Gat in de markt!quote:Op zondag 24 mei 2009 19:18 schreef owlet het volgende:
Jammer is dat hè. En het gekke is dat er wel kunstmatige colostrum voor kalfjes bestaat. En zelfs koeiencolostrumpoeder voor bodybuilders![]()
Maar een colostrumimitatie voor de eerste dagen van een kv kindje zou niet verkeerd zijn
Mwah, anders moet beeb maar aan de kalfjeskunstcolostrummelkpoederquote:Op zondag 24 mei 2009 20:14 schreef tessie het volgende:
Ik bedoelde idd of er dan geen speciale fles(kunst)voeding is voor baby´s die geen borstvoeding krijgen... raar eigenlijk dat dat er dan niet is...
dat sowiesoquote:Op zondag 24 mei 2009 20:39 schreef miss_sly het volgende:
Ik heb het idee dat er uit mijn borsten niets gaat komen, dat er geen gaatjes in zitten ofzoNog geen druppeltje gelekt.
Ow, en zullen we bij voorbaat vast afspreken dat we hier geen bv/fv discussie gaan houden?![]()
Ik maak me ook geen zorgen, hoor. Ben wel blij dat k het nog niet hebquote:Op zondag 24 mei 2009 20:45 schreef huuphuup het volgende:
[..]
dat sowieso
Tuurlijk komt et wel joh, het zal vast horen bij zo'n reeks kwaaltjes waar de een wel "last" van heeft en de ander niet.
Ik ook niet hoor, dat ligt niet aan jouquote:Op zondag 24 mei 2009 20:39 schreef miss_sly het volgende:
Ik heb het idee dat er uit mijn borsten niets gaat komen, dat er geen gaatjes in zitten ofzoNog geen druppeltje gelekt.
Ow, en zullen we bij voorbaat vast afspreken dat we hier geen bv/fv discussie gaan houden?
Klopt, als je sterke sluitspiertjes in je tepel hebt, 'melk' je niet vantevoren.quote:Op zondag 24 mei 2009 20:45 schreef huuphuup het volgende:
[..]
dat sowieso
Tuurlijk komt et wel joh, het zal vast horen bij zo'n reeks kwaaltjes waar de een wel "last" van heeft en de ander niet.
Daar heeft mijn buik last vanquote:Op zondag 24 mei 2009 21:35 schreef innepin het volgende:
Ik heb geen lektietenEn ook geen olifantenpootjes trouwens
![]()
Wel rare borsten die elk uur ineens anders aanvoelen en tepels die shapeshifters zijn geworden ofzo.
Dat 'melken' hoeft niet per se met de spieren in je borst te maken te hebben. In mijn geval is het hormonaal en is het spul in kwestie ook geen colostrum. Ik had er zo heel af en toe in niet-zwangere toestand ook wel eens last van en dan vooral op momenten dat de hormoonspiegel sterk schommelde (denk menstruatie en eisprong enzo); volgens mijn HA kon het helemaal geen kwaad en was er ook weinig aan te doen verder.quote:Op zondag 24 mei 2009 21:24 schreef McLaura het volgende:
[..]
Klopt, als je sterke sluitspiertjes in je tepel hebt, 'melk' je niet vantevoren.
lief van jequote:Op zondag 24 mei 2009 21:52 schreef marlieske het volgende:
Hmmmz nog steeds geen verse baby's, kom op dames vannacht is het nieuwe maan dus een mooi moment om een nieuw kindje op de aarde te zetten(bijna net zo mooi als met volle maan)
Ik gok trouwens ook op Memmel.
Huup hoe is het met de beentjes? en houd het in de gaten hé als ze gaan glimmen dan moet je in de telefoon klimmen en je urine laten controleren
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |