Dank je. Het is inderdaad wel het promoten van mijn eigen project, maar ik denk echt dat andere mensen het een leuk en vooral ook nuttig project kunnen vinden. Daar komt bij dat het géén commercieel project is, het is maar een hobby project en ik verdien er dus ook niets aanquote:Op woensdag 20 mei 2009 09:45 schreef BaggerUser het volgende:
spam, maar vooruit deze vind ik goed onderbouwd
Bedankt voor je commentaar, ik heb het zojuist doorgespeeld aan onze designer. Je bent overigens niet de eerste die dat opmerkt, hij heeft daarom al beloofd dat hij er snel naar gaat kijkenquote:Op woensdag 20 mei 2009 09:55 schreef BaggerUser het volgende:
oke igeschreven en gedaan, persoonlijk vind ik het stripje niet mooi uitgewerkt.. rest van de site is prima alleen het stripje past er niet echt bij en is niet mooi getekend... verder top:![]()
Het cijfer tonen we niet omdat we dat bij IMDB vinden horen, onze site is vooral gericht op afvinken en het aanbevelingen krijgen. Andere toplijsten dan die van IMDB gaan zeker komen, denk hierbij aan Roger Ebert's The Great Movies, de They Shoot Pictures, Don't They? top 1000 en de AFI en BFI top 100 lijsten. Als je zelf nog goede suggesties voor andere lijsten hebt hoor ik het graag.quote:Op woensdag 20 mei 2009 10:25 schreef OneMe het volgende:Het enige wat ik nog mis is dat er bijstaat welk cijfer ik de film heb gegeven (bij de lijsten). En misschien andere toplijsten van andere sites dan imdb.
Duitse / Nederlandse top lijsten?quote:Op woensdag 20 mei 2009 10:35 schreef ErikSchierboom het volgende:
[..]
Het cijfer tonen we niet omdat we dat bij IMDB vinden horen, onze site is vooral gericht op afvinken en het aanbevelingen krijgen. Andere toplijsten dan die van IMDB gaan zeker komen, denk hierbij aan Roger Ebert's The Great Movies, de They Shoot Pictures, Don't They? top 1000 en de AFI en BFI top 100 lijsten. Als je zelf nog goede suggesties voor andere lijsten hebt hoor ik het graag.
Ja ik snap je wel maar ik vind het altijd een gemis dat je bij imdb in de lijsten van acteurs maar ook in de toplijsten nooit de cijfers ziet die jij gegeven hebt. Verder zou het ook handig kunnen zijn voor mensen die nog niet cijfers bij imdb hebben toegevoegd en dat hier willen doen.quote:Op woensdag 20 mei 2009 10:35 schreef ErikSchierboom het volgende:
[..]
Het cijfer tonen we niet omdat we dat bij IMDB vinden horen, onze site is vooral gericht op afvinken en het aanbevelingen krijgen. Andere toplijsten dan die van IMDB gaan zeker komen, denk hierbij aan Roger Ebert's The Great Movies, de They Shoot Pictures, Don't They? top 1000 en de AFI en BFI top 100 lijsten. Als je zelf nog goede suggesties voor andere lijsten hebt hoor ik het graag.
Voor de duidelijkheid, awards worden maar één keer dag uitgereikt. Het zou dus kunnen dat je morgen wél awards hebtquote:
Nou, de IMDB top genre lijsten bevatten 50 films dus vandaar.quote:Op woensdag 20 mei 2009 10:50 schreef Mdrop het volgende:
Strak design en systeem, gaat hier gebruikt worden!
Maar kun je nu max 50 films per genre?
Oeps, dat is een bug. Ga ik vanmiddag voor je fixen! Het importeren kan via http://www.icheckmovies.com/profile/import/, we gaan meteen maken dat je dit ergens anders kan terugvinden. Bedankt voor het opmerken!quote:Op woensdag 20 mei 2009 11:44 schreef Superher0 het volgende:
ik probeer mijn lijsten toe te voegen maar dit gaat niet. Helaas niet op al mijn films die in mijn lijstje staan gestemd. Moet het aan een bepaald formaat voldoen? en waar kan ik in hemelsnaam mijn lijst importeren. Ik probeer het nu te vinden maar lukken wilt het mij niet.
Ok, als ik http://www.imdb.com/mymovies/list?l=41054013 nu importeer krijg ik geen foutmelding. Echter ik krijg nu de mededeling dat ik 0 checks heb. En dat geloof ik niet!quote:Op woensdag 20 mei 2009 11:59 schreef ErikSchierboom het volgende:
[..]
Oeps, dat is een bug. Ga ik vanmiddag voor je fixen! Het importeren kan via http://www.icheckmovies.com/profile/import/, we gaan meteen maken dat je dit ergens anders kan terugvinden. Bedankt voor het opmerken!
Klopt. Ik had beloofd dit deze middag op te lossen, maar er is helaas iets vreemds aan de gang bij het parsen van die URLs. Het spijt me, ik ga proberen het toch vandaag nog op te lossen!quote:
Gaan we maken!quote:Op woensdag 20 mei 2009 12:39 schreef BroesWillems het volgende:
edit: Laat maar, het zijn requests die je krijgt... maar een lijst met verstuurde reqeusts zou ook wel handig zijn...
Klopt, ik vind listsofbests ook veel te chaotisch. Ik ga wel wat top lijsten toevoegen, maar het zullen er niet heel veel gaan worden. Met behulp van jullie input kunnen we bepalen welke lijsten.quote:Op woensdag 20 mei 2009 16:43 schreef Gorro het volgende:
Qua opzet lijkt het wel wat op http://www.listsofbests.com. De layout van deze site is echter veel toffer en het aantal lijsten ook overzichtelijker. Ik hoop dat het niet te gek wordt en niet elke willekeurige lijst erop geplaatst wordt, hoewel uitbreiding wel leuk is. De vele en chaotische lijsten op Lists of Bests storen me wel. Net als dat daar in elke lijst daar een andere versie van een bepaalde film kan komen te staan, waardoor je sommige films wel 5 keer aan moet vinken.
Films uit eigen land?quote:Op woensdag 20 mei 2009 16:48 schreef ErikSchierboom het volgende:
Klopt, ik vind listsofbests ook veel te chaotisch. Ik ga wel wat top lijsten toevoegen, maar het zullen er niet heel veel gaan worden. Met behulp van jullie input kunnen we bepalen welke lijsten.
quote:Op woensdag 20 mei 2009 19:56 schreef Jeeh het volgende:
Mooie site! Vind het hele design erg leuk en bijzonder prettig voor de ogen
Het kan zijn dat je op de site van IMDb bij je vote history niet het vakje 'public' hebt aangevinkt. Ik had dat ook niet en kreeg in eerste instantie bij het importeren dezelfde melding.quote:Op woensdag 20 mei 2009 19:56 schreef Jeeh het volgende:
Mooie site! Vind het hele design erg leuk en bijzonder prettig voor de ogen
Meteen aangemeld. Toen ik mijn IMDb lijst importeerde gaf hij aan (0) geupdate te hebben, dus hoe dat nou precies werkt moet ik nog even uitzoeken.
Gefeliciteerdquote:Op woensdag 20 mei 2009 21:00 schreef Falco het volgende:
[ afbeelding ]
Uiteraard ben ik superblij met mijn ultrahippe Neo-trofee.
Heb je al eens met je muis over de getallen (bv. 40 / 50) heen ge-hovered? Dan zie je meteen hoeveel procent je van die lijst gezien hebt, handig om te kijken of je al dicht bij een award bent.quote:Op woensdag 20 mei 2009 17:50 schreef Nepthys het volgende:
Leuke site. Fijn dat je niet alles handmatig in hoeft te voeren. Vooral dat 'Progress by category' overzicht vind ik echt geweldig gedaan, lekker overzichtelijk.
Volgens mij moet het Dr. Strangelove voorstellen als je zo naar de bijbehorende lijst kijkt. Ik vind hem niet echt lijken eigenlijk, hij doet me eerder aan Mr. Orange uit Reservoir Dogs denken, al hoort die bij een andere categorie.quote:Op donderdag 21 mei 2009 01:09 schreef California het volgende:
Ik ben fan van het stripje en de icoontjes bij de verschillende lijsten. Ik herken alleen die van comedy niet.
Het moet inderdaad Dr. Strangelove voorstellen. Ik zal aan onze designer doorgeven dat hij niet helemaal duidelijk isquote:Op donderdag 21 mei 2009 02:18 schreef Nepthys het volgende:
[..]
Volgens mij moet het Dr. Strangelove voorstellen als je zo naar de bijbehorende lijst kijkt. Ik vind hem niet echt lijken eigenlijk, hij doet me eerder aan Mr. Orange uit Reservoir Dogs denken, al hoort die bij een andere categorie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |