Want het is stoer denken zequote:Op dinsdag 26 mei 2009 19:26 schreef Florian_ het volgende:
Alleen van die kutventjes met een matje en een petje doen dat valt mij op. En dan ook echt 3 keer per minuut
ik had het zelfde ideequote:Op dinsdag 26 mei 2009 19:27 schreef Rasher het volgende:
Beter dan in jouw gezicht, toch?
"kwatten". Nog nooit van gehoordquote:Op dinsdag 26 mei 2009 19:31 schreef Mendeljev het volgende:
Mensen die kwatten bij bushaltes zijn van het ergste soort. Die doen het gewoon expres om hun territorium af te bakenen. Extreem primitief...
quote:Op dinsdag 26 mei 2009 19:34 schreef Fortune_Cookie het volgende:
En vervolgens ga ik verder met m'n leven.
whaha alsof jij een leven hebtquote:Op dinsdag 26 mei 2009 19:34 schreef Fortune_Cookie het volgende:
Doe het zelf ook wel eens. Soms betrap ik mezelf en denk ik: mwah.... niet best voor een kerel die bijna 30 is
En vervolgens ga ik verder met m'n leven.
Nou ja.... kan eerlijk zeggen dat ik best een interessant leven heb gehad tot zover. En het ís een leven.quote:
Blowerskwaaltje is dat.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 19:42 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Erger: mensen die op een bankje tussen hun benen een enorme spuugbende maken. GETVER!!211
Alleen maar paupervolk? Als jij, in je hele levenstijd, alleen nog maar paupervolk hebt zien spugen op straat dan denk ik dat jij heel veel met paupervolk omgaat, wat mij tot de conclusie brengt (interpretatie!) dat jij zelf ook tot het zgn. paupervolk behoort.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 22:33 schreef Tuvai.net het volgende:
Dat doet inderdaad alleen maar dat typische en meteen herkenbare paupervolk.
Nee hoor, je hebt ook slikkersquote:Op dinsdag 26 mei 2009 22:40 schreef HowardStern het volgende:
[..]
Alleen maar paupervolk? Als jij, in je hele levenstijd, alleen nog maar paupervolk hebt zien spugen op straat dan denk ik dat jij heel veel met paupervolk omgaat, wat mij tot de conclusie brengt (interpretatie!) dat jij zelf ook tot het zgn. paupervolk behoort.
Haast iedereen spuugt zo nu en dan wel eens.
Oké gewoon kan ik me dat voorstellen. Maar, om het even wat smeriger te maken; als ik verkouden ben ofzo, en ik rochel eens goed dan spuug ik die groene smurrie ook uit ook en ga ik die sowieso niet doorslikken (tenzij, echt bij uitzondering ik ergens binnen ben ofzo en ik niet even weg kan ofzo).quote:
Als bijvoorbeeld een mug m'n mond invliegt op straat dan spuug ik 'm ook uit. Daar niet van. Maar je hebt van die figuren die niks anders doen dan de hele tijd lopen te fluimen en te rochelen op straat. Dat is gewoon ordinair en dát is iets dat voornamelijk bij paupervolk voorkomt.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 22:40 schreef HowardStern het volgende:
[..]
Alleen maar paupervolk? Als jij, in je hele levenstijd, alleen nog maar paupervolk hebt zien spugen op straat dan denk ik dat jij heel veel met paupervolk omgaat, wat mij tot de conclusie brengt (interpretatie!) dat jij zelf ook tot het zgn. paupervolk behoort.
Haast iedereen spuugt zo nu en dan wel eens.
Mensen die alleen buiten op de grond kwatten.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 22:47 schreef HowardStern het volgende:
[..]
Oké gewoon kan ik me dat voorstellen. Maar, om het even wat smeriger te maken; als ik verkouden ben ofzo, en ik rochel eens goed dan spuug ik die groene smurrie ook uit ook en ga ik die sowieso niet doorslikken (tenzij, echt bij uitzondering ik ergens binnen ben ofzo en ik niet even weg kan ofzo).
Maar dan heb je een reden, hoewel je het natuurlijk ook discreet in een zakdoekje zou kunnen deponeren.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 22:47 schreef HowardStern het volgende:
[..]
Oké gewoon kan ik me dat voorstellen. Maar, om het even wat smeriger te maken; als ik verkouden ben ofzo, en ik rochel eens goed dan spuug ik die groene smurrie ook uit ook en ga ik die sowieso niet doorslikken (tenzij, echt bij uitzondering ik ergens binnen ben ofzo en ik niet even weg kan ofzo).
Point taken.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 22:47 schreef Tuvai.net het volgende:
[..]
Als bijvoorbeeld een mug m'n mond invliegt op straat dan spuug ik 'm ook uit. Daar niet van. Maar je hebt van die figuren die niks anders doen dan de hele tijd lopen te fluimen en te rochelen op straat. Dat is gewoon ordinair en dát is iets dat voornamelijk bij paupervolk voorkomt.
Mij zul je nooit zonder reden zomaar zien fluimen op straat.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ja flikkers zijn het ik hoop dat ze uitglijden over een bananenschilquote:Op dinsdag 26 mei 2009 19:24 schreef jeroen25 het volgende:
En dan met name zij die het aan één stuk door doen.
Is het nu echt nodig om de hele stoep vol te spugen?
Voorbeeld: Vanochtend een jochie (14, is stoer omdat ie rookt) bij de bushalte.
Tussen iedere trek komt er tenminste één klodder spuug uit zijn mond.
Is het zo moeilijk om je kwijl binnen te houden?
Samenvatting: Kwijlende debielen die zonder begeleiding over straat gaan.
Verwachtte reacties:
-Mensen die... topic
-Lief dagboek
-
Straatboefje dat je wasquote:Op woensdag 27 mei 2009 15:33 schreef GuyFawkes het volgende:
Dat deed ik vroeger ook. Waarom weet ik niet. Voor de rest heb ik niets te melden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |