Meer.quote:Humbug is an old term meaning 'hoax' or 'jest'. While the term was first described in 1751 as student slang, its etymology is unknown. Its present meaning as an exclamation is closer to 'nonsense' or 'gibberish', while as a noun, a humbug refers to a fraud or impostor, implying an element of unjustified publicity and spectacle. The term is also used for certain types of candy.
Zou het niet gewoon een grapje kunnen zijn?quote:Op maandag 8 juni 2009 21:51 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Ik wilde net al zeggen: Wachten op de eerste die roept HOAX!!!11.
Zou wel weer iets voor ze zijnquote:Op maandag 8 juni 2009 21:52 schreef Merkie het volgende:
[..]
Zou het niet gewoon een grapje kunnen zijn?
Daar zeg je wat... Ik denk dat ze daar nu juist van af willen, omdat ze het over een andere boeg gooien. Wat bedoel je precies met de foto's?quote:Op maandag 8 juni 2009 22:10 schreef tim. het volgende:
Als "Humbug" echt de nieuwe naam is, is dat wel lelijk. Dan nog een lelijke hoes (bijv. met foto in nieuwe stijl van de nieuwe bandleden - die allernieuwste is dan wel weer mooi, in de studio) met het nieuwe lettertype, en dan hebben we alleen nog de nummers die goed kunnen zijn.
Tot nu toe hebben ze nog nooit teleurgesteld, ik ga nog van uit dat ze nu weer zullen verrassen.
quote:Op maandag 8 juni 2009 22:22 schreef Haunter het volgende:
Vreemde titel, maar ik ga er vast aan wennen.
Hehe, GMTAquote:Op maandag 8 juni 2009 22:22 schreef Aisumasen het volgende:
Het is even wennen, maar inderdaad eigenlijk lang zo erg niet.
Ik las wat over een vergelijking tussen Kings of Leon en Arctic Monkeys. Ik zou het niet mooi vinden als ze nu als groep stoer op een foto (in KoL-stijl) zouden gaan met "Humbug" in die zwarte letters er op voor de albumhoes. Eigenlijk kan ik nog niet van dat soort foto's vinden, nog geen reden voor paniek dusquote:Op maandag 8 juni 2009 22:17 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Daar zeg je wat... Ik denk dat ze daar nu juist van af willen, omdat ze het over een andere boeg gooien. Wat bedoel je precies met de foto's?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |