Is dat zo? Lijkt me erg vreemd. Misschien bedoelde ie dat bijna elke coach inmiddels een Ajax-verleden heeftquote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:34 schreef De_kromme het volgende:
[..]
vdBoog wilde een coach met een Ajax verleden. Jol heeft geen Ajax verleden.
Dat stond in ieder geval in het rapport van Coronel.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:36 schreef Nashje het volgende:
[..]
Is dat zo? Lijkt me erg vreemd. Misschien bedoelde ie dat bijna elke coach inmiddels een Ajax-verleden heeft.
Louis van Gaal nam bij Ajax in '92 zn assistenten ook niet mee.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:36 schreef DJ_Ryow het volgende:
als Jol niet zijn eigen mensen mee mag nemen maken we een klassieke fout! kijk naar Stevens afgelopen seizoen.. kwam totaal niet uit de verf omdat ie niks had met de assistenten. niet dat ik op Petrovic zit te wachten.. maar als Jol daarmee goed werkt neem ik het voor lief.
Van Gaal zat daarvoor al bij Ajax...quote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:38 schreef Messenga het volgende:
[..]
Louis van Gaal nam bij Ajax in '92 zn assistenten ook niet mee.
Wat voegt een trainer met Ajax verleden dan toe? Kunnen enkel trainers met een Ajax verleden de boel goed coachen? Guus Hiddink zal men dus weigeren?quote:Clubliefde bij spelers bestaat zowat niet meer. Het buitenland ronkt, het geld speelt een grote rol. Zeker met spelers zoals Gregory bling bling
mbt Jol zelf of iets anders (aankopen oid)?quote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:28 schreef kevin6188 het volgende:
Op zeer korte termijn volgt goed nieuws.
Heb je gezopen ofzo?quote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:38 schreef Gruning3r het volgende:
Kan iemand mij vertellen waarom Martin Jol naar Ajax gaat? en welke reden hij HSV Verlaat? want hij verdient beter daar lijk mij en hij is coach in sterkere competitie en hij heeft niet slecht gedaan met HSV.![]()
Wel goed voor Nederlands voetbal Martin jol naar Ajax gaat.
Klopt. En zie het nu ook op teletekst staan.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:39 schreef Prosac het volgende:
Radio 1 meldt net dat het helemaal rond is.
Komt ie weer aan op zijn mobieltjequote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:42 schreef Prosac het volgende:
Hsv en ajax zijn eruit. Zware bevalling. Wordt wel betaald.
Hij heeft genoeg van die moffen en denkt dat hij bij Ajax wel een keer een prijs kan gaan pakken, iets wat bij HSV vrijwel onmogelijk is.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:40 schreef Silenus het volgende:
Maar om even op je vraag in te gaan, dat weet geen hond en hij zal het vanzelf wel toelichten.
quote:Martin Jol is nieuwe trainer Ajax
Martin Jol is de nieuwe trainer van Ajax. Dat heeft algemeen directeur Rik van den Boog dinsdagmiddag bevestigd tegenover AT5.
Een delegatie van de Ajax-leiding was vandaag in Hamburg om te onderhandelen met Hamburger SV over de overgang van de 53-jarige coach. Eerder kwamen Jol en Ajax al een meerjarig contract overeen. Later op de dag kwamen ook de clubs onderling eruit. Donderdag om 16.00 uur wordt hij gepresenteerd bij een persconferentie in de Amsterdam ArenA.
Jol had nog een contract tot medio 2010 bij de Duitse club. De Nederlandse coach was pas één jaar in dienst bij HSV. Hij bereikte zowel in de Duitse beker en de UEFA Cup de halve finale. In de Bundesliga werd het elftal vijfde. HSV heeft zich daardoor geplaatst voor de voorronde van de nieuwe Europa League.
De 53-jarige Jol, die als prof onder andere voetbalde bij ADO Den Haag, FC Twente en Bayern München was eerder als coach werkzaam bij Roda JC, RKC Waalwijk en Tottenham Hotspur.
Donderdagmiddag.quote:
Zal misschien pas bij de 1e training zijn of zoquote:
Leer lezen.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:52 schreef _Mike_ het volgende:
Al iets bekend over de presentatie?
Staat in het bericht van Den.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:52 schreef _Mike_ het volgende:
Al iets bekend over de presentatie?
quote:Donderdag om 16.00 uur wordt hij gepresenteerd bij een persconferentie in de Amsterdam ArenA.
quote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:56 schreef Vandalist het volgende:
Gefeliciteerd. Ik had niet verwacht dat AJAX nog zo'n goede coach binnen zou weten te halen. Begrijp ook niet dat sommige supporters niet blij zijn met dit nieuws. Jol is een trainer dat het team beter laat presteren, een team kan opbouwen, oog heeft voor talent, en de marktwaarde van zijn spelers weet op te krikken. Enige minpunt vond ik in de tijd dat hij bij RKC zat dat hij zijn wissels nog al eens aan de late kant doorvoerde.
Al met al Jol is een aanwinst voor het Nederlandse voetbal. Ben benieuwd of er een budget is voor het komende seizoen. (dat neem ik aan van wel aangezien hij mede daarom HSV verlaat)
Ja overheen gekeken omdat ik direct nadat bericht al gepost had en ik niet elke keer terug scrollquote:
Had je het vorige week toch goed, dat Jol niet zo stevig in het zadel zat en HSV niet al te moeilijk zou doen.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 14:01 schreef Evert_ten_Napel het volgende:
hohohohoooo goeie genade, Maarten Cornelius Jol de dekselse tovenaar uit Scheveningen, dat is me een kanjer hoor. Tien met een griffel! Als je hem zo aan de kant ziet staan: daar krijg je toch een brok van in je keel? De messen zijn geslepen, het zal nog lang onrustig blijven in Amsterdam.
Als Petrovic maar niet mee komt.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 17:00 schreef DJ_Ryow het volgende:
ben wel blij met Jol, ben dus alleen bezorgd over de assistenten kwestie. misschien dat Bergkamp een Petrovic rol kan innemen ofzo.
zwarte dag voor alle ADO fans, ook mooi
Vertonghen speelde onder Koster geloof ik.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 17:05 schreef w00h00 het volgende:
Hebben Vermealen en/of Vertonghen eigenlijk met Jol gewerkt in hun RKC tijd?
Het is een contract voor drie jaar dus.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 17:05 schreef twi het volgende:
Ben hier erg blij mee. Had nooit verwacht dat hij HSV zou verlaten, dus was hij in mijn ogen nooit een serieuze keuze. Hoop eigenlijk ook dat het inderdaad om een vijfjarig contract gaat, wellicht dat Jol de intentie heeft om zeer lang bij Ajax te blijven, en dat zou goed nieuws zijn.
Ajax heeft denk ik een aardige afkoopsom moeten bedingen, dat worden minder transfers. En Jol scheen bij HSV ook al voor veel te veel te willen inkopen. We gaan het zien, stuk beter dan Blind iig.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 17:05 schreef twi het volgende:
Ben hier erg blij mee. Had nooit verwacht dat hij HSV zou verlaten, dus was hij in mijn ogen nooit een serieuze keuze.
Vermaelen weet ik niet zeker, Vertonghen sowieso niet.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 17:05 schreef w00h00 het volgende:
Hebben Vermealen en/of Vertonghen eigenlijk met Jol gewerkt in hun RKC tijd?
quote:
Ajax.nlquote:Ajax, HSV en Martin Jol hebben overeenstemming bereikt over de overgang van Jol naar Ajax. Jol tekent een contract dat hem voor 3 seizoenen aan Ajax verbindt.
Agree, ervaring en kan volgens mij ook best streng zijn, daarnaast vast wel goede connecties nog met de Spurs etc. Pavlyuchenko ohohohohoquote:Op dinsdag 26 mei 2009 17:06 schreef Silenus het volgende:
[..]
Het is een contract voor drie jaar dus.
Martin heel veel succes bij Ajax, mijn steun heb je!
Beide niet geloof ik.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 17:05 schreef w00h00 het volgende:
Hebben Vermealen en/of Vertonghen eigenlijk met Jol gewerkt in hun RKC tijd?
Hij krijgt dus a la Van Basten de touwtjes in handenquote:tevens verantwoordelijk voor andere voetbalaangelegenheden zoals het aan- en verkoopbeleid, de scouting en de jeugdopleiding van de club. Jol gaat rechtstreeks rapporteren aan algemeen directeur Rik van den Boog.
Staat nu dus ook op Ajax.nlquote:Ajax, HSV en Martin Jol hebben overeenstemming bereikt over de overgang van Jol naar Ajax. Jol tekent een contract dat hem voor 3 seizoenen aan Ajax verbindt.
Martin Jol (Den Haag, 16 januari 1956) wordt bij Ajax hoofdtrainer van het eerste elftal en vanuit die hoedanigheid tevens verantwoordelijk voor andere voetbalaangelegenheden zoals het aan- en verkoopbeleid, de scouting en de jeugdopleiding van de club. Jol gaat rechtstreeks rapporteren aan algemeen directeur Rik van den Boog.
De actieve voetballoopbaan van de op diverse posities inzetbare Jol was van 1973 tot 1988. Hij speelde in Nederland bij FC Den Haag en FC Twente, in Duitsland bij Bayern München en in Engeland bij West Bromwich Albion en Coventry City. Zijn trainersloopbaan startte in het seizoen 1991-1992 bij de amateurs van FC Den Haag. In het seizoen 1996-1997 begon de loopbaan van Jol als proftrainer, bij Roda JC. Met de club uit Kerkrade won hij de KNVB Beker. Nadien was hij succesvol trainer bij RKC, het Engelse Tottenham Hotspur en het Duitse HSV. Met de club uit Hamburg stelde hij dit seizoen op de laatste speeldag verrassend de vijfde plaats veilig, een plek die recht geeft op Europees voetbal.
Algemeen directeur Rik van den Boog over de aanstelling van Jol als nieuwe trainer: ,,Het is de belangrijkste positie binnen een voetbalclub, dus we zijn zeer zorgvuldig te werk gegaan. Martin beschikt over alle kwaliteiten die de nieuwe trainer van Ajax in onze optiek zou moeten hebben. Hij is ervaren en heeft die ervaring in binnen- en buitenland opgedaan. Hij heeft bij grote en minder grote clubs gewerkt en daarbij aangetoond het maximale uit zijn spelers te kunnen halen. Daarnaast is hij een trainer van wie is gebleken dat hij bereid is talentvolle jeugdspelers een kans te geven, wat voor ons van elementair belang is. We zijn als clubleiding nog niet zo lang in deze samenstelling aan het werk bij Ajax, maar ik ben heel blij met de manier waarop we hebben samengewerkt om dit te bewerkstelligen. Het was een spannende en boeiende periode, met een uitstekend resultaat voor Ajax.”
Martin Jol: ,,Ajax biedt me een hele mooie kans, met oog voor de lange termijn. Ik krijg een zeer uitgebreid pakket met verantwoordelijkheden. Ajax is een fantastische club en ik heb ontzettend veel zin om er aan de slag te gaan. Ik heb het bij HSV ontzettend naar mijn zin gehad, het is een grote club en Hamburg is een fijne stad om te leven en te werken. Ik heb de laatste jaren in het buitenland gewerkt en keer nu weer terug naar Nederland, daar kijk ik erg naar uit.”
Volgens die mediaberichten op Hemelvaartsdagquote:Op dinsdag 26 mei 2009 17:09 schreef Suijk het volgende:
toch benieuwd wanneer ze het eerste gesprek met jol hebben gehad.
Toen ik net naar de koelkast liep om wat te pakken werd het ipv een Jus d'orange toch maar een biertje en ik ben dansend terug gegaan, zo blij ben ikquote:Op dinsdag 26 mei 2009 17:10 schreef bloodysunday het volgende:
Hier zat ik na een zwaar examen op te wachten
Volgens Jack op radio 1 was dat de optie geweest indien HSV helemaal geweigerd had.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 17:10 schreef behangplakker het volgende:
En dan al die pessimisten die Blind al bijna zagen aantreden
Wordt donderdag door vd Boog bekend gemaakt.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 17:11 schreef _Mike_ het volgende:
Hmmm nog niets over de technische staff bekend dus?
Stoer man.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 17:12 schreef behangplakker het volgende:
[..]
Toen ik net naar de koelkast liep om wat te pakken werd het ipv een Jus d'orange toch maar een biertje en ik ben dansend terug gegaan, zo blij ben ik![]()
Dat is alleen maar goed tochquote:Op dinsdag 26 mei 2009 17:13 schreef _Mike_ het volgende:
Valt me overigens op dat er veel minder inside informatie naar de media lekt.
quote:Op dinsdag 26 mei 2009 17:13 schreef Silenus het volgende:
[..]
Wordt donderdag door vd Boog bekend gemaakt.
Jaa ik ook, voor mijn gevoel de ideale trainer voor Ajax na die afmeldingenquote:Op dinsdag 26 mei 2009 17:12 schreef behangplakker het volgende:
[..]
Toen ik net naar de koelkast liep om wat te pakken werd het ipv een Jus d'orange toch maar een biertje en ik ben dansend terug gegaan, zo blij ben ik![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |