Breek me de bek niet losquote:Op maandag 25 mei 2009 23:38 schreef Saekerhett het volgende:
Of in Hengelo woont en het onweer het Twentekanaal niet overkomt (is vaak echt waar, gek genoeg...).
quote:Vanavond en vannacht neemt de kans op regen-, hagel- en onweersbuien van het zuidenwesten uit toe. Waarschijnlijk trekt de buiigheid in de nacht met name over de westelijke helft van het land. In de buurt van de buien is er tevens kans op zware windstoten tot ongeveer 95 km/uur. Plaatselijk kan wateroverlast ontstaan. In het oosten van het land na het weg trekken van wolkenvelden in het noorden, overheersen de opklaringen. De oostelijke wind is zwak tot matig, rond kracht 3 en draait geleidelijk naar zuidwestelijke richtingen. De minimumtemperatuur wordt een graad of 14 maar in het zuidoosten wordt het niet koeler dan een graad of 19.
Dinsdag is het overwegend bewolkt en valt er af en toe regen. In het oosten van het land in er rond het middaguur kans op een onweersbui. De maximumtemperatuur wordt ongeveer 19 graden. In de namiddag en avond wordt het van het westen uit droger. De wind draait via zuidwest naar noordwest en neemt daarbij toe tot matig of vrij krachtig, 4 of 5, in de avond langs de kust tot krachtig, 6.
maandag 25 mei 2009 21.57 uur
"Lieve Weergod, ik wil ook onweer"quote:Op maandag 25 mei 2009 23:40 schreef Logician het volgende:
[..]
Misschien kunnen we een petitie opstarten
Prio 1 GV Stadsdeelkantoor Ypenburg/Leids Brigantijnlaan 303 OMS melding 7430 Overheidsgebouwquote:
Den Haag krijgt het er van langs.quote:Op maandag 25 mei 2009 23:41 schreef remlof het volgende:
[..]
Volgens mij gaat die grote dot weer richting Den Haag
Ben dan wel benieuwd waar je zit, hier begint het ook weer (Leiderdorp), maar heb geen camera momenteel.quote:Op maandag 25 mei 2009 23:42 schreef Take_A_Picture het volgende:
Nou we zien nu veel weerlicht, mooie foto's gemaakt die ik straks pas ga posten (of morgen). Ben nu nog bezig met foto's maken. Zitten prachtige exemplaren bij![]()
bui wordt steeds heftiger hier (omgeving leiden).
Moeten we ook nog 'ns tot morgenmiddag wachten...quote:Op maandag 25 mei 2009 23:43 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
OH YEAH, een kans op een mogelijkheid op een kans dat we een onweersbuitje krijgen
Weervrouw!quote:Op maandag 25 mei 2009 23:43 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Prio 1 GV Stadsdeelkantoor Ypenburg/Leids Brigantijnlaan 303 OMS melding 7430 Overheidsgebouw
Waar moet dat zijn? Deze melding heb ik wel gezien.
Dat hoeft nou ook alweer niet, daar heb ik de deuken nog van in m'n auto zittenquote:Op maandag 25 mei 2009 23:45 schreef Adelante het volgende:
Arnhem hoopt net als vorig jaar op hagel voor de nacht
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |