quote:Op vrijdag 15 mei 2009 01:58 schreef Hawaii_Tim het volgende:
China has a population of a billion people. One billion. That means even if you’re a one in a million kind of guy, there are still a thousand others exactly like you
quote:Op vrijdag 15 mei 2009 09:25 schreef Soempie het volgende:
[..]
![]()
Goedemorgen.![]()
Fietsen en ondertussen Lost kijken en dan naar de IKEA en het gemeentehuis.
Sven had onverwacht vrij genomen en nu is hij vast blij dat hij mee mag naar IKEA.
quote:
Meestal rond de 8 van de 12. Als ze dus dit soort dingen gaan vragen dan maken we wel een kansjequote:Op vrijdag 15 mei 2009 09:36 schreef Soempie het volgende:
[..]
![]()
Hoe is het gister nog gegaan met de vragen?
Ik denk dat het wel goed komt.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 09:42 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Meestal rond de 8 van de 12. Als ze dus dit soort dingen gaan vragen dan maken we wel een kansje
Ik heb er eentje geprobeerd (was laat thuis), de vragen waren het probleem niet. Het anagram had ik geen zin meer inquote:Op vrijdag 15 mei 2009 09:42 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Meestal rond de 8 van de 12. Als ze dus dit soort dingen gaan vragen dan maken we wel een kansje
Daar kwam ik geen enkele keer uitquote:Op vrijdag 15 mei 2009 10:29 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ik heb er eentje geprobeerd (was laat thuis), de vragen waren het probleem niet. Het anagram had ik geen zin meer in
quote:Op vrijdag 15 mei 2009 11:08 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Afspraak gemaakt voor opnamen 1 tegen 100. Ik ben in elk geval niet voor half juni in dat programma
Ik kijk eerst wel even hoe deze bevalt (en 2 voor 12 als we er door komen)quote:Op vrijdag 15 mei 2009 11:09 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Misschien moet ik me voor meer spelletjes aan gaan melden.
Dat is net een lastige dag maar als het niet anders kan dan kan het wel.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 11:23 schreef MaJo het volgende:
Nem, kan jij woensdag vergaderen?
Een beetje laat voor de aanmelding hequote:Op vrijdag 15 mei 2009 11:20 schreef MaJo het volgende:
Kan ik niet mee trouwens? Ben supergoed in anagrammen
Precies, je had je ruim een jaar geleden moeten opgevenquote:Op vrijdag 15 mei 2009 11:28 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Een beetje laat voor de aanmelding he
quote:Op vrijdag 15 mei 2009 11:37 schreef Etcetera het volgende:
MaJo gewoon meenemen, tussen jullie in laten zitten, hele tijd niks zeggen, tot het anagram
Wij zijn breed, dus ze kan achter ons lopenquote:Op vrijdag 15 mei 2009 11:49 schreef Etcetera het volgende:
Dat was m'n eerste ingevingMaar dat vond ik zielig voor MaJo
En de praktische kant: hoe wil je dat doen zonder dat iemand op de set het ziet
Gewoon stiekem onder de desk ofzoquote:Op vrijdag 15 mei 2009 11:28 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Een beetje laat voor de aanmelding he
De droom van iedere manquote:
Woensdag it isquote:kan helaas alleen woensdag...
Ik zag hem al aankomen maar ben toch beledigdquote:Op vrijdag 15 mei 2009 11:59 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
De droom van iedere man
[..]
Woensdag it is
quote:Op vrijdag 15 mei 2009 12:01 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik zag hem al aankomen maar ben toch beledigd
quote:Op donderdag 14 mei 2009 23:49 schreef wyccie het volgende:
Echt veel bekende Almeloėrs. Daar komt de vriend van LB toch vandaan?
Dat is wel minder...quote:Op vrijdag 15 mei 2009 13:22 schreef LadyBlack het volgende:
Oh ik word echt GEK van dat lawaai in mijn straat![]()
Ze halen elke keer zo'n dreunkarretje tevoorschijn, om de pasgelegde steentjes mooi strak in de grond te krijgen, maar het is zo'n gekmakend gedreun![]()
de glaasjes in de kast staan er gewoon van te rammelen
Oh en ze zijn al bezig sinds begin maart, en dat karretje is regelmatig gebruikt....
Het is wel een goede vraagquote:Op vrijdag 15 mei 2009 13:32 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[ afbeelding ]
Zegt iets over de methode waarmee we moeten werken
B en voor de andere vraag het machinegeweer en de tankquote:Op vrijdag 15 mei 2009 13:49 schreef Puntenslijpsel het volgende:
De vraag moet iets zijn van; wat gebeurt er op afbeelding?
En gifgassenquote:Op vrijdag 15 mei 2009 13:56 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
B en voor de andere vraag het machinegeweer en de tank
Toch ruilen. Het is voor je studie, dat moeten ze toch wel begrijpen?quote:Op vrijdag 15 mei 2009 14:07 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Dilemma: ik heb aanstaande dinsdag in de avond sollicitatietraining, dat is verplicht voor school. Maar ik ben dan ook ingeroosterd voor werk... ik kan misschien wel een dienstruil voor elkaar krijgen (of dienstovername), maar dat zou dan de derde keer in drie of vier weken zijn... vind dat toch wat zeurderig en chaotisch overkomen. Als ik niet ga dan moet ik het volgend jaar over doen en daar heb ik ook niet zo veel zin in.
Komt ook bij dat een van de opnames voor 1 tegen 100 op een dinsdag is en ik de training dan sowieso mis (als ik dan nog in dat programma zit) en ik niet weet wat de consequenties daar van zijn... zou het ook vervelend vinden als ik het daardoor alsnog allemaal over moet doenquote:Op vrijdag 15 mei 2009 14:07 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[...]
MAAR door de onvoorspelbare windrichting was dit niet altijd efficient!quote:
quote:Op vrijdag 15 mei 2009 14:10 schreef Nembrionic het volgende:
vliegtuigen ook volgens mij.
Het is vier keer een avond, en het enige dat ik zeker weet is dat de eerste sessie verplicht is. Van de resterende drie zal je er ook wel een bepaald aantal keren moeten zijnquote:Op vrijdag 15 mei 2009 14:11 schreef wyccie het volgende:
Hoe vaak heb je zo'n sollicitatietraining? En mag je bijvoorbeeld 10% missen?
Ironie is mooiquote:Op vrijdag 15 mei 2009 14:13 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Ergens best ironisch, dat ik niet naar een sollicitatietraining kan omdat ik moet werken
quote:Op vrijdag 15 mei 2009 14:06 schreef Nesle het volgende:
Ik heb het op de post gedaan PS, en nog wat extra shit wat me wel hendig leek bij de samenvatting!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |