Tip: nu niet meer kijken naar het origineel want je komt serieus niet meer bij.quote:Op woensdag 4 november 2009 10:16 schreef The_stranger het volgende:
Ah een remake... Vond het origineel zo vet vroeger...
Werd laatst nog herhaald op een of andere thema zender (UPC digitaal). En inderdaad, het was komisch, maar na een aflevering of twee wennen toch weer met plezier gekeken...quote:Op woensdag 4 november 2009 10:18 schreef Jarno het volgende:
[..]
Tip: nu niet meer kijken naar het origineel want je komt serieus niet meer bij..
Mja, ik vind al die jeugd-retro shit gewoon niet meer het aankijken waard. Dat moet je lekker laten voor wat het is. Ik vond Airwolf ook altijd zo'n enorm coole serie, maar heb het pas na 10 minuten uitgezet. Complete jeugdherinnering verpest gewoon. Dus (de originele) V ga ik zeker niet herkijken! Iig niet nu.quote:Op woensdag 4 november 2009 10:24 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Werd laatst nog herhaald op een of andere thema zender (UPC digitaal). En inderdaad, het was komisch, maar na een aflevering of twee wennen toch weer met plezier gekeken...
quote:Op dinsdag 3 november 2009 23:55 schreef dr.dunno het volgende:
[..]
het is dan ook geen Desperate Housewives waar iedere eenheidsworst met een IQ onder NAP nog wel wat mee kan, maar een herleefd stuk filmhistorie voor den ontwickelde mensch met smaeck.
Dat stuk leest alsof de auteur met het verkeerde been uit bed is gestapt. Kleine dingen opzoeken waar je het niet mee eens bent en daar dan een compleet negatief stuk aan ophangen.quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:08 schreef Breuls het volgende:
[..]
De New York Times is er best negatief over: http://www.nytimes.com/20(...).html?ref=television
Eerste wat ik dacht!quote:
SciFi Channel.quote:Op woensdag 4 november 2009 10:24 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Werd laatst nog herhaald op een of andere thema zender (UPC digitaal). En inderdaad, het was komisch, maar na een aflevering of twee wennen toch weer met plezier gekeken...
Moeilijk he een verhaal bedenken voor V. Toen het stuk huid van de alien afscheurde zodat ze zagen dat het een reptiel was heb ik hem afgezet. Misschien eens verder kijken als ik echt niets anders te doen heb.quote:Op woensdag 4 november 2009 10:12 schreef yavanna het volgende:
Net de pilot bekeken. Ik vond het veelbelovend, leuke karakters en goede acteurs, prima opgezette verhaallijn die ze hopelijk zo weten te behouden. Zie uit naar de volgende aflevering.
In de Benelux nog nietquote:Op woensdag 4 november 2009 12:10 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Dat heet tegenwoordig SyFy toch?
Ze hadden het wat dat betreft beter in een dubbele aflevering kunnen stoppen.quote:Op woensdag 4 november 2009 12:38 schreef Ereinion het volgende:
Leuke pilot wel. Maar poeh, wat een tempo ja.
Je wordt er gvd toch ook helemaal seniel van, dat geknip en gesplits in series.quote:Op woensdag 4 november 2009 12:45 schreef yavanna het volgende:
[..]
Ze hadden het wat dat betreft beter in een dubbele aflevering kunnen stoppen.![]()
Er komen nu overigens 4 afleveringen en in Maart de rest ( 9 aflev. ).
quote:Op woensdag 4 november 2009 12:55 schreef Jarno het volgende:
[..]
Je wordt er gvd toch ook helemaal seniel van, dat geknip en gesplits in series.
quote:ABC entertainment president Steve McPherson said, "We always intended to break the show up into 'pods' to make it more of an event."
Bullshit. Die serie van de jaren '80 is nog steeds goed. Het enige wat die remakes doen is het originele verhaal en boodschap vernielen en er wat slechte acteurs en cgi in plakken.quote:Op woensdag 4 november 2009 10:18 schreef Jarno het volgende:
[..]
Tip: nu niet meer kijken naar het origineel want je komt serieus niet meer bij..
Hey, easy, rustig.quote:Op woensdag 4 november 2009 15:12 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Bullshit. Die serie van de jaren '80 is nog steeds goed. Het enige wat die remakes doen is het originele verhaal en boodschap vernielen en er wat slechte acteurs en cgi in plakken.
Laat me raden, je vond GI Joe een goede film?
GI Joe was gewoon verkapte speelgoed reclame, de film was zelfs slechter dan dat. Bij V was de analogie tussen nazi duitsland, de tweede wereld oorlog, de collaberateurs en de holocaust wel erg duidelijk...quote:Op woensdag 4 november 2009 15:18 schreef Jarno het volgende:
En ik ben erg benieuwd wat de oorspronkelijke boodschap in V en GI Joe was btw. Of voorbeelden van die briljante acteurs destijds.
"He, die ken ik ergens van"quote:Op woensdag 4 november 2009 11:45 schreef gniffie het volgende:
Ze is van het eiland
Daarna noemden ze nog een keer dat alle vliegtuigen in de buurt van de schepen last kregen van elektrische mankementen oid.quote:Op woensdag 4 november 2009 18:31 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Oude serie niet gezien, maar dit begon veelbelovend. Daarna wordt echter alles er veel en veel te snel doorheen gejaagd, en die priester en dat joch zijn nu al irritant.
Waarom flikkerde die straaljager trouwens uit de lucht in het begin? Puur omdat ze CGI-actie nodig hadden of heb ik nog een reden gemist?
Dat kun je in een remake ook niet lang spannend houden, aangezien de oude serie zo bekend is dat iedereen dat al wel weet.quote:Op woensdag 4 november 2009 18:26 schreef Karina het volgende:
Ik kan me trouwens niet herinneren dat in de oude serie men er al zo snel achter kwam dat de Visitors, reptielen waren,
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |