Ik overdreef een beetjequote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:03 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Balenzijn er dan zoveel jjunioren-met-werkervaring beschikbaar?
Hmm, dan lijkt de tactiek van jezelf profileren en bij specifieke bedrijven solliciteren me idd beter! Wat zijn jouw sterkste punten, waarin onderscheid jij je van de meute neerlandici?quote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:05 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik overdreef een beetje. Maar de concurrentie is wel echt moordend! Het schijnt zelfs als alumnus journalistiek al erg lastig te zijn, dus kun je nagaan hoe lastig het voor mij is!
14.00-17.00 ... maar (ja nu komt het hoor) ik moet vrijdag ook van 9-12. Dus daar zal ik donderdag al eerder mee moeten beginnenquote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:00 schreef Muis006 het volgende:
[..]
13 hoofdstukken in een halve dag lijkt mij ook krap jahoelaat heb je donderdag tentamen?
Mijn tijden zijn gunstig voor mij gelukkigmorgen om 15.45 dus ik kan de hele ochtend nog herhalen. Dan heb ik morgenavond en donderdag de hele dag nog om te leren, want donderdag hoef ik pas om 19.00.
Precies, dat ga ik ook doenquote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:09 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Hmm, dan lijkt de tactiek van jezelf profileren en bij specifieke bedrijven solliciteren me idd beter! Wat zijn jouw sterkste punte, waarin onderscheid jij je van de meute neerlandici?
Haha, ik bedoelde eigenlijk iets anders, denk ik. Maar dat klinkt wel leuk; wat moet ik me voorstellen bij een communicatiebureau?quote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:12 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Precies, dat ga ik ook doen. Ik heb bijvoorbeeld een communicatiebureau gevonden dat veel met doven en slechthorenden doet, dus daar ga ik deze week even een keigoeie brief naartoe schrijven. De directeur heeft ook een CI
.
Jaquote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:19 schreef Muis006 het volgende:
Vikjeee je moet juist naar gewone bedrijven toe stappen en zeggen: hier ben ik. Ja ik heb weinig ervaring, maar ik ben doof en ik heb een universitaire opleiding afgerond. Enig idee hoe slim ik ben?!
Wat bedoelde jij dan?quote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:15 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Haha, ik bedoelde eigenlijk iets anders, denk ik. Maar dat klinkt wel leuk; wat moet ik me voorstellen bij een communicatiebureau?
Ja, werkte het maar zoquote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:23 schreef P.F het volgende:
[..]
JaMisschien is er wat mis mét mijn oren, maar tussen mijn oren zit het prima
!
Nou echt hoor, je moet daar serieus werk van maken. Bedrijven laten graag aan de buitenwereld zien dat ze een divers bedrijf zijn dat veel verschillende werknemers in dienst heeft. En als daar dan een dove/slechthorende bij zit die ook nog eens een universitaire opleiding heeft afgerond én goed is in haar werk, komt dat bedrijf in een goed blaadje te staan.quote:
Bepaalde vakken waarin je uitblonk/overmatig geinteresseerd was, leuke stage, dat soort dingen. Of gewoon algemene skills die jij wel hebt en iemand anders niet.quote:
moest ik niet nog wat invullen stond me iets van bij??quote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:22 schreef P.F het volgende:
Ik voeg mij bij muis en chico. Ik heb over precies 20 dagen mijn eerste tentamen
En over twee dagen heb ik tentamen koken practicum bereidingstechnieken in het sensorisch onderzoek lokaal en moet ik een advies voor conleche af hebben. (Nou ja voor haar hoeft het niet maar zij is mijn proefpersoon)
En ik heb 0,0 zin en energie!
Hmmmm....quote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:29 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Nou echt hoor, je moet daar serieus werk van maken. Bedrijven laten graag aan de buitenwereld zien dat ze een divers bedrijf zijn dat veel verschillende werknemers in dienst heeft. En als daar dan een dove/slechthorende bij zit die ook nog eens een universitaire opleiding heeft afgerond én goed is in haar werk, komt dat bedrijf in een goed blaadje te staan.
Oja! Ja.. Wat je liever niet eet/wat je niet lust.. Ik heb m'n boek nu gevonden. Je moet sowieso meer eten en meer broodquote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:33 schreef conleche het volgende:
[..]
moest ik niet nog wat invullen stond me iets van bij??
Toen ik aankwam in Amsterdam was het weer helemaal droogquote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:38 schreef loveli het volgende:
Yeeha! Na tig tegenslagen (accu boormachine leeg, schroevendraaier kwijt, etc.) is het me zowaar gelukt om een jaloezie op te hangen. Productief dagje...
PF, ben jij nog een beetje droog aangekomen, gisteren?
Ikea, licht hout. Hij lag afgeprijsd in de koopjeshoek, dat was een goed excuus om te kijken of het mooi staat. Dat doet 'ie, dus nu moet ik er nog 2 halen voor de volle mep.quote:
Had je ook bij mij kunnen komen kijken, hier hangen ze voor alle ramen. Behalve voor het raam dat gisteravond open stond trouwensquote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:54 schreef loveli het volgende:
[..]
Ikea, licht hout. Hij lag afgeprijsd in de koopjeshoek, dat was een goed excuus om te kijken of het mooi staat. Dat doet 'ie, dus nu moet ik er nog 2 halen voor de volle mep.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |