quote:Op vrijdag 29 mei 2009 13:56 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Ik kan me trouwens het laatste jaar niet herinneren dat ik bij een Alpha dagafsluiter was.
Hoe weet je dat de Alpha bij Anouk uitpuilde?quote:Op vrijdag 29 mei 2009 13:51 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
[..]
Kennen, ok. Maar bij Anouk puilt de Alpha wel uit, dus dat lukt bij Kane ook wel.
Ik ga regelmatig vrijwillig op zonddagmiddag naar huisquote:Op vrijdag 29 mei 2009 15:18 schreef Laton het volgende:
mensen die vrijwillig zondagavond naar huis gaan
Dat, en het kan nog altijd een afsluiter in de Grolsch zijn.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 02:13 schreef portie het volgende:
[..]
Bloc Party is in populariteit gezien niet groter dan de 3 afsluiters die eerder genoemd zijn.
Jammer dat hij niet gelijk over het randje ging met z'n kutstemquote:Op vrijdag 29 mei 2009 17:11 schreef chansadres het volgende:
[..]
Een fatsoenlijk mens zou het niet doen, zeker niet wat er met Dinand is gebeurd...
Ja dat HOORT gewoonquote:Op zaterdag 30 mei 2009 09:39 schreef -Dries- het volgende:
Ja. Hoort die niet gewoon op Pinkpop te staan?
http://forum.fok.nl/rde/list_forumfilter/60quote:Op vrijdag 29 mei 2009 22:22 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik ga regelmatig vrijwillig op zonddagmiddag naar huis
Alhoewel, vrijwillig, eerder gedwongen omdat ik het gewoon niet meer trek.
Mensen gaan pas vanaf 13:00 het terrein op,. dus de eerste dingen zullen zo wel bekend worden.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 11:19 schreef -Dries- het volgende:
Begin het idee te krijgen dat er helemaal geen lowlands poster op pinkpop hangt
Lekkere indruk. 'Oh het is toch uitverkocht, laten we dan helemaaal geen moeite meer doen om het onder de aandacht te brengen en al die mensen die al kaartjes hebben even blij te maken'. Kunnen ze net zo goed Lowlands half-assed doen dit jaar, want het is toch al uitverkochtquote:Op zaterdag 30 mei 2009 13:31 schreef Tourniquet het volgende:
^ wat hij zegt. Waarom zouden ze nog reclame maken?
Festivals zijn cashen, als ze kunnen bezuinigingen op posters of andere meuk zullen ze dat doen.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 13:41 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Lekkere indruk. 'Oh het is toch uitverkocht, laten we dan helemaaal geen moeite meer doen om het onder de aandacht te brengen en al die mensen die al kaartjes hebben even blij te maken'. Kunnen ze net zo goed Lowlands half-assed doen dit jaar, want het is toch al uitverkocht.
Ik ga toch niet naar PP dus het maakt mij niet zoveel uit, maar blijkbaar wordt er alsnog veel naar uitgekeken. Er hangen wel meer posters van concerten die soms al zijn uitverkocht.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 13:42 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Festivals zijn cashen, als ze kunnen bezuinigingen op posters of andere meuk zullen ze dat doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |