Ze zei het echtquote:Op zaterdag 30 mei 2009 20:38 schreef Kaasstengel het volgende:
aaah dit kan toch niet echt zijn..![]()
Lenin en Stalin zijn ikeakasten...
Stalin is toch zo'n stalen boekenkastquote:
quote:Op zondag 31 mei 2009 12:09 schreef Hondenbrokken het volgende:
Kijken mensen dit programma nou nog steeds.
Het programma is nep en die vrouwen zijn actrices die in ruil voor geld hun sekse belachelijk maken.
quote:Op zondag 31 mei 2009 19:42 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
hahahaha, sorry, is niets nep aan!
vnvnd laatste keer,
klopt, en ja ik ben de echte huub, ik heb de casting gedaan en om en om met Danny Rook de vragen gesteld aan de dames. Jammer dat het de laatste is. Maar als je goed kijkt zit ik in het publiek vnvnd. Bij de DJ's. (ze kwamen met te weinig opdravenquote:Op zondag 31 mei 2009 19:51 schreef Rapaille het volgende:
[..]
grappig, zag dat jij in de redactie zat oid. (als jij de echte Huub bent)
Waren er dames te dom om mee te doen ?quote:Op zondag 31 mei 2009 20:02 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
klopt, en ja ik ben de echte huub, ik heb de casting gedaan en om en om met Danny Rook de vragen gesteld aan de dames. Jammer dat het de laatste is. Maar als je goed kijkt zit ik in het publiek vnvnd. Bij de DJ's. (ze kwamen met te weinig opdraven)
Waar vond je die vrouwen? En hoe testte je hun IQ? (Ik neem aan dat je geen willekeurige vrouwen hebt genomen). En geef eerlijk toe: Dit programma heeft het geheime doel om vrouwen belachelijk te maken. Het programma heeft een seksistisch tintje.quote:Op zondag 31 mei 2009 20:02 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
klopt, en ja ik ben de echte huub, ik heb de casting gedaan en om en om met Danny Rook de vragen gesteld aan de dames. Jammer dat het de laatste is. Maar als je goed kijkt zit ik in het publiek vnvnd. Bij de DJ's. (ze kwamen met te weinig opdraven)
Dat zei Huub hierboven.quote:Op zondag 31 mei 2009 21:39 schreef Stephan1237 het volgende:
Is dit de laatste aflevering (hondenbrokken)![]()
Watersnoodramp is dat ze geen water hadden
Edit : 6 afleveringen zijn een beetje weinig
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |