Prosteglandingesen is geen bakerpraatjequote:Op dinsdag 26 mei 2009 21:16 schreef Brighteyes het volgende:
Ik kan het me goed voorstellen Memmel, zeker als het op een gegeven moment zo ongemakkelijk wordt...
Ben je al aan de bakerpraatjes begonnen? Prostaglandingesen enzo?
Nee hoor, ik wacht (on)geduldig op mijn beurt.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 21:03 schreef Memmel het volgende:
Vicky, ga je ons inhalen??
Klopt hoor, je baarmoeder komt met een week of 12 pas boven je schaambeen uit.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:23 schreef Troel het volgende:
Maakt je maat zoveel uit wanneer je het ziet? Volgens mij heeft het strakzitten van je kleren de eerste paar weken voornamelijk met je darmen te maken en niet zozeer met je baarmoeder toch?
dikke kusquote:Op dinsdag 26 mei 2009 21:03 schreef Memmel het volgende:
Vicky, ga je ons inhalen???
Vanmiddag weer bij de vk geweest. Nogmaals aangegeven dat ik er echt een beetje doorheen zit met een dreumes die om een scheet een driftbui krijgt en een man die het superdruk heeft op kantoor.
Alles was in orde en ik hoefde dinsdag pas weer te komen en dan word ik gestript. Heb gevraagd of ik voor mijn eigen gemoedsrust misschien vrijdag nog een keer mag komen en dat was ok.
Ik hoop gewoon dat de kleine zich nu snel aandient. Ik word er een beetje somber van dat het langer duurt dan ik had gedacht.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
@Huup, misschien toch verstandig om de VK te bellen. Ik wil je geenzins bang maken, maar als je zoveel vocht in je benen hebt, kan dat ook zorgen dat je last krijgt van decompensatie cordis, waardoor je last krijgt van moeite met goed diep inademen (wat in de volksmond, vocht in/ achter de longen genoemd wordt).quote:Op dinsdag 26 mei 2009 22:16 schreef huuphuup het volgende:
Hier gaat het ook wel met de vochtpootjes hoor Duchesslief dat je het vraagt. Ik kijk er gewoon niet teveel naar dan valt het wel mee
![]()
Voel me wel naar vandaag. Duizelig en enorm benauwd/kortademig. Geen idee waar dat nou weer vandaan komt maar ik ga er vanuit dat het morgen over is na een nachtje goed slapen
Memmelke
lief dat je het zegtquote:Op woensdag 27 mei 2009 06:47 schreef Beessie-Jen het volgende:
[..]
@Huup, misschien toch verstandig om de VK te bellen. Ik wil je geenzins bang maken, maar als je zoveel vocht in je benen hebt, kan dat ook zorgen dat je last krijgt van decompensatie cordis, waardoor je last krijgt van moeite met goed diep inademen (wat in de volksmond, vocht in/ achter de longen genoemd wordt).
Je hart heeft dan moeite om al het vocht wat je aan boord hebt goed te verwerken en er onstaat een verhoogde druk vanaf je hart richting je longen. (kleine bloedsomloop)..
dus als je zo benauwd blijft, je forse oedemen aan je benen houdt en bijvoorbeeld moeite krijgt met platter liggen, dan Vk ff bellen... just for sure.![]()
@Duchess... wat jammer dat je echo met de leerlingen is tegen gevallen..... kan me voorstellen dat je je er erg op verheugd had...
ik heb eindelijk een nachtje iets beter geslapen....
niet dat het elk moment kan gaan gebeuren, maar ze vraagt wel regelmatig: mama, wanneer komt de baby nou want ik wil een flesje geven en luier verschonen en d'r in bad doen..quote:Op woensdag 27 mei 2009 07:53 schreef Brighteyes het volgende:
Lekker slapen is goed!Wie weet wat de dag dan nog gaat brengen.
Heeft Amber trouwens in de gaten dat het nu elk moment kan gebeuren?
tis ook gewoon heel lief, soms pakt ze ineens wat uit haar kamer en zegt ze: mama, dit mag de baby hebbenquote:Op woensdag 27 mei 2009 07:58 schreef _Bar_ het volgende:
lijkt me ook wel mooi om mee te maken, dat ouder broertje of zusje, vraagt naar wanneer baby komt.
Hier trouwens last in mijn lies, lopen enzo gaat prima, maar zodra ik rust gaat het beetje zeuren, denk dat ik beetje veel gedaan/gelopen heb de laatste dagen.
babies van anderen vindt ze heel leuk en interessant.. maar misschien vindt ze haar eigen zusje helemaal niet leuk....we zien het welquote:Op woensdag 27 mei 2009 08:06 schreef _Bar_ het volgende:
ik ben ook benieuwd Vicky hoe trots Amber straks is op haar kleinde zusje
Toen was ze 22 weken denk ik. Op de vakantiefoto's is alleen met veel fantasie een buikje te zienquote:Op dinsdag 26 mei 2009 23:35 schreef DuchessX het volgende:
Nou dat doe ik haar niet naHoeveel weken was ze toen?
Wel hartstikke fijn dat alles zo goed gaat
Van mij mag de kleine een week later komen, want juist de uitgerekende week moet ik bij een grote conferentie zijn. Maargoed, dat is toch niet te sturen. Voor hetzelfde geld ben ik over 6 weken al pappaquote:Ik zie dat je vrouw op precies dezelfde dag is uitgeteld als ik![]()
Dat vind ik ookquote:Knappe vrouw heb je trouwens ookKomt vast een heel mooi beebje van.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |