Ik heb kinderen he. Mijn limiet is een biertje of vier. Tenzij ik nog moet rijden, dan is het ééntjequote:Op maandag 25 mei 2009 22:38 schreef TheBunkerboy het volgende:
Nou kratje hertog samen sla ik niet af hoor ....
Alles voor het spel hé...quote:Op maandag 25 mei 2009 22:40 schreef mazaru het volgende:
[..]
Je kunt natuurlijk ook zoals gewoonlijk in een hoekje gaan zitten janken, omdat je gepest wordt![]()
Zelf pik je de zwakste er uit om over haar rug grappig gevonden te worden. Maar oh wee als iemand een grapje met jou maakt.
Mammaaaaaaaaaaaaaaa hij pest me!!!
BOEHOEHOEEE
[ afbeelding ]
dat mamaaaa vind ik dan weer wat ongepast, bah!quote:Op maandag 25 mei 2009 22:40 schreef mazaru het volgende:
[..]
Je kunt natuurlijk ook zoals gewoonlijk in een hoekje gaan zitten janken, omdat je gepest wordt![]()
Zelf pik je de zwakste er uit om over haar rug grappig gevonden te worden. Maar oh wee als iemand een grapje met jou maakt.
Mammaaaaaaaaaaaaaaa hij pest me!!!
BOEHOEHOEEE
[ afbeelding ]
Nee man die troep drink ik niet...3 glazen en ik sta op m'n harses. Maar zou dr wel eentje willen doen hoor voor de gezelligheid...;-)quote:Op maandag 25 mei 2009 22:41 schreef Danny het volgende:
[..]
Ik heb kinderen he. Mijn limiet is een biertje of vier. Tenzij ik nog moet rijden, dan is het ééntje
Heb ook nog wel een paar flessen exclusieve Jack Daniel's staan trouwens.
Tuurlijk jochiequote:
Dat lijkt me niet bedoeld om opzettelijk te kwetsen.quote:Op maandag 25 mei 2009 22:42 schreef Marrije het volgende:
[..]
dat mamaaaa vind ik dan weer wat ongepast, bah!
En dat deed ik dus niet expres.quote:Op maandag 25 mei 2009 22:42 schreef Marrije het volgende:
[..]
dat mamaaaa vind ik dan weer wat ongepast, bah!
Iedereen heeft 't blijkbaar fantastisch naar z'n zin, wie ben ik dan om 't te slottenquote:
quote:Op maandag 25 mei 2009 22:43 schreef Danny het volgende:
[..]
Dat lijkt me niet bedoeld om opzettelijk te kwetsen.
Had het eerder zelf ook bijna gepost, maar bedacht me nog net op tijd dat dat niet erg netjes zou zijn.
sherryquote:Op maandag 25 mei 2009 22:42 schreef TheBunkerboy het volgende:
[..]
Nee man die troep drink ik niet...3 glazen en ik sta op m'n harses. Maar zou dr wel eentje willen doen hoor voor de gezelligheid...;-)
Kan jij nou werkelijk nergens de Humor van inzienquote:Op maandag 25 mei 2009 22:37 schreef PietjePuk007 het volgende:
Te triest voor woorden dit, van beide kanten.
Kom jij me even instoppen dan ? ;-)quote:Op maandag 25 mei 2009 22:43 schreef mazaru het volgende:
[..]
Tuurlijk jochie![]()
En nou je speentje in, en naar bedje toe hoor. Het is al weer veel te laat voor je
Ik wil hem niet zoenenquote:Op maandag 25 mei 2009 22:45 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Kan jij nou werkelijk nergens de Humor van inzienElkaar een beetje fucken en dan weer goed maken met een kusje en een biertje vertoond in mijn ogen alleen maar klasse.
't Komt vanzelf goed, nog één topic en ze zitten als vrienden bij elkaar op schootquote:Op maandag 25 mei 2009 22:44 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Iedereen heeft 't blijkbaar fantastisch naar z'n zin, wie ben ik dan om 't te slotten.
In een koffiekopje dan wel héquote:
Daar zit dan meteen weer een probleem he. ik heb namelijk een forum opgericht zodat niemand me hoeft te zienquote:Op maandag 25 mei 2009 22:42 schreef TheBunkerboy het volgende:
Nee man die troep drink ik niet...3 glazen en ik sta op m'n harses. Maar zou dr wel eentje willen doen hoor voor de gezelligheid...;-)
LOLquote:Op maandag 25 mei 2009 22:46 schreef TheBunkerboy het volgende:
[..]
Kom jij me even instoppen dan ? ;-)
beer conquers allquote:Op maandag 25 mei 2009 22:43 schreef Dottey het volgende:
ziet een patroon....
mannen die graag hun standpunten koste wat kost verdedigen..
mannen die graag ruzie (discussies) trappen..
mannen die bier zuipen..
mannen die beste vrienden met bier zijn..
vreemde wezens..
Nou, ik hou hier ook niet van PPquote:Op maandag 25 mei 2009 22:44 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Iedereen heeft 't blijkbaar fantastisch naar z'n zin, wie ben ik dan om 't te slotten.
ja, jij wist niet eens meer wat je dronk volgens mijquote:
Ik zit dit nu ook al een tijdje met verbazing te volgen en ik vraag me af wat de zin hiervan is en waar deze discussie gaat eindigenquote:Op maandag 25 mei 2009 22:37 schreef PietjePuk007 het volgende:
Te triest voor woorden dit, van beide kanten.
Denk dat wij elkaar prima hebben vermaakt. Enne koppie d'r bij he Storm, niet op t ijs komen want het dooit ;-)quote:Op maandag 25 mei 2009 22:47 schreef Danny het volgende:
[..]
Daar zit dan meteen weer een probleem he. ik heb namelijk een forum opgericht zodat niemand me hoeft te zienEn deze hernieuwde poging de Renate truc op mij toe te passen gaat natuurlijk niet werken, maar dat wist je waarschijnlijk zelf ook wel
Anyway, ik ben uiteraard niet echt boos. Ik vind 't een naaistreek van je en verder waren deze topics - voor mij iig - puur vermaak. Als ik je een beetje in kan schatten jij ook. Maar het kan prima zijn dat ik je helemaal verkeerd inschat en dat je echt als een klein kind hebt zitten janken om de poll die ik verwijderd heb. Dat weet alleen jij
Ik ga zo wel afnokken. Morgenochtend gaat rond 6:45 de wekker en staan er twee stuiterende kinderen aan het bed. En ik ben al een jaar of twintig geen 18 meer.
Oh, gelukkigquote:
de soep wordt niet zo heet gegeten. . .quote:Op maandag 25 mei 2009 22:51 schreef FANN het volgende:
[..]
Ik zit dit nu ook al een tijdje met verbazing te volgen en ik vraag me af wat de zin hiervan is en waar deze discussie gaat eindigen![]()
Hoe krijg je na al dit gebash van de ex kandidaten nog ooit iemand zo gek om in ''de Bunker'' 2 te gaan zitten?
Een beetje fucken op niveau schoolplein, ieder z'n klasse natuurlijk maar nee niet mijn humorquote:Op maandag 25 mei 2009 22:45 schreef Toverheks het volgende:
Kan jij nou werkelijk nergens de Humor van inzienElkaar een beetje fucken en dan weer goed maken met een kusje en een biertje vertoond in mijn ogen alleen maar klasse.
koesiekoesiequote:Op maandag 25 mei 2009 22:46 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
't Komt vanzelf goed, nog één topic en ze zitten als vrienden bij elkaar op schoot![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |