Oeh, goodies! M'n grootste miskoop ooit, een wasmachine van Miele.quote:
Je moet ze ook nieuw kopenquote:Op woensdag 20 mei 2009 00:31 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Oeh, goodies! M'n grootste miskoop ooit, een wasmachine van Miele.
MieleKanker in de geslachtsdelen voor hun!
Je moet ze niét kopen, bedoel je.quote:
Nee ik werk daar niet, heb hem gister daar aangeschaft.quote:Op woensdag 20 mei 2009 00:33 schreef swollywood het volgende:
Ik ken dat. "Deze wasmachine is van ons huismerk, maar heeft wel een Bosch motor en een Miele klok, dus hij is heel goed!"
Ook al stop je een Porsche motor in een Lada, het blijft een Lada.
De enige reden waarom verkopers eigen merk promoten is omdat ze op deze producten een hogere bonus vangen. Overigens verdenk ik de TS er van werkzaam te zijn bij de MediaMarkt aangezien hij zich speciaal voor dit topic geregistreerd heeft lijkt het wel.
Lang niet zo bizar als iemand die zich midden in de nacht aanmeldt om dit alles met ons te delen.quote:Op woensdag 20 mei 2009 00:35 schreef Kwamkwammers het volgende:
[..]
Nee ik werk daar niet, heb hem gister daar aangeschaft.
Is het niet bizar dat je een LCD van 107 cm voor 444 euro kan kopen?
zeg nu zelf?
er worden hier wel gekkere dingen gedeeldquote:Op woensdag 20 mei 2009 00:36 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Lang niet zo bizar als iemand die zich midden in de nacht aanmeldt om dit alles met ons te delen.
Als dit sluikreclame zou zijn zou het nog geen sluikreclame zijn.quote:Op woensdag 20 mei 2009 00:38 schreef jemoeder125 het volgende:
"wij van wc-eend adviseren wc-eend"
En nu optyfen met je sluikreclame
Omdat mij dat logisch lijkt de mediamarkt vertlede mij dat ze er maar 40 van binnen krijgen. binnen 2 weken zijn ze dus weg.quote:Op woensdag 20 mei 2009 00:47 schreef swollywood het volgende:
Overigens is er al een topic over die Lada onder de LCD's: Full HD Level Tv bij Mediamarkt
Maar dat had je al ontdekt, aangezien je hem daar ook al aan loopt te prijzen en zelfs weet te vertellen dat ze over 2 weken uitverkocht zijn. Hoezo geen verkoper?
quote:Op woensdag 20 mei 2009 00:47 schreef swollywood het volgende:
Overigens is er al een topic over die Lada onder de LCD's: Full HD Level Tv bij Mediamarkt
Maar dat had je al ontdekt, aangezien je hem daar ook al aan loopt te prijzen en zelfs weet te vertellen dat ze over 2 weken uitverkocht zijn. Hoezo geen verkoper?
Hij klinkt echt als een mediamarkt verkoper.quote:Op woensdag 20 mei 2009 01:00 schreef Kwamkwammers het volgende:
[..]
Vage nietzeggende reactie![]()
Maar LCD is scherper en de kleuren van een plasma zijn intenser. Ook is een plasma vaak wat rustiger voor de ogen. Dat kun je ongeveer als richtlijn nemen.
en dat vertellen ze aan een gewone klant?quote:Op woensdag 20 mei 2009 01:02 schreef Kwamkwammers het volgende:
[..]
Omdat mij dat logisch lijkt de mediamarkt vertlede mij dat ze er maar 40 van binnen krijgen. binnen 2 weken zijn ze dus weg.
Ja, want ik zie er intelligent uitquote:Op woensdag 20 mei 2009 01:33 schreef bas-beest het volgende:
[..]
en dat vertellen ze aan een gewone klant?
Het is geen relativeren gezien je hoogswaarschijnlijk de uitmuntende kwaliteit van deze tv nog niet hebt mogen aanschouwen.quote:Op woensdag 20 mei 2009 01:39 schreef HostiMeister het volgende:
Effe relativeren, een pauper koopt een full hd tv voor 444 euro. Gaat meteen spammen hoe geweldig de beeldkwaliteit is. Dan vraag ik mij af of de voorgenoemde pauper ooit een andere full hd tv heeft gezien, van voorgenoemde beelddiagonaal van een A-merk en of deze voorgenoemde geweldige beeldkwaliteit overeenkwam danwel ontsteeg. Met andere woorden, voelt de eerder genoemde pauper in dit verhaal de drang om zijn miskoop enigszins te verantwoorden of is deze pauper iemand die wat te winnen heeft bij het aanprijzen van rotzooi? Levensvragen, heren, levensvragen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |