quote:
Op zaterdag 16 mei 2009 00:30 schreef Lavenderr het volgende:Kan de redactie nu niet zeggen: allemaal eruit ?
En de conversatie voortzetten aan tafel onder het genot van
een hapje en een drankje?
kan, maar dat gaan ze niet doen vrees ik.
misschien bij de casting voor TB2 eerst een pre-party geven waarbij iedereen lamgevuld wordt met alcohol zodat dit soort onzin wordt voorkomen en eventuele feestjes niet onnodig te hoeven worden afgekapt.
Niet te hopen dat ze in fase3 de peuken eruit doen en marielin dan agressief wordt bv. Dan gaat er dus blijkbaar ook een pakje peuken naar binnen, 'want anders gaat ze gekke dingen doen'.
Verklaart overigens achteraf misschien ook waarom er peuken e.d. voor Peter binnen kwamen. Om te voorkomen dat hij gekke dingen zou gaan doen.
maar goed. ik zuip m'n koffie nog op en dan ga ik, wederom met het gevoel dat ik na bijna 4 uur Kill Bill 1 & 2 de ontknoping moet missen, afnokken.