naartoe, wat theoretisch zou betekenen dat ik dus een week lang overdag en 's avonds oppas nodig heb. Dat gáát toch helemaal niet

. Dat weten zij toch ook wel

.