quote:Op zondag 17 mei 2009 21:03 schreef qonmann het volgende:
Samson ? of zoiets
was het niet dijselbloem?quote:Op zondag 17 mei 2009 21:20 schreef qonmann het volgende:
Disselbloem ?
quote:
Jeejquote:Op zondag 17 mei 2009 21:24 schreef ScottTracy het volgende:
Yuri +1
Het paste niet op de wand waar het voor bedoeld was?quote:Op zondag 17 mei 2009 21:26 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Jeej![]()
Waarom is er ooit een stuk van de nachtwacht afgehaald
quote:Op zondag 17 mei 2009 21:27 schreef De_Hertog het volgende:
Het paste niet op de plek waar het moest hangen, tussen twee deurportalen of zo iets.
Dijsselbloemquote:
Dat was een typo. Maar die ene letter maakt heel wat uit voor de uitspraak, en dat vind ik essentieel als je alleen de achternaam geeft.quote:Op zondag 17 mei 2009 21:34 schreef De_Hertog het volgende:
Mja, vind eigenlijk ook dat qonmann dat punt verdiende. Sowieso, waarom +2?
Vond het zo vreemd dat Yuri het zelf wel goed had gequote al, maar okquote:Op zondag 17 mei 2009 21:36 schreef ScottTracy het volgende:
[..]
Dat was een typo. Maar die ene letter maakt heel wat uit voor de uitspraak, en dat vind ik essentieel als je alleen de achternaam geeft.
i en ij is een groot verschil ? , maar dat iemand dat gaat verbeteren dat verbaast me.quote:Op zondag 17 mei 2009 21:36 schreef ScottTracy het volgende:
[..]
Dat was een typo. Maar die ene letter maakt heel wat uit voor de uitspraak, en dat vind ik essentieel als je alleen de achternaam geeft.
Ik kan niet voor Yuri spreken, maar hij citeert je en doet dus niet alsof het zijn eigen ingeving was, hij laat duidelijk zien dat zijn ingeving door jou komt. Ik vraag me zelfs af of het om dat punt te doen is. Wat mij betreft is het dan ook aan de vragensteller om dat te beoordelen, en ik had in dit geval het punt iig aan jou gegeven. Maargoed, de vragensteller beslist uiteindelijk.quote:Op zondag 17 mei 2009 21:39 schreef qonmann het volgende:
[..]
i en ij is een groot verschil ? , maar dat iemand dat gaat verbeteren dat verbaast me.
En als je het wil verbeteren wil spel het dan goed en zet de voornaam er ook bij, dan laat je zien dat je het echt weet, dit is zo flauw. Ik heb zoiets nog nooit gedaan, voor zover ik weet.
Gokje op De Geboorte van Aphrodite oidquote:
Hier kan ik me wel in vinden ..vond het al heel wat dat ik die commissie nog kende.quote:Op zondag 17 mei 2009 21:44 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Ik kan niet voor Yuri spreken, maar hij citeert je en doet dus niet alsof het zijn eigen ingeving was, hij laat duidelijk zien dat zijn ingeving door jou komt. Ik vraag me zelfs af of het om dat punt te doen is. Wat mij betreft is het dan ook aan de vragensteller om dat te beoordelen, en ik had in dit geval het punt iig aan jou gegeven. Maargoed, de vragensteller beslist uiteindelijk.
Dat denk ik ook, Yuri is geen puntenpikkerquote:Op zondag 17 mei 2009 21:44 schreef De_Hertog het volgende:
Ik kan niet voor Yuri spreken, maar hij citeert je en doet dus niet alsof het zijn eigen ingeving was, hij laat duidelijk zien dat zijn ingeving door jou komt. Ik vraag me zelfs af of het om dat punt te doen is.
De geboorte van Venus, maar aangezien dat dezelfde godin is:quote:
eensch ..hoewel ..hij accepteerde het punt wel..quote:Op zondag 17 mei 2009 21:48 schreef Mark het volgende:
[..]
Dat denk ik ook, Yuri is geen puntenpikker
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |