Ik had liever een nummer van Kings of Leon gehoordquote:Op vrijdag 15 mei 2009 22:55 schreef D. het volgende:
[..]
Ik stoor me meer aan mensen die meezingen terwijl ze de tekst niet kennen
Help dan eens meequote:Op vrijdag 15 mei 2009 22:56 schreef Jimbo het volgende:
ligt het aan mij of is COS echt dood ? 4e topic in 6 uur oid
4 Personen en een orgie... get real. What's left (in het meest gunstige geval) zijn 2 1 op 1 tjesquote:
Ik liever iets leuksquote:Op vrijdag 15 mei 2009 22:57 schreef evaxsis het volgende:
[..]
Ik had liever een nummer van Kings of Leon gehoord
Het is pure angst van mensen die teveel films hebben gezien en blind geloven wat er in griezelverhalen te lezen valt.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 22:55 schreef logicc123 het volgende:
wist niet dat het glaasje draaien zoveel los zou maken bij mensen.
Blijkbaar zijn er veel ervaringen?, jammer dat er echt totaal geen bewijs is of iemand zo slim is geweest om alles vast te liggen.
als je zat bent merk je dat toch niet meer joh,quote:Op vrijdag 15 mei 2009 22:55 schreef D. het volgende:
[..]
Ik stoor me meer aan mensen die meezingen terwijl ze de tekst niet kennen
Een orgie on stream met mensen die je al bijna 20 dagen hebt zitten bekijken is wel interessanter dan een porno ja.quote:
Nee, die 'waar...' TT's zijn nog ergerquote:Op vrijdag 15 mei 2009 22:55 schreef evaxsis het volgende:
[..]
huh wat had je dan liever gehad, waar we verder los gaan!
Ik heb nog alle vertrouwen in een eline+marielin schraalschaarsessiequote:Op vrijdag 15 mei 2009 22:58 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
4 Personen en een orgie... get real. What's left (in het meest gunstige geval) zijn 2 1 op 1 tjes
Maar zelfs 1 op 1 tje zit er niet in
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |