Ok!quote:Op dinsdag 26 mei 2009 19:56 schreef cattie het volgende:
Ik heb de verkoopster gemaild. Ik wil wat geld terug (wol is mi meer waard dan katoen) en dan ga ik mijn verdriet afkopen met een lisa wol. Ik hou sonne/terra wel, het is een mooie doek, mijn man vindt hem heel mooi en een ringsling voor naar het kdv/in de auto is wel handig.
Oh dan is het lijstje uit de OP niet up to date?quote:Op dinsdag 26 mei 2009 19:52 schreef fIoortje het volgende:
Mwah... valt wel mee hoor!
Ik heb nu 7 doeken, waarvan 1 uitgeleend en 1 die ik nooit meer gebruik maar uit sentiment niet weg mag.
Dus dat zijn er dan 5. En jij, Tex?
Ik zal eens even checken in de OP!quote:Op dinsdag 26 mei 2009 20:02 schreef texelonia het volgende:
[..]
Oh dan is het lijstje uit de OP niet up to date?Maar ik bedoelde niet zo zeer het aantal, maar meer het continu kopen, verkopen, weer nieuwe kopen, etc. No offence trouwens hoor!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 8% gewijzigd door Macka66 op 27-05-2009 16:46:23 ]DancingPhoebe op <a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" >23/10/09</a>:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
Dat komt nog wel als Purk 2.2 vier maanden isquote:Op dinsdag 26 mei 2009 22:53 schreef Troel het volgende:
Die bovenste is trouwens wel erg gaaf, maar Bert gebruikt de Yamo tegenwoordig gewoon en ik ben nog niet decadent genoeg om voor ons allebei een voorgevormde drager aan te schaffen
Je kent me te goedquote:Op dinsdag 26 mei 2009 22:58 schreef Macka66 het volgende:
[..]
Dat komt nog wel als Purk 2.2 vier maanden is
Webshop 1, dan heb je iets om naar uit te kijkenquote:Op dinsdag 26 mei 2009 22:37 schreef fIoortje het volgende:
Ik wil Manon. En nu heb ik ook geld ervoor![]()
Nu nog twijfel-twijfel waar te bestellen: bij webshop 1 hoef ik geen verzendkosten te betalen, maar komt de doek ook pas rond 13 juniof bij webshop 2, dan heb ik 'm volgende week.
Nee, die is er alquote:Op dinsdag 26 mei 2009 23:06 schreef fIoortje het volgende:
Wat bedoel je Troel? Eentje ontworpen door een Fokker?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De korte doek begint al te wennen, hij zit steeds beter. Rugdragen (met een langere doek) vind ik fijner, maar Marlien zit liever op de heup. Kleine stukjes doen we nu op de heup en de langere afstanden op de rug (maar dat was ook de bedoeling).
En Macka, ik vind de bovenste drager wel erg mooi, maar helaas vindt mijn man het niets (en die zou er dan mee moeten lopen)."Het meeste werk is onbegonnen werk
...eenmaal begonnen wordt het al snel minder"
- [i]Rikkert Zuiderveld[/i]
volgens mij valt het moeilijkheidsgehalte te overzien..mits je je bij strepen houdt en niet aan patroontjes begintquote:Op dinsdag 26 mei 2009 23:28 schreef Troel het volgende:
Ik had pas bijna een weefgetouw gehad, het was alleen een beetje groot
Bovendien lijkt me dat nog best moeilijk
* Macka66 's moeder weeft al zolang ik me kan herinneren (8 schachts getouw), en ik hielp haar wel eens met klusjes, dus ik weet er wel iets van.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 23:35 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
volgens mij valt het moeilijkheidsgehalte te overzien..mits je je bij strepen houdt en niet aan patroontjes begintik heb vroeger wel met zo'n enorm weefbakbeest mogen spelen (creatheek) en dat was echt heel erg leuk..helaas was ik na een uurtje weven mijn concentratie alweer kwijt zodat elk werkstukje vol foutjes zat
'niet het type'quote:Op dinsdag 26 mei 2009 23:47 schreef Macka66 het volgende:
[..]
* Macka66 's moeder weeft al zolang ik me kan herinneren (8 schachts getouw), en ik hielp haar wel eens met klusjes, dus ik weet er wel iets van.
Dat weefgetouw was blijkbaar al opgeboomd en al...
Ik vind jou nou niet echt het type dat het geduld heeft om zeker twee weken lang duizenden kettingdraden door het riet van een weefgetouw te rijgen voor je kunt gaan weven
En strepen kunnen ook heel lastig zijn, afhankelijk van welke binding je gebruikt.
Het zelf weven van een voor draagdoeken geschikte stof is een heel werk, en je moet dan eigenlijk ook nog door trial and error de geschikte combinatie van binding en garen vinden voor het allerbeste resultaat.
quote:Op woensdag 27 mei 2009 10:35 schreef Kleurdoos het volgende:
'niet het type'Wat ik schreef dat was vroeger.. je moest eens weten over hoeveel geduld ik beschik.
Ik stik zelfs dekbedovertrekken in elkaar, met de hand..bij gebrek aan naaimachine en gewoon puur voor de lol
Ik ben een beetje vreemdquote:Op woensdag 27 mei 2009 10:59 schreef oeke het volgende:
[..]
Dat is wel heel veel geduld! Ik zou raar worden in mijn hoofd van zulke lange afstanden met de hand naaien!
![]()
En een naaimachientje is ook heel fijn om te hebben hoor....
Hehe, aangepastquote:Op woensdag 27 mei 2009 11:47 schreef texelonia het volgende:
Je zit teveel op dat andere forum met die smileys en afkortingen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |