Ik gok dat wanneer jij niet volledig meewerkt dat er inderdaad consequenties aanhangen. Niet zo gek toch? Er wordt van je verwacht dat jij zo snel mogelijk passend werk vind, is dat niet mogelijk dan moet je ook solliciteren op functies onder je "niveau". En wat is er precies gek aan het verzoek je bij ieder uitzendbureau in te schrijven? En bel je regelmatig naar de 2 groten om jezelf op de kaart te zetten? En die gesprekken zullen wel verplicht zijn, een uitkering is nou eenmaal niet vrijblijvend.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 10:55 schreef Watismijnrecht het volgende:
Ja ze kunnen veel op die site zetten, hoeft nog niet altijd in praktijk zo te zijn.
Vandaar, heeft iemand ervaring dat uitkering gelijk word stopgezet bij het niet opdagen van een gesprek na gevoel want er staat niks over op papier..
quote:Op dinsdag 26 mei 2009 10:55 schreef Watismijnrecht het volgende:
Ja ze kunnen veel op die site zetten, hoeft nog niet altijd in praktijk zo te zijn.
Vandaar, heeft iemand ervaring dat uitkering gelijk word stopgezet bij het niet opdagen van een gesprek na gevoel want er staat niks over op papier..
Dat dus.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 10:54 schreef DennisMoore het volgende:
Je leeft liever op onze kosten?
Wie niet werkt, zal ook niet eten.
Iets is beter dan niets toch? En als je eenmaal een baan hebt zodat je je zelf weer kan redden kan je vanuit daar gewoon blijven solliciteren op wat leukers natuurlijk!quote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:02 schreef Watismijnrecht het volgende:
Ik bel regelmatig en heb tijdje terug ook werk aangenomen via Randstad.
Ben toendertijd bezorger geworden bij TNT.
Dat beviel mij heel totdat:
ik toen met me loon geflasht werd because dat in één keer met ¤1,50 p/u omlaag ging.
Heb toen met een aantal werknemers gesproken en die vertelden mij dat het vaker gebeurd vanuit zo'n organisatie's.
Precies.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:05 schreef Tuvai.net het volgende:
[..]
Dat dus.
De mentaliteit van mensen als TS is om te kotsen. Zorg gewoon als de wiedeweerga dat je een baan krijgt in plaats van je overal te goed voor te voelen en ten koste van mensen te leven die wél 40 uren in de week een verantwoordelijke en/of zware baan hebben.
Had dat niet te maken met die nieuwe CAO afspraken? (daar was toen ook vanalles over in het nieuws) Ik gok dat z'n casemanager daar dus niets aan kon doen.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:05 schreef Copycat het volgende:
En je hebt toen niet aan je casemanager, of hoe dat ook mag heten, gevraagd waarom je loon gekort werd?
Dat zou inderdaad zo maar eens kunnen.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:08 schreef Marijkezwolle het volgende:
Had dat niet te maken met die nieuwe CAO afspraken? (daar was toen ook vanalles over in het nieuws) Ik gok dat z'n casemanager daar dus niets aan kon doen.
Ik heb geen diplomas en heb een strafblad van hier tot Tokio sinds de middelbare school.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:07 schreef Rucebo het volgende:
[..]
Precies.
Ik weet niet wat voor opleiding(en) TS gevolgd heeft. Als je weinig diploma's hebt hoef je niet veel te verwachten en moet je ook niet zo zueren...
Zoals ik al zei: het zoeken van een baan is nu je werk, en als je je werk niet goed doet zul je er geen geld voor krijgen.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:09 schreef BrandX het volgende:
Je bent verplicht je minimaal bij 7 uitzendbureau's in te schrijven, en wekelijks 4-8 sollicitaties de deur uit te doen. Waarop staat je in principe vrij, maar ze gaan er wel van uit dat je op dingen solliciteert die je kan doen. Dus solliciteren op bijv de vacature directeur zorginstellingen of rocketscience is voor hun geen goede sollicitatie en zal afvallen in je verplichte totalen aan sollicitaties.
knip
Ik zou met zo'n lame instelling gewoon m'n criminele CV verder uitbreiden.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:12 schreef Watismijnrecht het volgende:
Ik heb geen diplomas en heb een strafblad van hier tot Tokio sinds de middelbare school.
Dat weten ze ook daar en soms lijkt het wel alsof ze ''het beste met me voorhebben.''
Heb ook aantal keren moeten vragen: Is dit zakelijk of persoonlijk?
Die ''manager'' wat ik heb is gewoon een snotwijf, en die moet voor mij werk gaan regelen?
ben niet te lui om te werken maar het moet wel rendabel zijn.
Ik ga niet voor een loon van 530 werken terwijl ik er nu 500 zo krijg.
Die lonen zijn zo antiegelijk laag (- belasting) dat ieder van jullie zich wel als eerlijke burger op het hoofd hoort te krabbel
Maar wel denken dat je recht tot zeuren en klagen hebtquote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:12 schreef Watismijnrecht het volgende:
[..]
Ik heb geen diplomas en heb een strafblad van hier tot Tokio sinds de middelbare school.
Zolang mensen als jij betaald worden van mijn belastingcenten heb je geen recht van spreken over hoge belastingen en dergelijke. Er is niets mis met de hoogte van de lonen in dit land, iedereen kan een normale boterham verdienen als je maar wilt.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:12 schreef Watismijnrecht het volgende:
Die lonen zijn zo antiegelijk laag (- belasting) dat ieder van jullie zich wel als eerlijke burger op het hoofd hoort te krabbel
Ik denk dat hier de schoen toch echt wel wringt. Ik vind je namelijk totaal niet realistisch over komen. Alles moet maar op jouw manier terwijl je lijkt te vergeten dat er vanuit de staat voor je gezorgd wordt.quote:Ik ben gewoon realistisch, zij drijven op een wolkje boven hun slavenorganisatie waar ik niet aan mee ga werken
Draagt niet bij aan de beeldvorming dat je liever thuis zit en makkelijk geld vangt dan dat je er iets voor doet.quote:ben niet te lui om te werken maar het moet wel rendabel zijn.
Ik ga niet voor een loon van 530 werken terwijl ik er nu 500 zo krijg.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |