quote:Op maandag 27 juli 2009 12:01 schreef ErikSchierboom het volgende:
[..]
De uitbreiding naar 20 neighbors gaat in de volgende release zitten!
De site heeft het de laatste weken erg moeilijk met alle nieuwe aanmeldingen, maar er is beterschap beloofd.quote:
Nu staat het wel goed. Zo te zien wordt dat geupdate een dag nadat er nieuwe films zijn toegevoegd.quote:Op maandag 3 augustus 2009 18:52 schreef Gatalin het volgende:
Volgens mij worden de awards niet meer bijgewerkt. Ik zou nu een zilveren award moeten hebben voor de '90's en '00's, maar ze staan nog steeds op goud.
Nu wel ja, maar van de '00's had voor mij de update ervoor al moeten veranderen. Maar het werkt weerquote:Op dinsdag 4 augustus 2009 10:00 schreef Mike het volgende:
[..]
Nu staat het wel goed. Zo te zien wordt dat geupdate een dag nadat er nieuwe films zijn toegevoegd.
1 monthquote:Op dinsdag 4 augustus 2009 10:15 schreef CrustyClown het volgende:
Heb nog een bug gevonden. Bij mij staan awards en favo's die langer als een 'week' (denk) uitgereikt/geselecteerd zijn, staan deze op 1m
Nou dan mag je van mij wel verschil in maken zeg. Ik zie 1m altijd als 1 minuut en niet als 1 maandquote:
Er wordt 1 min en 1m gebruikt, maar het duurde bij mij ook eventjes voordat ik dat doorhadquote:Op dinsdag 4 augustus 2009 16:55 schreef CrustyClown het volgende:
[..]
Nou dan mag je van mij wel verschil in maken zeg. Ik zie 1m altijd als 1 minuut en niet als 1 maand
Helaas niet, we verwachten dat de nieuwe servers ergens volgende week online gaan. De nieuwe release zal dan waarschijnlijk over twee weken online gaanquote:Op maandag 10 augustus 2009 11:01 schreef Mike het volgende:
Is het al bekend wanneer de volgende release komt?
Van die bug heb ik ook last, zoizo in het lijstje met alle mogelijke lijsten (rare uitleg, hoop dat je hem snapt) is de titel gewoon veels te langs.quote:
Gisteren ook gedaan. Bleek nog best nuttig te zijn ;0quote:Op zaterdag 15 augustus 2009 12:05 schreef One_conundrum het volgende:
Laatst de hele alfabetische filmindex nagegaan. Leuk werk
Dit heb ik ook, en ook zou ik volgens mij een Silver Award moeten hebben voor de Alltime Box Office lijst, maar die heb ik ook nog niet (ik heb de lijst gistermiddag doorgenomen en geupdate).quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 09:55 schreef CrustyClown het volgende:
Vannacht zijn er geen awards of updates in positie van rang doorgevoerd? Ik heb 419 films gezien en sta op plaats 860, terwijl als je dan in de rankings kijkt zit daar iedereen met 250 films ofzo ...
Of gewoon een optie 'leeg je complete inbox in één keer'quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:19 schreef CrustyClown het volgende:
Zou het trouwens ook niet makkelijker zijn als je verschillende berichten in je inbox kon selecteren en gelijk kunt verwijderen? Lijkt mij qua serverload ook wat meer besparing op te leveren
Klopt, de lijst komt alleen nog niet tevoorschijn bij het overzicht van een film. Zie bv: http://www.icheckmovies.com/movie/the+kid/quote:Op donderdag 27 augustus 2009 21:47 schreef SaintOfKillers het volgende:
De Rosenbaum Essential films staan er blijkbaar terug bij.
Ga ik naar kijken.quote:Op zaterdag 15 augustus 2009 09:58 schreef Mike het volgende:
Dat was sneller dan verwacht.
Het gaat alleen nog niet helemaal goed met de neighbors en de recommendations. Ik heb nu 24 neighbors, waarvan een aantal 'very low' zijn. Daarnaast zijn de recommendations niet veranderd tov 10 neighbors, dus daarbij lijkt het of de nieuwe neighbors niet worden meegenomen.
quote:
Het layout issue is genoteerd en daar gaat aan gewerkt worden. Het probleem van de incorrecte positie en ontbrekende awards zou opgelost moeten zijn, klopt dit?quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 11:42 schreef Trayek het volgende:
[..]
Dit heb ik ook, en ook zou ik volgens mij een Silver Award moeten hebben voor de Alltime Box Office lijst, maar die heb ik ook nog niet (ik heb de lijst gistermiddag doorgenomen en geupdate).
Dan nog een klein issuetje qua layout: Bij de All-Time Box Office lijst sta ik blijkbaar op #484, en de tekst #484 gaat over het woord "office" heen, waardoor het niet echt leesbaar wordt.
Ook klopt de positie niet, ik heb 288/373 gechecked van All-Time Box Office, en er wordt aangegeven dat ik op #484 sta. Als ik naar de lijst ga staat hier ene Alexheuvel, met 101 checks. (Ik heb de andere lijsten er niet op nageslagen, dus ik weet niet of dit de enige lijst is die dit probleem heeft)
Dit staat op de to-do lijstquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:19 schreef CrustyClown het volgende:
Zou het trouwens ook niet makkelijker zijn als je verschillende berichten in je inbox kon selecteren en gelijk kunt verwijderen? Lijkt mij qua serverload ook wat meer besparing op te leveren
Die is er nog niet maar die staat wel gepland!quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 10:58 schreef Kptelmo het volgende:
Is er eigenlijk een makkelijke manier om de lijsten uit te printen? Het lijkt me handig om een hardcopy te hebben van de unchecked movies van bepaalde lijsten voor bv. in de winkel of videotheek.
Het zou nu weer goed moeten werken. Let wel op, om The Big Red One te vinden moet je beginnen het het intypen van een B, de auto-completer negeert voorvoegsel als "the ", "a ", "le ", "la ", etc.quote:Op maandag 24 augustus 2009 10:53 schreef Mike het volgende:
Er gaat af en toe wat mis met zoeken. Zo kan ik nu al dagen niet zoeken op de titel 'Say Anything', terwijl dat eerder wel lukte.
-edit: kon ook The Big Red One niet vinden-
Bedankt voor het opmerken, ik heb de verkeerde films vervangen door de correcte films.quote:Op donderdag 27 augustus 2009 21:47 schreef SaintOfKillers het volgende:
De Rosenbaum Essential films staan er blijkbaar terug bij.
Aangezien ik steeds update via IMDb, heb ik er 2 gevonden waarbij het linkje niet klopt. The Hole moet deze zijn en The Circle is deze.
Dit is verholpen en zou voortaan niet meer mogen voorkomenquote:Op donderdag 27 augustus 2009 21:51 schreef Mike het volgende:
[..]
Klopt, de lijst komt alleen nog niet tevoorschijn bij het overzicht van een film. Zie bv: http://www.icheckmovies.com/movie/the+kid/
Je bent duidelijk hoor, alleen ik begrijp niet echt waarom alleen IE8 er last van heeft. Gaan we uitzoeken!quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 09:00 schreef Superher0 het volgende:
ik heb een bug in IE8, ingelogd op de You page (dashboard).
Dan hebje onderaan Progress by Category. IMDB is standaard zichtbaar. Als ik dan op Miscelleanous klik dan krijg ik alleen maar "wit" regels. Klik ik op AFI dan wordt alles getoond en ik klik ik dan op Miscelleanous dan zie ik wel alle lijsten.
Dus, IMDB dan naar Misc geeft geen lijst van alle checklists, IMDB, AFI en dan MISC dan wel.
Hopelijk ben ik duidelijk, voor de rest top!
De site krijgt 'Big red one' nog niet gevonden. Ook 'Say Anything' lukt nog steeds niet.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 10:57 schreef ErikSchierboom het volgende:
Het zou nu weer goed moeten werken. Let wel op, om The Big Red One te vinden moet je beginnen het het intypen van een B, de auto-completer negeert voorvoegsel als "the ", "a ", "le ", "la ", etc.
Nu lijkt het of-ie The Big Red One vindt, maar dan zie ik:quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 11:50 schreef Mike het volgende:
[..]
De site krijgt 'Big red one' nog niet gevonden. Ook 'Say Anything' lukt nog steeds niet.
quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 17:44 schreef Gatalin het volgende:
Vreemd, want ik kan ze wel gewoon vinden...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |