Zelfde hier.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 21:32 schreef Etcetera het volgende:
Dat is de enige M&M's soort die ik níet lust
Arial geloof ikquote:Op vrijdag 15 mei 2009 21:38 schreef wyccie het volgende:
[..]
Zelfde hier.
Jij hebt toch ook FF? Wat is de default lettertype en -grootte? Ik heb ermee zitten rommelen.
Wat ik weet wel. Tenzij de nadere orders van PS of MaJo via een waarschuwingsbevel of SitRap nog veranderen.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 20:39 schreef iamredleader het volgende:
Ik begrijp dus dat we meeten om 18:00 bij het trefpunt op Amsterdam Centraal station?
Dat zijn jullie toch ook!?quote:Op vrijdag 15 mei 2009 21:52 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Ah mooi, klinkt alsof Majo en ik in charge zijn
Als de 11 kroegentocht 25 km is, dan zeker!quote:Op vrijdag 15 mei 2009 22:03 schreef Etcetera het volgende:
Wedden dat als C4 in charge is, het 25 km marseren wordt onder het mom van binding?
quote:Op vrijdag 15 mei 2009 22:07 schreef Puntenslijpsel het volgende:
ik vind het stom dat je niet komt etc, maar onze wraak is natuurlijk zoet
Morgenavond ga je je hier vervelen
quote:Op vrijdag 15 mei 2009 22:07 schreef Puntenslijpsel het volgende:
ik vind het stom dat je niet komt etc, maar onze wraak is natuurlijk zoet
Zal wel los lopen, heb een feestjequote:Morgenavond ga je je hier vervelen
Volgens mij hebben we hetzelfde reclameblok bekeken.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 22:15 schreef Etcetera het volgende:
Ik moet trouwens zeggen dat ik het met Tim eens ben: Dr. Utker klinkt nietHet is Dr. Oetker verdamd nochmall!
Impossiblequote:Op vrijdag 15 mei 2009 22:18 schreef Soempie het volgende:
[..]
Volgens mij hebben we hetzelfde reclameblok bekeken.
quote:De spoorwegpolitie verandert enkele data van acties nadat de website GeenStijl een gevonden schema op internet heeft gepubliceerd. Dat heeft een woordvoerder van het Korps landelijke politiediensten (KLPD) vrijdag laten weten. Het KLPD-document, met daarin data en tijden van bijvoorbeeld nachtelijke controles, werd in een trein gevonden.
Het korps onderzoekt hoe het document in handen van derden is gekomen. Volgens de tekst op de website deed de vinder het klaptafeltje in de trein open en viel het schema daar uit. In het document staat onder het kopje Evenementenoverzicht Zuid West een rijtje geplande acties opgesomd in juni en juli. Onder andere staat een kernafvaltransport vermeld. ,,Dit had niet mogen gebeuren. We zoeken uit hoe dit kan,'' aldus een zegsman van het KLPD. Volgens hem bevat het document geen ,,vitale informatie''.
quote:
Irony it is.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 22:34 schreef Etcetera het volgende:
Valt het onder ironie dat de SPOORWEGpolitiegeheimen te vinden zijn in een TREIN? Of ligt dat aan mij
Nee, het is Utker.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 22:15 schreef Etcetera het volgende:
Ik moet trouwens zeggen dat ik het met Tim eens ben: Dr. Utker klinkt nietHet is Dr. Oetker verdamd nochmall!
Zal mij een zorg zijnquote:Op vrijdag 15 mei 2009 22:41 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Nee, het is Utker.
Ezelsbruggetje:
OE > Ö > U
Wat is Ü dan?quote:Op vrijdag 15 mei 2009 22:41 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Nee, het is Utker.
Ezelsbruggetje:
OE > Ö > U
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |