Dat vond ik ook, nu had ik wel sympathie voor haar, ze doet het gewoon beter op FOK! dan op de stream.quote:Op zaterdag 23 mei 2009 21:31 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Misschien komt ze nog we hebben nog een deel te gaan toch nummer 300. Ja ben echt benieuwd hoe ze het vond, vond haar er zo verloren bij staan af en toe.
En de grote poten van vriend haha!quote:Op zaterdag 23 mei 2009 21:43 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Bier en peukenAls je ook zeurt als je zonder peuken zit heb je de finale al gehaald
ze mochten haar niet...dat was overduidelijkquote:Op zaterdag 23 mei 2009 21:47 schreef evaxsis het volgende:
[..]
Dat vond ik ook, nu had ik wel sympathie voor haar, ze doet het gewoon beter op FOK! dan op de stream.
Ik denk dat zij gewoon te veel verschilde met de andere overlevers die daardoor geen moeite meer in haar staken...ik zeg ook maar wat hoor
dat is inderdaad een heel ander soort bootje dan dat mijn vrienden mee varenquote:Op zaterdag 23 mei 2009 21:37 schreef Kaat38 het volgende:
[..]
Tis maar een klein gammel bootje hoor maar voor de binnenwateren prima, hoppa, lekkers mee en gaaan!![]()
Kleine expressie:[ afbeelding ]
Zat ik ook aan te denken net.Vond het gisteravond en vannacht klote om naar te kijken hoe ze toch probeerde er een beetje bij te horen en dat niet echt luktequote:Op zaterdag 23 mei 2009 21:15 schreef Toverheks het volgende:
Vind het jammer dat Renate niet komt vertellen hoe ze het beleefd heeft gister allemaal, hoop dat ze dat als nog doet.
Ja, in het begin hier op FOK had ik zoiets he renate bah ff popu doe enzo, maar denk dat ze gewoon onzeker is en een leuke lieve meid en gister vnd ik Peter erg laag om zo met haar om te springen, lekker popu doen over haar rug, hou niet van zulke gasten en maar lollig doen.quote:Op zaterdag 23 mei 2009 21:47 schreef evaxsis het volgende:
[..]
Dat vond ik ook, nu had ik wel sympathie voor haar, ze doet het gewoon beter op FOK! dan op de stream.
Ik denk dat zij gewoon te veel verschilde met de andere overlevers die daardoor geen moeite meer in haar staken...ik zeg ook maar wat hoor
Ah joh doe is niet zo gemeen over jouw katquote:Op zaterdag 23 mei 2009 21:38 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Terror Jaap durft niet eens naar buiten haha de schijtbak, als hij op de vensterbank zit en er vliegt een vogel langs zie je de angst in zijn ogen staan, en springt gauw in een hoekje ,echt het ook een watje hoor
Goed idee zeg. Iets voor de volgende keer.quote:Op zaterdag 23 mei 2009 21:34 schreef Rica het volgende:
[..]
Die redactiecam (die er niet gekomen is) had men ook best via JTV kunnen doen. Een goede webcam en je bent er. En het kost geen dure stream want dat komt van de JTV server.
Jeroen zou overnachten in een hotelquote:Op zaterdag 23 mei 2009 20:47 schreef 11amb het volgende:
zo jeroentje is net bij me langs geweest en had het goed naar zijn zin gehad in de bunker
vanavond gaat ie weer terug naar le france
wachten is alleen nog op pim want die kan bier halen als ik daar rustig een biertje zit te drinken
Biertjes, sigaretten, zakmes en een boot. What more do you need?quote:Op zaterdag 23 mei 2009 21:37 schreef Kaat38 het volgende:
[..]
Tis maar een klein gammel bootje hoor maar voor de binnenwateren prima, hoppa, lekkers mee en gaaan!![]()
Kleine expressie:[ afbeelding ]
wat deed hij danquote:Op zaterdag 23 mei 2009 21:54 schreef Toverheks het volgende:
Renate heeft gewoon andere intresses dan de andere meiden, lijkt me een zacht meisje die zich gewoon gister staande probeerde te houwen, en wat Peter flikte, had er niet bij moeten wezen want hij had een uitbrander van mij gehad.
Ik bedoel ook gewoon om de nacht andere die waken dan hoeven ze ook niet zo vermoeid te raken. Het valt mij op dat s'nachts juist de leukste gesprekken loskomen waar ik er daarom meer van wil zien.quote:Op zaterdag 23 mei 2009 21:39 schreef Rica het volgende:
[..]
Ja hoewel ik het minder vind als ze zo afgemat zijn (tegen doodmoeie mensen aankijken is niet altijd leuk) is het wel heeeel leuk als er 24 uur per dag leven op de stream is.
Kijk, zie je wel, daar komen de verzoeken voor 'he nananana de gelpot voor jou, lalalalalalala geef me hem gauw'quote:Op zaterdag 23 mei 2009 21:47 schreef Toverheks het volgende:
Zullen we ff een ander plaatje aanvragen Boven.
B. heb je toevallig ook het plaatje van Peter, gewoon voor de gezelligheid knal die even over de streams.
wel met drank hequote:Op zaterdag 23 mei 2009 21:55 schreef evaxsis het volgende:
[..]
Ik bedoel ook gewoon om de nacht andere die waken dan hoeven ze ook niet zo vermoeid te raken. Het valt mij op dat s'nachts juist de leukste gesprekken loskomen waar ik er daarom meer van wil zien.
Dus jij hebt je eigen site? Leuk!quote:Op zaterdag 23 mei 2009 21:49 schreef Kaat38 het volgende:
[..]
En de grote poten van vriend haha!
Gaat hem niet worden, zonder peuken: ik zeik dan nog meer dan Marielin dus ongeschikt.
Zow, nu ff iemand een ban geven op mijn eigen sitetje![]()
Peter was een l*l gisteren met Renate. Echt niet leuk, en maar door gaan.quote:Op zaterdag 23 mei 2009 21:54 schreef Toverheks het volgende:
Renate heeft gewoon andere intresses dan de andere meiden, lijkt me een zacht meisje die zich gewoon gister staande probeerde te houwen, en wat Peter flikte, had er niet bij moeten wezen want hij had een uitbrander van mij gehad.
niet doenquote:Op zaterdag 23 mei 2009 21:47 schreef Toverheks het volgende:
Zullen we ff een ander plaatje aanvragen Boven.
B. heb je toevallig ook het plaatje van Peter, gewoon voor de gezelligheid knal die even over de streams.
Vond het zielig voor Renate, ze slaat steeds de plank mis, en komt er gewoon niet tussen.quote:Op zaterdag 23 mei 2009 21:50 schreef bamby het volgende:
[..]
Zat ik ook aan te denken net.Vond het gisteravond en vannacht klote om naar te kijken hoe ze toch probeerde er een beetje bij te horen en dat niet echt lukteen dan die rotgein van peter ook kreeg ik bevestigt wat ik al dacht van amber mee gaan in pest gedrag.Zat me hier plaats vevangen er voor te schamen
Renate was tot diep in de nacht aan het feesten.. en vanochtend na een bakje rooibosthee weer aan de wijnquote:Op zaterdag 23 mei 2009 21:15 schreef Toverheks het volgende:
Vind het jammer dat Renate niet komt vertellen hoe ze het beleefd heeft gister allemaal, hoop dat ze dat als nog doet.
Hoe kan nu je eigen site weg wezen alleen jij hebt daar toch wwoord enzo van, snap het niet Kaat leg eens uit.quote:Op zaterdag 23 mei 2009 21:56 schreef Kaat38 het volgende:
Ik ben nu mijn hele site kwijt! Alles weg!
Vette idioot is bezig geweest, wou alleen een op ban zetten en alles kwijt!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |