Het alfamannetje heeft het té druk met zijn bier.....quote:Op woensdag 20 mei 2009 23:30 schreef snetje het volgende:
gentlemen Pim laat de dames het vieze werk doen
Die douche van de "defect" sticker??quote:Op woensdag 20 mei 2009 23:32 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Gooi de warme douch even aan en laat ze ff schoon fase II in gaan.
Zogenaamd, want op de electrische kookplaat staat ook "defebtquote:Op woensdag 20 mei 2009 23:31 schreef Leandra het volgende:
Wel een puinhoop in de badkamer.....
Die lijkt al aardig verbouwd te zijn (kennelijk zonder resultaat) want defect
+1.quote:Op woensdag 20 mei 2009 23:32 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Gooi de warme douch even aan en laat ze ff schoon fase II in gaan.
dat hoort niet in deze 'fase'quote:Op woensdag 20 mei 2009 23:32 schreef JediMasterLucia het volgende:
kunnen ze niet gewoon weer op een gewone WC gaan plassen??
dit is nog ranziger dan een chemisch toilet
en op de 'tv' ook.quote:Op woensdag 20 mei 2009 23:33 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Zogenaamd, want op de electrische kookplaat staat ook "defebt
Idd, als je een bacterie op wil lopen aan je blaas moet je vooral op zo'n emmer laten zeiken samenquote:Op woensdag 20 mei 2009 23:32 schreef JediMasterLucia het volgende:
kunnen ze niet gewoon weer op een gewone WC gaan plassen??
dit is nog ranziger dan een chemisch toilet
Opdrinken, dat is deze fasequote:
Geef pim dan eerst even een geheime opdracht dat ie de gordijnen moet stelen.quote:Op woensdag 20 mei 2009 23:32 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Gooi de warme douch even aan en laat ze ff schoon fase II in gaan.
quote:Op woensdag 20 mei 2009 23:32 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Gooi de warme douch even aan en laat ze ff schoon fase II in gaan.
Stelletjes softiesquote:
Een latrine, zelfs dat mag hier in Nederland niet meer, bij een militaire oefening in het bos staan er dixiesquote:Op woensdag 20 mei 2009 23:32 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nou, dan moet dat gemaakt worden, dat is toch niet zo'n probleem? Ik vind die emmer echt waardeloos. De lucht die je er van hebt en het is toch ook niet nodig dat de laatste drie op een soort latrine moeten zitten? Ze hebben al genoeg ontberingen gehad naar mijn smaak, laat de laatste dagen alsjeblieft een beetje leuk voor ze zijn.
Daar heb ik zo m'n twijfels over; in principe is er geen reden om ze niet van het toilet gebruik te laten maken, ze mogen immers ook binnen ziitten.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |