Ik krijg het idee dat je vreemdgaat omdat je met jezelf in de knoop zit. Maar wel tof dat je zo eerlijk antwoordt.quote:Op donderdag 21 mei 2009 13:36 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Daar denk ik ook regelmatig over na... Het is niet dat ik bij het leven vreemd ga. Ik weet het niet. Is het de spanning, het nieuwe? Is het het gevoel dat je leeft, een ander leert kennen? IS het de niuwe liefde die je van degene krijgt? Het gevoel dat iemand je speciaal vindt?
Is het gewoon gedachten verzetten? Even niet aan de moeilijke dingen denken, aan het verdriet van verlies van de afgelopen tijd.
Het kan allemaal. Ben er niet uit.
Waarom mijn vriendin me vertrouwt? Omdat ik echt een leuke en lieve jongen ben, naast dit naaierige gedoe.
Blijkbaar doe je je dus anders voor dan je eigenlijk bent.quote:Op donderdag 21 mei 2009 13:39 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Dat zou je inderdaad denken ja. Feit is en blijft dat wanneer je me kent, je niet zo over mij zal denken.
Je wilt graag dat ik na een paar minuten strontchagrijnig ben?quote:Op donderdag 21 mei 2009 13:37 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Sowieso over 3,5 week ff wat drinken. Misschien ff shoppen in A'veen?
Dat is nou een typisch voorbeeld van iets dat geen feit is.quote:Op donderdag 21 mei 2009 13:39 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Dat zou je inderdaad denken ja. Feit is en blijft dat wanneer je me kent, je niet zo over mij zal denken.
Ik zit niet zozeer met mezelf in de knoop. Ik heb juist het gevoel dat ik met mezelf gelukkiger ben dan ooit. Alles gaat zo ontzettend goed.quote:Op donderdag 21 mei 2009 13:40 schreef Ofresca het volgende:
[..]
Ik krijg het idee dat je vreemdgaat omdat je met jezelf in de knoop zit. Maar wel tof dat je zo eerlijk antwoordt.
Jawel. Dat jij me niet mag is omdat je alleen mn slechte kant ziet. Hetgeen dat mij mij maakt ken je niet.quote:Op donderdag 21 mei 2009 13:43 schreef kingmob het volgende:
[..]
Dat is nou een typisch voorbeeld van iets dat geen feit is.
Haha vind je shoppen niet leuk?quote:Op donderdag 21 mei 2009 13:41 schreef Pien85 het volgende:
[..]
Je wilt graag dat ik na een paar minuten strontchagrijnig ben?
En als ze het daarom uit zou maken en jij blijft met niets achter, dan zou je dat van haar respecteren?quote:Op donderdag 21 mei 2009 13:45 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Ik zit niet zozeer met mezelf in de knoop. Ik heb juist het gevoel dat ik met mezelf gelukkiger ben dan ooit. Alles gaat zo ontzettend goed.
Maar nu heb ik in 6 weken tijd afscheid moeten nemen van 2 naaste familieleden. Juist nu het zo lekker gaat vind ik het zo jammer dat ze er niet zijn. Het gevoel dat je de hele wereld aan kan maar dat je niet meer kan zien hoe trots ze op je is.
Het zal een kwetsbaarheid zijn die de afgelopen tijd de overhand heeft genomen en daarom zocht ik mn troost bij een ander.
Leuk, je kan veel zeggen maar dat is een van de dingen die niet zo is, volgens mij ben je gewoon lezelf aan het voorliegen.quote:Op donderdag 21 mei 2009 13:46 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Jawel. Dat jij me niet mag is omdat je alleen mn slechte kant ziet. Hetgeen dat mij mij maakt ken je niet.
Als mijn vriendin het met mij zou uitmaken? Natuurlijk.quote:Op donderdag 21 mei 2009 13:47 schreef Ofresca het volgende:
[..]
En als ze het daarom uit zou maken en jij blijft met niets achter, dan zou je dat van haar respecteren?
Wat lieg ik me precies zelf voor? Ik snap je niet....quote:Op donderdag 21 mei 2009 13:49 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Leuk, je kan veel zeggen maar dat is een van de dingen die niet zo is, volgens mij ben je gewoon lezelf aan het voorliegen.
Als je echt ballen en maar een beetje fatsoen had had je de hele situatie tegen je vriendin verteld en haar de keuze gelaten.
Ah klopt. Heb je wel een punt.quote:Op donderdag 21 mei 2009 13:52 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Als mijn vriendin het met mij zou uitmaken? Natuurlijk.
Maar hoezo blijf ik met niets achter. Een relatie is niet mijn leven. Ik hecht net zoveel aan mijn vrienden en op dit moment nog veel meer aan mijn gezin.
Ik ben niet iemand die bang is om alleen achter te blijven, want dat kan niet gebeuren. Ja behalve als ik die neiging van het vreemdgaan mn hele leven zal behouden...
Er valt ook niks te snappen.quote:Op donderdag 21 mei 2009 13:52 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Wat lieg ik me precies zelf voor? Ik snap je niet....
Als zij het zou weten zou ik het verschrikkelijk voor haar vinden. Dan zou ik zien hoeveel pijn ik haar heb gedaan.quote:Op donderdag 21 mei 2009 13:53 schreef Ofresca het volgende:
[..]
Ah klopt. Heb je wel een punt.
Maar ik ga ervan uit dat wanneer zou jou dumpt door iets wat je niet had moeten doen, dat je je dan wel een idioot voelt.
Maar je zou er dus geen spijt van hebben? De gedachte dat ik iets zou doen waarvan ik weet dat het mijn partner ongelofelijk veel pijn zou doen als hij het zou weten zou voor mij namelijk al genoeg zijn om het te laten.quote:Op donderdag 21 mei 2009 13:56 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Als zij het zou weten zou ik het verschrikkelijk voor haar vinden. Dan zou ik zien hoeveel pijn ik haar heb gedaan.
Dus ja een idioot in de zin dat ik zo oneerlijk naar haar toe ben geweest...
Nee ik weet dat t het als ik het opnieuw zou mogen doen, niet anders had gedaan.quote:Op donderdag 21 mei 2009 13:59 schreef Ofresca het volgende:
[..]
Maar je zou er dus geen spijt van hebben? De gedachte dat ik iets zou doen waarvan ik weet dat het mijn partner ongelofelijk veel pijn zou doen als hij het zou weten zou voor mij namelijk al genoeg zijn om het te laten.
Ik ga ervandoor!
idem ditoquote:
Verveling, ook al heb ik genoeg te doen, haha.quote:
quote:
quote:
beidequote:Op donderdag 21 mei 2009 14:18 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Verveling, ook al heb ik genoeg te doen, haha.
[..]
[..]
Had verwacht dat je ook wel naar het Vondelpark ging, geen zin in dit keer?quote:Op donderdag 21 mei 2009 14:18 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Verveling, ook al heb ik genoeg te doen, haha.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |